rio

coś pięknego a jeszcze piękniejszy widok dookoła. polecam. Również warto wejść na chwilę do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 lutego 2019
ruda17
Wizyta w Corcovado

Fajne miejsce, które na pewno warto odwiedzić że względu na wspaniałe widoki. Chociaż nawet poza... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 listopada 2018
405agnieszkam
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (62 577)

Zrecenzowano: 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Trzeba przygotować sie na piękną panoramę miasta i okrutnie wielkie tlumy ludzi. Zrobienie ,w spokoju , dobrego zdjęcia graniczy z cudem .Niemniej jednak warto!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, tomaszg606
Zrecenzowano: 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepiej wybrac sie rano o 8. Wtedy jeszcze jest szansa na dobre zdjęcia. Z każdą chwilą ludzi w szybkim tempie przybywa i o 9.30 jest już bardzo duży tłok. Uwaga na kieszonkowcow.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Azorek P
Zrecenzowano: 25 października 2018

Ja wybralem sie na gore Corcovado sam,metrem,bilet na pociag na gore tez sobie sam zorganizowalem.
Widoki sa przepiekne,duzo ludzi zawsze,trzeba sie nameczyc,zeby zrobic sobie fajne fotki,ale oplacalo sie,magiczne miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, sensismile44
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

W sumie 2 razy odwiedziłem Chrystusa w Rio. Pierwszy raz pociagiem okolo 20 minut do pomnika, a kolejny z helikoptera. Widok samego Chrystusa plus widoki na Rio zapierają dech w piersiach. To jedna z lepszych atrakcji w mieście. Na pewno chcę tam wrócić

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mario200006
Zrecenzowano: 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli jesteście w Rio obowiązkowo musicie zobaczyć Pomnik Chrystusa Odkupiciela i przepiękny widok na całe Rio!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, MagdalenaWilanowska