Saranda

“Pysznie i klimatycznie😍”
Haxhi — recenzja

Haxhi
Nr 1 wśród 324 Restauracje (Saranda)

Rewelacyjne miejsce ! Rodzinna atmosfera, bardzo przytulnie - pyszne jedzenie, pięknie podane. Właściciele bardzo dbają o gości. Ciekawy wystrój. Spędziliśmy w Haxhi bardzo przyjemny wieczór. Wyszlismy pojedzeni i naładowani pozytywą energią. Polecam gorąco !!! ❤

Dziękujemy, Anna S

Gorąco polecamy wizytę w tym miejscu. Zamówiliśmy owoce morza, grillowany ser feta, tzatziki i wino. Każda z zamówionych potraw spełniła nasze wszelkie oczekiwania. Do tego lokal czysty a obsługa bardzo profesjonalna i miła. Na koniec posiłku otrzymaliśmy w ramach deseru owoce oraz domowe ciasto- dodatek od właścicieli. Jesteśmy miło zaskoczeni i chętnie w to miejsce wrócimy!

Dziękujemy, karolinak795
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zachęceni opiniami, postanowiliśmy spróbować. Udało się za drugim razem. Za pierwszym kolejka oczekujących na stolik trochę Nas wystraszyła. Za drugim - udało się. Dzisiaj gdyby ktoś mnie spytał czy warto powiedziałabym, że czekałabym jeszcze raz i jeszcze i jeszcze. Jedzenie pyszne, klimat Super, gospodarze bardzo pomocni, miła niespodzianka na koniec, Jedliśmy rybę z grilla - Najlepsza jaką jadłam.

Dziękujemy, Iwona I
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo polecamy, zjedliśmy pyszną rybę z warzywami, bardzo dobre wino, a na koniec deserek-niespodzianka. Super !!

1  Dziękujemy, Gonia72
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała kuchnia i atmosfera. Restauracje prowadzą przemili Albańczycy, świetnie doradzają (chociaż każda pozycja w karcie jest pyszna). Wracaliśmy tam codziennie. Domowa atmosfera, a jedzenie na najwyższym poziomie. Polecam wszystko! Warto czekać na stolik (na ulicy właściciel wystawia krzesełka, a czas oczekiwania wynagradza butelką lodowatej wody). Na koniec mini deser- zawsze gratis- kawałeczek domowego ciasta i owoce Absolutny nr 1 w Sarandë.

Dziękujemy, JoannaK2734

Haxhi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Saranda, Vlore County

Byłeś(-aś) w Haxhi? Podziel się wrażeniami!