Rio de Janeiro

Dzień pełen wrażeń w Rio z Samba Smile Travel

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
magdalenak676

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Spędziłam bardzo sympatyczny dzień w Rio de Janeiro w towarzystwie p.Dagmary . Pokazała mi miejsca , w które trudno jest dotrzeć turyście, który pierwszy raz jest w tym mieście.. P.Dagmara była sympatyczna, kompetentna, punktualna - naprawdę , ogarnęła wszystko super logistycznie : transport, wejścia etc..Szczególnie miło wspominam trasę i widoki ze szczytu w Parku Tijuca i wizytę w faweli. Bardzo dziękuję i z chęcią wrócę do tego cudownego miasta. Monika

Dziękujemy, Happiness541649
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas krótkich wakacji w Rio spędziliśmy 1 dzień z Dagmarą z Samba Smile Travel. Pełen profesjonalizm, elastyczność, plan dostosowany do naszych zainteresowań. Opowiadała nam tak ciekawie o Rio, że zakochaliśmy się na dobre w tym mieście. Nie możemy się doczekać żeby tam jeszcze wrócić. Bardzo dziękujemy Dagmara i serdecznie polecamy wszystkim usługi biura :-)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, magdalenak676
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Nasze wakacje w Brazylii były niesamowite. Mieliśmy okazję zobaczyć Rio de Jaeiro, wodospady w Foz de Iguazu i Amazonię. Biuro podróży Samba Smile Travel profesjonalnie przygotowało całą trasę i dzięki temu mogliśmy po prostu odpoczywać i niczym się nie przejmować. Zwiedzanie Rio z Dagmarą było świetną zabawą. Nigdy by nam się nie udało zobaczyć wszystkich tych atrakcji, gdybyśmy zwiedzali na własną rękę. Cudowne chwile, niezapomniany urlop. Polecamy Dagmarę i jej biuro wszystkim, którzy wybierają się do Brazylii!!!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Waldi1972
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

"Znakomita, aktywna wycieczka po mniej znanych regionach nieopodal Rio, stworzona po wywiadzie preferencji przez pełną pozytywnej energii Dagmarę. Z całą pewnością nigdy sami nie trafilibyśmy do Sitio Burle Marx (a warto!), a już na bank nie wpadlibyśmy na to, że zaledwie kilkanaście kilometrów od Rio można pływać wśród lasów namorzynowych, podglądając kraby, ptaki, czy wypatrując morskich żółwi. Dziko i pięknie. Zatem Rio to nie tylko wielkomiejski harmider, jest sporo więcej do odkrycia! :) "

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Jarek F
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

W lutym z grupą przyjaciół zwiedzaliśmy Rio de Janeiro. Dzięki wycieczce z Dagmarą zobaczyliśmy nie tylko główne atrakcje miasta, ale też miejsca do których sami byśmy nie dotarli, np. do faveli czy do miasta samby. Profesjonalnie zorganizowane zwiedzanie pozwoliło się nam cieszyć miastem bez konieczności marnowania czasu nad logistyką trasy. Świetnie się bawiliśmy w towarzystwie przewodniczki, a ciekawostki o których nam opowiadała pamiętamy do dziś.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Tomek K