Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
RIO DE JANEIRO PO RAZ PIERWSZY

Na zwiedzanie Rio, pokazanie nam miasta i opowieści o nim wybraliśmy P. Dagmarę. Przez dwa dni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 lutego 2020
975izas
Szczecin, Polska
Urlop w Rio

Urlop po długim locie z Polski rozpoczęliśmy od zwiedzania fantastycznych miejsc z biurem podróży... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 lutego 2020
641ryszards
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Spędziłam bardzo sympatyczny dzień w Rio de Janeiro w towarzystwie p.Dagmary . Pokazała mi miejsca , w które trudno jest dotrzeć turyście, który pierwszy raz jest w tym mieście.. P.Dagmara była sympatyczna, kompetentna, punktualna - naprawdę , ogarnęła wszystko super logistycznie : transport, wejścia etc..Szczególnie miło wspominam trasę i widoki ze szczytu w Parku Tijuca i wizytę w faweli. Bardzo dziękuję i z chęcią wrócę do tego cudownego miasta. Monika

Dziękujemy, Happiness541649
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dagmara S, Właściciel, Samba Smile TravelOdpowiedź udzielona 18 marca 2020

Dziękuję Pani Moniko, w takim razie trzymam za słowo i czekam na Pani powrót. Oby do szybkiego zobaczenia!!!

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas krótkich wakacji w Rio spędziliśmy 1 dzień z Dagmarą z Samba Smile Travel. Pełen profesjonalizm, elastyczność, plan dostosowany do naszych zainteresowań. Opowiadała nam tak ciekawie o Rio, że zakochaliśmy się na dobre w tym mieście. Nie możemy się doczekać żeby tam jeszcze wrócić. Bardzo dziękujemy Dagmara i serdecznie polecamy wszystkim usługi biura :-)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, magdalenak676

Dobry wieczór Pani Magdaleno, ten komentarz to miód na moje serce. Dziękuję pięknie i zapraszam ponownie.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Nasze wakacje w Brazylii były niesamowite. Mieliśmy okazję zobaczyć Rio de Jaeiro, wodospady w Foz de Iguazu i Amazonię. Biuro podróży Samba Smile Travel profesjonalnie przygotowało całą trasę i dzięki temu mogliśmy po prostu odpoczywać i niczym się nie przejmować. Zwiedzanie Rio z Dagmarą było świetną zabawą. Nigdy by nam się nie udało zobaczyć wszystkich tych atrakcji, gdybyśmy zwiedzali na własną rękę. Cudowne chwile, niezapomniany urlop. Polecamy Dagmarę i jej biuro wszystkim, którzy wybierają się do Brazylii!!!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Waldi1972

Dziękuję Panie Waldku za pochwały. Niezmiernie się cieszę, że wycieczka się podobała. Proszę pamiętać, że tak wiele ciekawych zakątków jest w tym gigantycznym kraju, że starczy i na kolejną wizytę :). Pozdrawiam serdecznie.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

"Znakomita, aktywna wycieczka po mniej znanych regionach nieopodal Rio, stworzona po wywiadzie preferencji przez pełną pozytywnej energii Dagmarę. Z całą pewnością nigdy sami nie trafilibyśmy do Sitio Burle Marx (a warto!), a już na bank nie wpadlibyśmy na to, że zaledwie kilkanaście kilometrów od Rio można pływać wśród lasów namorzynowych, podglądając kraby, ptaki, czy wypatrując morskich żółwi. Dziko i pięknie. Zatem Rio to nie tylko wielkomiejski harmider, jest sporo więcej do odkrycia! :) "

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, 636jarekf

Dobry wieczór Panie Jarku, Ślicznie dziękuję za przemiły komentarz. Oj tak, Rio ma niejedno oblicze. Cieszę się, że mogłam pokazać te rzadziej odwiedzane, a jakże piękne. Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

Zrecenzowano: 4 lipca 2019

W lutym z grupą przyjaciół zwiedzaliśmy Rio de Janeiro. Dzięki wycieczce z Dagmarą zobaczyliśmy nie tylko główne atrakcje miasta, ale też miejsca do których sami byśmy nie dotarli, np. do faveli czy do miasta samby. Profesjonalnie zorganizowane zwiedzanie pozwoliło się nam cieszyć miastem bez konieczności marnowania czasu nad logistyką trasy. Świetnie się bawiliśmy w towarzystwie przewodniczki, a ciekawostki o których nam opowiadała pamiętamy do dziś.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Tomek K

Dzień dobry, No cóż, kocham Rio de Janeiro i moją pracę i cieszę się każdą możliwością pokazania mojego miasta. A jeśli moi goście pokochają te miasto tak jak ja to wtedy moje zadanie jest zrealizowane celująco. Dziękuję!!!