Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Było kilka rzeczy z których byliśmy bardzo zadowoleni, ale mamy też uwagi. Zacznę od plusow hotelu: położenie(o ile dostanie się pokój z widokiem), czystość(panie sprzątające co dziennie wymieniały ręczniki i pościel), bardzo też dbano o czystość toalet w ogólnodostępnych miejscach i części zewnątrzne hotelu(zamiatanie śmieci przy wejściu jest rzadkością w Albanii), pokoje średnie, ale nic lepszego nie oczekiwaliśmy, czysto wygodnie, niektóre pokoje całkiem duże(rodzinne). Hotel też super nas przywitał, bo mimo późnego przyjazdu czekały owoce, kanapki i soki, co było bardzo miłe. Mimo iż podczas pobytu w hotelowej sali były aż 3 wesela w pokojach było cicho i nie zakłócało to spokoju. Jedzenie całkiem smaczne, może nie było zbyt dużo wyboru(o tym później), ale lokalne smaczne produkty. Personel w miarę pomocny, niektórzy w ogóle nie mówią po angielsku. Jeśli chodzi o rezydenta, to też całkiem pomocny, był z nami od wyjścia z lotniska do odprawy na lotnisku. To chyba tyle z pozytywnych rzeczy. Jeśli chodzi o minusy:w pierwszej kolejności drobne usterki w pokoju tak jak:nie działająca lampa i korek w umywalce, które w miarę szybko zostały naprawione, tak źle działający pilot do klimatyzacji na którym nie można było sprawdzić i ustawić odpowiedniej temperatury przy upałach do 30°C w nocy było problemem, mimo kilkukrotnych próźb wymiana nie nastąpiła. Kolejnych dużym minusem tego miejsca jest sama obsługa, może nie byli specjalnie nie mili, ale wszyscy ewidentnie zmęczeni mieli miny jakby już mieli dość wszystkich turystów, a Polaków uważali za pijaków dlatego że korzystali z drinków na all inclusive. Drinki wiadomo lokalny alkohol, nie był aż tak tragiczny, ale hotel posiada dwa bary jeden w głównym budynku, drugi koło basenu, no ale ten koło basenu serwował tylko alkohol i napoje za opłatą, więc mokrzy z basenu ludzie musieli iść do baru hotelowego żeby wziąć coś do picia. Pani z baru hotelowego, była chyba najbardziej zfochowana osobą z obsługi jaką tam spotkałam, wszystko z łaską i wielkim fochem, aż się pić odechciewało nie sympaczna i nie miła, inni bardzo podobni, tak na prawdę z przyjaznej obsługi były może że 3 osoby. Przy okazji wycieczek fakultatywnych hotel organizował lunch box, ja nie jem mięsa więc poprosiłam podając swój numer pokoju że chcę kanapkę tylko z serem, następnego dnia rano wszystko było wymieszane razem, żaden lunch box nie był oznaczony jako wege, trochę słabo bo przy składaniu tej informacji otrzymałam potwierdzenie że zostanie to załatwione. Pracownicy pewnie zmęczeni, bo pracują co dzień te same osoby, więc pewnie dlatego mają dość gości, ale z drugiej strony to nie moja wina że tak to wygląda. Jeśli chodzi o jedzenie, to całkiem smaczne, ja mimo iż nie jem mięsa to nie jestem wybredna, ale bardzo monotonne, obiad i kolacja z niewielką różnicą to prawie te same posiłki i tak co dzień... Kawa porażka, w smaku jak inka i innej nie uraczysz. Bardzo słabe animacje, nie wiem czy wynika to oszczędności hotelu, czy organizatora wycieczki Rego Bis, ale kilka atrakcji typu aqua gim i siatkówka na basenie oraz wieczorna dyskoteka dla dzieci i czasem karaoke, słabo. Zabrakło atrakcji dla dorosłych, a było bardzo dużo starszych osób wręcz seniorów, którzy nie za bardzo chcą się szlajac po nocach i woleli by pobawić się w hotelu, nawet jak coś się działo to max to 23-24, co pewnie wynikało z braku personelu?! Bar przy basenie słabo wykorzystany, można by zatrudnić animatora dla dzieci i dorosłych, który robił by taką zabawę, że ludzie w ogóle nie chcieliby wychodzić z hotelu i nawet jak by się skończył alkohol w all inclusive, który był podawany do 21.30 chętnie siedzieliby w drugim barze i wydawali kasę, tylko trzeba ich trochę zachęcić, a jest do tego potencjał. Sam hotel może i super położony jak ktoś miał pokój z widokiem, jak nie to tylko hałas od ulicy, no i bardzo męcząca droga z hotelu na promenade i z powrotem to już wykanczajace, myślę że niektórzy seniorzy wyszli max raz z hotelu. Myślę, że wiele niedociągnięć wynika że złego zarządzanie personelem i braku pomysłu na miejsce, ale jak ktoś jest młody i nie boi się chodzić pod górę to promenada zapewnia wiele atrakcji, oraz blisko położona plaża jest dobra alternatywą dla zatłoczonego basenu. Ogólnie wrażenia z kraju bardzo pozytywne, warto jechać, bo jest na prawdę pięknie.

