“Świetna knajpa! ”
Akropol Grill & Fish — recenzja

Akropol Grill & Fish
Nr 5 wśród 156 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam, jedzenie pyszne, obsługa przyjazna i pomocna, atmosfera cudna, z głośników płynęła przyjemna spokojna muzyka tak że można się było zrelaksować. Zarówno krewetki jak i mięso świetne.

Dziękujemy, 320kamil

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj po zjedzeniu obiadu w the old tree z którego byliśmy średnio zadowoleni, wzięliśmy krewetki i kalmary aby dopełnić wspaniały dzień i tutaj się nie zawiedliśmy, byle arcypysznie, polecam owoce morza w tej restauracji.

Dziękujemy, 233mateuszh
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Dziś odwiedziliśmy tą restaurację i polecam ją gorąco. Restauracja schowana jest w zacisznej uliczce starego miasta. Miejsce spokojne, z klimatyczną muzyką i cudownymi gospodarzami. Jedzenie przepyszne, polecam krewetki z grilla, tuńczyka z grilla, wypiekany na miejscu chleb. Dzieci zajadały się kiełbaskami z kurczaka. Ceny bardzo przystępne. Świetne miejsce!!!

Dziękujemy, Agnieszka R
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinna malutka i bardzo przytulna knajpka. Świetna domowa pita, dobra ryba, świetne sałatki, miła obsługa. Ceny do przyjęcia.

Polecam!

Dziękujemy, Doppelganger666
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie!Miła obsługa, położona w cichym zakątku Nessebaru. Pyszne salatki, mięso, krewetki!

Dziękujemy, Marta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AKROPOL_restaurant, Управляющий, Akropol Grill & FishOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Witam Dziękujemy za odwiedzenie naszej restauracji i rozkoszowanie się naszą kuchnią! Miłego wypoczynku w Bułgarii!

Pozdrawiam!

Zespół AKROPOL

Akropol Grill & Fish — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Akropol Grill & Fish? Podziel się wrażeniami!