Zrecenzowano: 10 maja 2018

Super lokalizacja hotelu, tuż przy Copacabanie.Wszędzie blisko. Taksówki pod hotelem. Przystępna cena za dobę. Super dobre śniadania, urozmaicone, dużo owoców. Miła obsługa. Basen na dachu. Pokoje przestronne.Polecam!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od podwórka są ciemniejsze, ale za to większe.
Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, gosiakacz
Zrecenzowano: 8 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel w super lokalizacji. Wszędzie bardzo blisko. Do plaży Copacabana 5 min spacerkiem. Mnóstwo sklepów i restauracji. Pokoje duże codziennie sprzątane. Na dachu basen czynny od 8 do 22. Śniadania codziennie to samo ale wszystko bardzo dobre. Najlepsze owoce. W całym hotelu sprawnie działa wi-fi. Warto korzystać z wycieczek z biur miejscowych, gdyż ceny dużo niższe nic od rezydentki, a wycieczka ta sama. Warto pozwiedzać miasto samemu autobusem i metrem.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, KatarzynaM2996
Zrecenzowano: 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Nice 4☆hotel. About 300m from the beach. Tasty breakfast. Nice stuff. Around many restaurants, market and large shopping center. Recomend!

Dość dobry hotel miejski. 300 m od plaży Copacabana. W otoczeniu mnóstwo sklepów, restauracji. Niedaleko olbrzymie centrum handlowe na wzór naszych galerii. Dobra miejscówka !

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, MarcinJ48
Zrecenzowano: 6 grudnia 2017

Czysty, zadbany, bez przepychu, miła obsługa, pomocny personel. Jedyne delikatne zastrzeżenia to windy! Nie raz trzeba poczekać chwilkę dłużej, ale zawsze kiedyś przyjedzie..... . Super lokalizacja, wszędzie blisko, sklepy, bary, restauracje, lotniska, do plaży Copacabana 100-150 metrów spacerkiem, do centrum około5 km, ale pod hotelem przystanek autobusowy, gdzie odjeżdżają autobusy do centrum dość często. Polecam nr.415. 250-300 metrów do stacji metra. taksówki pod hotelem w bardzo dobrych cenach, polecam się normalnie targować odnośnie należności. My byliśmy tam 11 nocy i jesteśmy w 100 % usatysfakcjonowani!!! Gorąco polecam ten obiekt!!!

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, RAFIKI06660
Zrecenzowano: 14 września 2015

jakosc do ceny -srednia .Nie wybralabym po raz drugi tego hotelu Mialam spora znizke na ten hotel wiec ogolnie jestem zadowolona .Prawdziwa cenna(jaka podaje hotel) jest bardzo zawyzona w stosunku do jakosci

Termin pobytu: wrzesień 2015
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, julitao295