“Wyśmienite jedzenie ”

Stariat Kavak The Old Tree
Nr 2 wśród 156 Restauracje (Nessebar)

Pyszne jedzenie. Nastrój idealny na romantyczną kolacje. Obsługa miła. Posiłki szybko podawane. Polecam na kolacje we dwoje.

Dziękujemy, piotrek210491

Najlepsze ryby i krewetki jakie jedliśmy na starym mieście. Do tego pyszny faszerowany bakłażan.Przystawka z krewetek tygrysich cudowna, Ryby świeże idealnie ugrillowane. Ostre ziemniaczki w mundurkach cudowne. Polecam na wieczorną ucztę...

Dziękujemy, Ania S
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację wybraliśmy na podstawie recenzji z trip advisora. Stolik na zewnątrz w aurze wieczornych świateł starego miasta tworzy uroczy klimat. Spróbowaliśmy: raków- mało do zjedzenia, ale smaczne, rekina- dobra, puszysta rybka w panierce, płaszczki kolczastej- mało do zjedzenia i dużo chrząstek. Dobra kawka. Dania przyniesione szybko i cieplutkie. Polecamy

Dziękujemy, Ala_Bama555
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo wyrównany poziom, jeśli chodzi o Old Sailor, które jest obok. Niektóre rzeczy lepiej przygotowane, niektóre gorzej. Podobieństwo dań i menu spore.

Na minus obsługa, która pomimo pełnego lokalu ludzi, kilka minut przed 23 mocno dawała po sobie poznać, że czas najwyższy już sobie pójść. Zamówiliśmy nawet na koniec po jeszcze jednej wódce, ale kelner to zignorował.

Długi czas oczekiwania na dania, jeszcze dłuższy na obsługę, która zdawać by się mogło, momentami udawała że nas nie widzi. Czekaliśmy dobre 15 minut, zanim Kelner w ogóle na nas spojrzał, żebyśmy mogli poprosić o rachunek.

Ogólnie smakowo - polecam, ale obsługa u konkurencji sporo lepsza.

Dziękujemy, hardecki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dimo S, Владелец, Stariat Kavak The Old TreeOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Hello, thank you for the feedback! We apologize that you didn't get the good service that our clients should get. But you just came at once with many other tables, which makes it hard for the waiters to give you enough attention and good service. You might have waited a bit longer than usual, but you got all of your dishes at once. You had beers with vodka shots and the third time when the girl ordered vodka shots, one of the boys said "no that's enough" and declined the vodka. That's why we didn't serve you the shots, we did not ignore the order. Why wouldn't we want to sell you some more russian vodka? I hope we will see you again!

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie było bardzo dobre , choć zamówiona ryba z frytkami była taka sobie. Krewetki i sałatki, które zamowilismy były bardzo dobre. Cena średnia.

Dziękujemy, malgkwia

Stariat Kavak The Old Tree — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Stariat Kavak The Old Tree? Podziel się wrażeniami!