Saranda

“Palce lizać”
Oxhaku Restaurant — recenzja

Oxhaku Restaurant
Nr 36 wśród 326 Restauracje (Saranda)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Perła wśród albańskich knajp. Świeże, dobrze doprawione i duże porcje. Jedliśmy w wielu restauracjach w Sarandë i ta jest najlepsza. W innych miejscowościach też nie znaleźliśmy lepszej. Wyjątkowo sympatyczna obsługa. Można poczuć przyjazną, rodzinną atmosferę. Wróciliśmy tu po roku i cały czas super.

Dziękujemy, 161zuzannab

Zrecenzowano 4 września 2019

Jemy codziennie przez dwa tygodnie i drugi rok z rzędu tu wracamy bo w sarandzie nie ma lepszej restauracji. Właściciele i kelnerzy bardzo komunikatywni i dbają o to żeby każdy był zadowolony

Dziękujemy, SzydelkoP
Zrecenzowano 4 września 2019

Byłem w tej restauracji wiele razy za każdym razem zamawiałem coś innego mają smaczne ryby , świeże owoce morza , smaczne tzacyki , i za każdym razem dostaliśmy od firmy smaczny deser. Bardzo miła obsługa
Naprawdę polecam kalmary , Mussels, i krewetki.

Dziękujemy, Grzegorz A
Zrecenzowano 1 września 2019

Już kolejny rok jem różne dania wszystkie wyśmienite, a co najważniejsze świeże. Owoce morza, dania mięsne,desery,0zupy rewelacja. Przemiła obsługa i właściciele. Naprawdę warto !!!

Dziękujemy, miesiesgehie
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji w jakiej byliśmy. Byliśmy tu rok temu i chętnie wróciliśmy. Spróbowaliśmy większości z menu i wszystko super przyrządzone.
Bardzo miła i przyjacielska obsługa.

Dziękujemy, 158januszb

Oxhaku Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Saranda, Vlore County

Byłeś(-aś) w Oxhaku Restaurant? Podziel się wrażeniami!