Dziękujemy, KamilaK1251
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Postaram się podać jak najwięcej faktów, jak najmniej oceniając - każdy może mieć inne zdanie. To będzie moje :)
1. Organizacja przez Rego-Bis - w przypadku mojego wyjazdu - perfekcyjna. Miejsce na parkingu nieopodal lotniska+transport w cenie, na lotnisku wystarczy pokazać dowód osobisty i wszystko w mig załatwione, bagaż, bilet, odprawa i już! Po wylądowaniu czekały osoby z biura i autokary, które przewiozły nas na prom. Tam szybka odprawa i płyniemy...długo (ok. 1,5h). Po dopłynięciu znowu do autokaru i do hotelu. Wszystko sprawnie, każdy czuł się "zaopiekowany". Cała podróż, choć sprawna, to jednak długa w naszym przypadku od 16.00 do 2.00 w nocy /ale autokarem jechali nawet 38, więc nie narzekamy/. Po przyjeździe do hotelu czekały na nas bułki, owoce i soki - miło!
2. Hotel - komfortowy, odnowiony, czysty. Jest klima w pokojach, codziennie sprzątają, wymieniają ręczniki i raz na tydzień pościel. Elegancko! W pokojach bardzo dobre Wi-Fi! /w całym obiekcie działa super/, lodówka, czajnik el. i sejf. Polskie programy w TV, np. Eleven Sport... W łazience mamy też żel do kąpieli.
3. Basen hotelowy - spory, brodzik, część średniogłęboka i głębsza ok 1,5m. Woda słona, czysta o idealnej, chłodzącej temp. /nie jest zimna/. Pięknie podświetlony, ale co z tego skoro czynny tylko do godz. 18... potem jest elementem dekoracyjnym. O g. 18 trzeba wyjść, zbierają leżaki i sypią coś do wody.
4. Jedzenie - dla nas największy minus :( w tej cenie /ok. 3000zł/tydzień/ bardzo, bardzo słabe... - pieczywo beznadziejne, jak nasza bułka na sucharki, masła nie ma /tylko margaryna/, kawa TYLKO zbożowa a herbata ciemniejsza od kawy - wszystko w termosach już zaparzone /np. nie ma wyboru herbaty/ - totalna porażka. Śniadanie dziennie dokładnie takie samo, poza tym co wymieniłem jest twarda jajecznica, jajka sadzone, podsmażane w oleju kiełbaski - mortadele, pomidory, ogórki, miód /dobry, ale co z tego jak nie ma pieczywa i masła/, dżemy, marmolady, 2 rodzaje płatków i owoce /melon, arbuz, gruszka, banan, czasem winogrona, brzoskwinie/. Jest jeszcze dość smaczny ser kozi i plasty jakiejś mielonki. Obiady i kolacje też w tej samej konwencji. Frytki - smaczne, mięsa - też w kółko te same - cienkie wysmażone kawałki, po 2 min. na talerzu ciężko je pogryźć, warzywa, surówki, jakaś ryba - codziennie ta sama /głównie ogony/ i dwie zupy do wyboru /mało kto je, bo wyglądają odstraszająco/
Oczywiście można było się najeść, ale liczyłem, że za takie pieniądze w Albanii będzie coś ciekawszego niż frytki, twardy filet z kurczaka czy świnki plus trochę zieleniny. Nie ma typowych dań Albańskich, te rarytasy tylko w restauracjach. Od trzeciego do ostatniego dnia mieliśmy problemy żołądkowe :( Są jeszcze soki, ale nie byliśmy w stanie stwierdzić, z czego one są zrobione - bardzo słodkie, mało kto je pił.
3. Bar all incl. - jest dobre piwo, z alkoholi: wódka, koniak, raki i do tego podróbki coli, sprite'a i ice tea. Czynne od 9.30 do 21.30. Można tez dostać kawę zbożową i herbatę - to te same co na śniadaniu - z termosu /fuj/
- od 16-17 są przekąski - pyszne małe ciepłe pączki, bruscetty, kanapki, popcorn, lody na gałki /3 rodzaje/, owoce, zapiekanka z serem słonym
4. Obsługa - super, Animatorzy - najlepsi, jakich spotkałem :) bardzo pozytywni. Mają zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - super!!!
5. Plaża - daleko, mała, kamienista, tuż przy promenadzie i porcie - w sumie w centrum miasta /nie chodziliśmy/. Na lepsze trzeba JECHAĆ dalej i zapłacić ok 5 euro za parasol + 2 leżaki. Dobrze mieć buty do wody.
5. Wycieczki fakultatywne - można skorzystać, ale dużo taniej zorganizować sobie samemu /np wynająć samochód - 35euro/dzień/ lub pooglądać oferty biur miejscowych.
OK. Wystarczy
Podsumowanie:
Hotel - TAK
Obsługa + Animatorzy - TAK
Wyżywienie - NIE!
Plaża - NIE
Podkreślam, że to opinia moja i 2 moich współwczasowiczów

