Imponujące!

Jak jest się w Rio, to trzeba tam być! Już dojazd jest atrakcją, bo przejeżdża się przez las... Przeczytaj więcej

Kampinoska
Warszawa, Polska
rio

coś pięknego a jeszcze piękniejszy widok dookoła. polecam. Również warto wejść na chwilę do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 lutego 2019
ruda17
Przeczytaj wszystkie recenzje (62 735)

Zrecenzowano: 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli jesteście w Rio obowiązkowo musicie zobaczyć Pomnik Chrystusa Odkupiciela i przepiękny widok na całe Rio!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, MagdalenaWilanowska
Zrecenzowano: 12 czerwca 2018

wjeżdżałam na Corcovado busami (nie kolejką). Widok z góry zapiera dech w piersiach. Koniecznie upewnij się przed zakupem biletu jaka będzie pogoda, zdjęcia są tego warte

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Trzeba zaliczyć to wzgórze! Można wjechać kolejką. Widoki niesamowite z góry na panoramę RIO. Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, gosiakacz
Zrecenzowano: 2 maja 2018

Warto pojechać bo widok na Rio z tej wysokości tj.powyżej 700 m jest niesamowity Polecam.Trochę dużo turystów ale i tak warto

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, Zbigniew C
Zrecenzowano: 24 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Must be. Wyjazd kolejka torowa za 63 reale trwa ok 20-30 min. Potem winda lub schody i na sama górę jeszcze schody. Sa bary, restauracje i sklepy z drogimi pamiątkami, ktorych jednak nie można kupić nieście. Pod cokolem jrst mala kaplica.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
1  Dziękujemy, ala w