“Wieczorny obiad ”
Mare Nostrum Cuisine — recenzja

Mare Nostrum Cuisine
Nr 4 wśród 330 Restauracje (Saranda)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, każde zamówione danie było smaczne, dostaliśmy spore porcję (aż nie dało się zjeść wszystkiego). Obsługa miła. Domowe wino ok!

Dziękujemy, szuma13

Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zapewne w Albani znajdziesz tańsze miejsca, ale to trzeba odwiedzić. Niesamowity smak i aromat, kucharz jest genialny. Bardzo dobrze doprawione jedzenie, świeże, śmiaczne. Miła obsługa :) jestem pewna że wrócimy tutaj dla tych owoców morza, które po raz pierwszy tutaj mi dopiero na prawdę zasmakowaly.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, izakotek
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy bo po pierwszym razie wiedzieliśmy że musimy wrócić. Niestety nie mogliśmy być kolejny raz bo skończył się nasz pobyt w Saranda. Owoce morza, ryby, sałatki, desery rewelacyjne. Warto tam zjeść i wracać. Za taką jakość ceny bardzo przystępne, obsługa miła i wspaniała atmosfera. Gorąco polecamy, warto zrobić sobie rezerwację bo może być problem z wolnym stolikiem.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 227renataw
Zrecenzowano 3 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia pyszne sałatki, makarony i rybki ;) super klimat ;) napewno wrócę, polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Daricia
Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Mule w musztardzie z imbirem przepyszne, w lekkim sosie,nie jadłam nigdzie takich. Reszta znajomych też chwaliła swoje dania krewetki i makarony. Czekadelko przed kolacją. Miło

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, kinimini

Mare Nostrum Cuisine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Saranda, Vlore County

Byłeś(-aś) w Mare Nostrum Cuisine? Podziel się wrażeniami!