Saranda

Pobyt na przełomie lipca i sierpnia 2019 r. Wylot z Itaka. Blisko do centrum. Hotel świeżo po remoncie. Pokój co prawda bardzo mały ale nowoczesny, z widokiem na morze (duży balkon). Pokoje sprzątanie codziennie. Personel bardzo młody. Panie na recepcji dosłownie,,chowają" się za ladą. Może kwestia czasu i zadbają o prezencje. Kelnerzy pracowici. Leżaki i parasole były w cenie. Podobno tylko dlatego, że właściciel hotelu nie zdarzył ze wszystkimi pracami remontowymi na rozpoczęcie sezonu (sala zaraz przy wejściu do hotelu itp.) - w ramach rekompensaty. Restauracja dostępna w budynku obok. Jedzenie na stołówce: dosyć ograniczony wybór z porównaniem np. do Grecji/Turcji. Kilka razy wywaliło korki gdy goscie włączyli na raz 2 czajniki zeby zagotowac wode na kawe czy herbate... Często był kurczak. 2 razy podczas 8 dniowego pobytu serwowano rybę i małże i co dziwne napoje/wino/piwo było już nalane w szklankach (nie można było nalać samemu). Jedzenie do poprawki. Na szczęście do knajpek było bardzo blisko i ceny w Albanii są przystępne. Przy wyjezdzie z hotelu o 4 rano dano nam kanpke na droge i butelke wody - na plus. Jesli zmieniloby się wyżywienie to mogłabym dać opinię ,,doskonały", tak tylko ,,bardzo dobry". Mimo wszystko polecam.

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel jak najbardziej spełnia oczekiwania nawet wygórowanym klientom, proszę się nie sugerować wcześniejszymi zdjęciami które widnieją dalej na tej stronie, hotel świeżo po remoncie pięknie zrobione pokoje z super widokiem na morze. Naprawdę trafił nam się (mnie i mojej rodzinie) mega hotel, patrząc na komentarze nie bardzo byliśmy nastawieni na co kolwiek a tutaj po przybyciu mila niespodzianka.
Sprzątanie pokoi odbywa się codziennie, co wieczór podlewane są roślinności wokół pięknego hotelu,czysta i cieplutka woda w basenie, leżaki również czyste i wygodne, mały plac zabaw dla dzieci oraz zejście na plaże kamienistą z leżakami hotelowymi. Na stronie Facebook są aktualne zdjęcia wyglądu hotelu proszę je jak najbardziej zobaczyć ponieważ nie zdążyłam sama ich zrobić.
Kelnerzy to najmilsza obsługa jaka zaznałam,zawsze uśmiechnięci znający może i drobnostki języka polskiego ale proszę wierzyć cieszy to bardzo :)
Jedynym minusikiem ode mnie ma kuchnia co prawda to prawda trochę kuleje ze względu na małą różnorodność, chcąc wierzyć lub nie dwa dni jest super potem już powoli odechciewa się tłustego jedzenia po którym są dolegliwości żołądkowe.Owoce, warzywa(pomidor,ogórek)oraz świeży chleb to jest coś za czym będę tęsknić najbardziej.
Pozdrawiam cała ekipę hotelu Andon Lapa !

Dziękujemy, Albanka
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel dobry z małymi niedoróbkami jedzenie ok smaczne ale monotonne. W hotelu nie ma restauracji tylko jest catering, więc często posiłki są zimne. Widoki bardzo ładne, plaża blisko kamienista. Natomiast wyjazd z Itaką fatalny. Transfer z lotniska w Corfu prawie 7 godzi. Oczekiwanie w terminalu bez żadnej informacji ze strony Itaki ponad 4 godziny w dusznym holu terminala. Rezydent olewa temat tłumacząc się taką umową z przewoźnikiem. Powrót jeszcze dłuższy z koczowaniem na ponad 5 godzin na lotnisku w Crofu. Dodatkowo z basenu hotelowego na nie wiadomych zasadach korzystają rodziny albańskie, zajmują leżaki na cały dzień a dzieci zachowują się strasznie nie oglądając się na innych gości. Nie polecam na wyjazd z dziećmi.

1  Dziękujemy, Krzysztof4K
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel po remoncie. Bardzo dobra lokalizacja. Klienci Itaki nie płacą za serwis plażowy. Jedzenie dobre lecz mało urozmaicone. Windy szybkie i nowe. Jeżeli klima nie działa trzeba wymusić na obsłudze przeprogramowanie karty. Sklepy bardzo blisko a do centrum sarandy spacerkiem to jakieś 20 minut. Zapomniałem :) basen podzielony na dwie głębokości 90 cm i 190 cm

1  Dziękujemy, andrzejo91
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Hotel ma bardzo dobre położenie. Piaszczyste plaże, morze i widok na Korfu. Hotel jest zgodny z opisem. Pokoje nie są najnowcześniej urządzone ale wszędzie jest bardzo czysto. Zwłaszcza, że za granicą bywa różnie. Rezydent bardzo pomocny pomagał w kontaktach z obsługą, ponieważ nie wszyscy mówili w obcych językach. Jedzenie bardzo dobre, często serwuje lokalną kuchnię.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Karol J