“Doskonale, warto odwiedzić”

Stariat Kavak The Old Tree
Nr 2 wśród 146 Restauracje (Nessebar)
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja odwiedzona przy okazji zwiedzania starego miasta, obsługa przemiła, ryby bardzo dobre, pizza jak wszędzie, generalnie oceniamy lokal na 5

Dziękujemy, 123LolaLola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Димо С, Управляющий, Stariat Kavak The Old TreeOdpowiedź udzielona 15 września 2018

Thank you, welcome again.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, menu w języku polskim, ceny przystępne i przepiękne otoczenie. Obsługa bardzo miła :) Polecam!

Dziękujemy, Magdalena T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Димо С, Управляющий, Stariat Kavak The Old TreeOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Thank you !!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy frytki z serem, salatke szopska i rybki oraz piwko, czyli nic wyszukanego.
Salatka wszedzie taka sama, wiec jej i piwa raczej popsuc sie nie da ;). Natomiast, frytki w srodku strasznie nasaczone tluszczem i to samo dotyczy ryby. Po tym posilku bylo nam ciężko od nadmiaru tluszczu.
Zaznaczam, ze jedliśmyw innych restauracjach taki sam zestaw, wiec mam porównania;).

Dziękujemy, 782marikad
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy zachęceni opinią na tripadvisor na którą powoływał się naganiacz przed wejściem. Dania były wydawane nie równo, każde z nas jadło osobno. Frytki były surowe w środku i małe. Przystawka została przeniesiona pod daniu głównym. Ryby były niedosmarzone w środku. Oliwa na stole, to praktycznie woda bez smaku. Warzywa do ryby w postaci obierek z ogórków.. na koniec jedyny pozytyw to małże. Porcja jest duża, całkiem smaczna i niedroga. Kelnerzy mili, ale rzadko do nas zaglądali, na rachunek czekałem wieki.

Dziękujemy, Dawid W
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, doskonałe owoce morza. Niestety czas obsługi bardzo długi, chyba za duża ilość stolików do możliwości kuchni. Kelnerki zabiegane, do tego stopnia, że w zasadzie tylko przelatują przy stołach klientów. Jednak jedzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, Rescue_Iron
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Димо С, Владелец, Stariat Kavak The Old TreeOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2018

Thank you very much.

Stariat Kavak The Old Tree — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Stariat Kavak The Old Tree? Podziel się wrażeniami!