Nessebar

“Pyszny obiad za niską cenę ”
Akropol Grill & Fish — recenzja

Akropol Grill & Fish
Nr 5 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne dania. Mięso oraz owoce morza przepysznie przyrządzone. Spory wybór naprawdę dobrych win, które idealnie będą pasować do dań. Można poczuć Bułgarski klimat w tej restauracji. Porcje spore i za naprawdę niską cenę. Krewetki, żeberka bez kości, sałatka szopska oraz 0,5 pół słodkiego wina to koszt zaledwie 45 lv. Naprawdę warto zajrzeć do tej restauracji będąc na Nesseberze.

Dziękujemy, czarnaafrica

Zrecenzowano 1 września 2019

Obsługa na 5+, jedzenie przepyszne. Sam klimat miejsca powoduje że od razu masz lepszy humor. Alkohole pierwsza klasa. Jesteśmy zauroczeni bardzo

Dziękujemy, HelenaConti
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam, jedzenie pyszne, obsługa przyjazna i pomocna, atmosfera cudna, z głośników płynęła przyjemna spokojna muzyka tak że można się było zrelaksować. Zarówno krewetki jak i mięso świetne.

Dziękujemy, 320kamil
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj po zjedzeniu obiadu w the old tree z którego byliśmy średnio zadowoleni, wzięliśmy krewetki i kalmary aby dopełnić wspaniały dzień i tutaj się nie zawiedliśmy, byle arcypysznie, polecam owoce morza w tej restauracji.

Dziękujemy, 233mateuszh
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Dziś odwiedziliśmy tą restaurację i polecam ją gorąco. Restauracja schowana jest w zacisznej uliczce starego miasta. Miejsce spokojne, z klimatyczną muzyką i cudownymi gospodarzami. Jedzenie przepyszne, polecam krewetki z grilla, tuńczyka z grilla, wypiekany na miejscu chleb. Dzieci zajadały się kiełbaskami z kurczaka. Ceny bardzo przystępne. Świetne miejsce!!!

Dziękujemy, Agnieszka R

Akropol Grill & Fish — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Akropol Grill & Fish? Podziel się wrażeniami!