rio

coś pięknego a jeszcze piękniejszy widok dookoła. polecam. Również warto wejść na chwilę do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 lutego 2019
ruda17
Wizyta w Corcovado

Fajne miejsce, które na pewno warto odwiedzić że względu na wspaniałe widoki. Chociaż nawet poza... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 listopada 2018
405agnieszkam
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (62 576)

Zrecenzowano: 25 października 2018

Ja wybralem sie na gore Corcovado sam,metrem,bilet na pociag na gore tez sobie sam zorganizowalem.
Widoki sa przepiekne,duzo ludzi zawsze,trzeba sie nameczyc,zeby zrobic sobie fajne fotki,ale oplacalo sie,magiczne miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, sensismile44
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

W sumie 2 razy odwiedziłem Chrystusa w Rio. Pierwszy raz pociagiem okolo 20 minut do pomnika, a kolejny z helikoptera. Widok samego Chrystusa plus widoki na Rio zapierają dech w piersiach. To jedna z lepszych atrakcji w mieście. Na pewno chcę tam wrócić

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mario200006
Zrecenzowano: 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli jesteście w Rio obowiązkowo musicie zobaczyć Pomnik Chrystusa Odkupiciela i przepiękny widok na całe Rio!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, MagdalenaWilanowska
Zrecenzowano: 12 czerwca 2018

wjeżdżałam na Corcovado busami (nie kolejką). Widok z góry zapiera dech w piersiach. Koniecznie upewnij się przed zakupem biletu jaka będzie pogoda, zdjęcia są tego warte

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Trzeba zaliczyć to wzgórze! Można wjechać kolejką. Widoki niesamowite z góry na panoramę RIO. Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, gosiakacz