Pałac i Ogrody Botaniczne w Bałcziku
pałac królowej Marii

Bardzo chciałam odwiedzić Pałac Królowej Marii, rozczarowała mnie jego wielkość to raczej domek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
786asiad
Kaktus i wino

Kaktus katus kaktus winiarnia kaktus schody kaktus a po wizycie w winiarni w sumie juz mi sie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
Adam M
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 151)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kaktus katus kaktus winiarnia kaktus schody kaktus a po wizycie w winiarni w sumie juz mi sie bardzo podobalo

1  Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne ogrody z uroczym małym pałacykiem , czy bardziej rezydencją. Ogrody to prawdziwa perełka . Dba o nie szeregi pracowników , czego efektem jest wspaniałe utrzymany ogród z różnorodną roślinnością . Kaktusy palmy szereg drzew krzewów i kwiatów sprawiają niesamowite wrażenie. Wspaniała niemal śródziemnomorska architektura. I te widoki wrócę tam jeszcze

Dziękujemy, 392_ukaszd
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Klimatyczne, bardzo ciekawe miejsce, połaczenie pięknych walorów krajobrazowych, botanicznych i architektonicznych + degustacja win

Dziękujemy, Robertklu
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Fajne miejsce dla każdego, sporo chodzenia nie tylko po płaskim :). Super miejsce dla fanów sukulentów,
na miejscu możliwość degustacji lokalnego wina. sporo zabytków, zwiedzaliśmy bez przewodnika, wszędzie są tablice z opisami miejsc .

Dziękujemy, Travel04965987477
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Ogród nie zrobił na mnie zbyt duzego wrazenia - troche róz, parę drzew, pałac królowej Marii tez średni.

1  Dziękujemy, markop64