“Swietne ryby i owoce morza”
Bar Restaurant Limani — recenzja

Bar Restaurant Limani
Nr 28 wśród 314 Restauracje (Saranda)
Kuchnie: Albańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja polozona tuz przy mozu przy marinie. Maja doskonala kuchnie, a przy tymnumiarkowane ceny. Polecam grillowana osmiornice i swieze ryby. Takze mila i profesjonalna obsluga kelnerska!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, danielmG4448NO

Zrecenzowano 2 marca 2019

Bardzo dobre jedzenie,bardzo dobrze doprawione, świeże, śmiaczne. Miła obsługa ,bardzo uprzejma,podejście do klienta super,polecam

Dziękujemy, Marcin22222
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 6 osób i Jedliśmy paelle, kalmary, ryby, pizzę , zupę rybną popijając lokalnym winem i piwem elbar. Podziwiając przy tym wspaniale widoki. Wszystko smakowało bardzo dobrze.
Wyszliśmy z pełnymi brzuchami i z portfelem mniejszym o 80€. Co i tak jest przynajmniej 30% taniej niż na Korfu.
Nie zawiodłem sie na tym lokalu, wiec polecam.

Dziękujemy, grzegorzz186
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się w samym centrum Sarande, w sąsiedztwie linii brzegowej. Miła i szybka obsługa, a jedzenie niesamowicie pyszne. Owoce morza świeże, dobrze podane i wystarczającej ilości, żeby porządnie się najeść.
Obok restauracji - kawiarnia, do której warto wstąpić na kawę i deser.

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 30 lipca 2018

była to pierwsza restauracja w Sarandzie, w której jedliśmy obiad. Niestety oprócz widoku nic nas nie urzekło. Ceny nie równają się jakości dań. Najpierw dostaliśmy frytki, a później zimnego kurczaka, zimną rybę i lekko gumiaste kalmary. Jedynie zupa rybna nam smakowała.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Paulina K

Bar Restaurant Limani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Saranda, Vlore County

Byłeś(-aś) w Bar Restaurant Limani? Podziel się wrażeniami!