Dziękujemy, achtel76
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na samym początku trzeba dodać, że Albania jest państwem, które rośnie w turystykę. Hotel nie miał poważniejszych zarzutów a mała drobnostka była brana pod uwagę i naprawiana. Spokojna obsługa.
SEBASTIAN I EDYTA
Dwójka cudownych i uśmiechniętych animatorów ,przez których w czasie odjazdu łezka zakręciła się w oku.
Są to osoby, które kochają to co robią. Uśmiech Edyty zachęcał do porannego rozciągania czy wspólnej zumby.
A zawsze śmiejący się Seba prowadził do tego , że nawet w najbardziej zawziętej grze w siatkówkę było dużo śmiechu i wzajemnej pracy zespołowej.
Przy dłuższej obserwacji mogę stwierdzić, że bez nich było by nudno!

Dziękujemy, walczykB
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny
Miła obsługa
W pokojach bardzo czysto
Codzienne sprzątanie
Basen z przyjemną wodą
Codziennie było prowadzone fantastyczne zajęcia dla dzieci jak i dorosłych
Sebastian Kołpak i Edyta Bednarczyk(animatorzy)
Zawsze uśmiechnięci , pomocni , bardzo dobrze rozmawiający w wielu językach
Zawsze przychodzili na czas i zazwyczaj przedłużali swoją prace nawet gdy mieli czas wolny nie siedzieli w pokoju tylko prowadzili różne zabawy .
Ogólnie hotel na bardzo wysokim poziomie .
Polecam!

Dziękujemy, balta26
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

W hotelu byłam w połowie lipca z biura student travel z którym współpracuje biuro Rego-Bis. Po przyjeździe ok.2 w nocy dostalismy na powitanie bufet ze świeżymi owocami, napojami, oraz przygotowanymi bułkami. Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane, animacje fajne chociaż brakuje ich więcej wieczorami. Goście hotelowi to sami polacy, obsługa mówi po angielsku i jest bardzo pomocna, miła pani z baru nawet zna troche polski :) Basen czysty, nie za duży, leżaków dużo, chociaż zdarzają się ludzie którzy zajmują ręcznikami na pół dnia puste leżaki. ale coż to juz niektórych nasza polska mentalnosc

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje z widokiem na morze lub ewentualnie od wejścia głównego
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, pauciiia