“Obiad”
Kanela Bar & Grill — recenzja

Kanela Bar & Grill
Nr 8 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 5 września 2019

Jedzenie ok ale jak na tak wysokie ceny to na talerzu mało. Polecam jeżeli nie jesteś bardzo głodny!!

Dziękujemy, Beata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mihaylov_kanela, Управляющий, Kanela Bar & GrillOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dzień dobry.
Dziękuję za wizytę i ocenę naszej kuchni.
Cena odpowiada jakości posiłków, wielkość porcji jest wymieniony w menu na każdy posiłek. Odpowiednio można zawsze wybrać dla siebie odpowiedni rozmiar potraw.
Czekamy na was ponownie.

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal niepozorny, wewnątrz osiedla i bez tłumów, a jednocześnie bardzo blisko głównej ulicy. Obsługa miła, profesjonalna i przede wszystkim znająca angielski. Przyjemna muzyka umila dodatkowo spędzony tam czas. Jedzenie bardzo smaczne a ceny przyzwoite (poziom cen podobny jak w Polsce). Jedliśmy tu kilka razy i naprawdę polecamy w 100%.

Dziękujemy, tomekp1980
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mihaylov_kanela, Управляющий, Kanela Bar & GrillOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dziękuję za wysoką ocenę i co wybrać nas.
Serdecznie zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja zlokalizowana wewnątrz osiedla, miła obsługa i atmosfera.
Jedzenie pyszne, porcję duże, ceny rozsądne. Wszystko niby ok, ale jednak nie było efektu"wow"

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, RafalLask
Zrecenzowano 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Polecamy restauracje Kanela. Super klimat, swietna obsluga, pyszne dania, rewelacyjnie podane. Duza klasa. Jedynie porcje moglyby byc wieksze na tle innych restauracji. Generalnie bardzo polecamy. Zawsze warto udac sie jeszcze gdzies indziej i dojesc:)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Artur G
Zrecenzowano 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Ta niepozorna na pierwszy rzut oka restauracyjka okazała się naprawdę znakomitą. Nietuzinkowy wystrój wnętrza, drewno, stare sprzęty oraz tenisowa ściana dodaję knajpce niepowtarzalnego charakteru. Menu nie jest przeładowane. Dania z karty znakomite, eksplozja smaków i zapachów, wszystko genialnie doprawione, nie ma tu żadnego przypadku. Deser wręcz powala( próbowaliśmy obu). Ceny bardzo przystępne.( danie ok 20 zł) Obsługa bardzo miła i profesjonalna, dobrze mówią po angielsku.
Reasumując to jedna z najlepszych restauracji w Nessebar. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Marcin_P37

Kanela Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Kanela Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!