Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na samym początku trzeba dodać, że Albania jest państwem, które rośnie w turystykę. Hotel nie miał poważniejszych zarzutów a mała drobnostka była brana pod uwagę i naprawiana. Spokojna obsługa.
SEBASTIAN I EDYTA
Dwójka cudownych i uśmiechniętych animatorów ,przez których w czasie odjazdu łezka zakręciła się w oku.
Są to osoby, które kochają to co robią. Uśmiech Edyty zachęcał do porannego rozciągania czy wspólnej zumby.
A zawsze śmiejący się Seba prowadził do tego , że nawet w najbardziej zawziętej grze w siatkówkę było dużo śmiechu i wzajemnej pracy zespołowej.
Przy dłuższej obserwacji mogę stwierdzić, że bez nich było by nudno!

Dziękujemy, walczykB
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny
Miła obsługa
W pokojach bardzo czysto
Codzienne sprzątanie
Basen z przyjemną wodą
Codziennie było prowadzone fantastyczne zajęcia dla dzieci jak i dorosłych
Sebastian Kołpak i Edyta Bednarczyk(animatorzy)
Zawsze uśmiechnięci , pomocni , bardzo dobrze rozmawiający w wielu językach
Zawsze przychodzili na czas i zazwyczaj przedłużali swoją prace nawet gdy mieli czas wolny nie siedzieli w pokoju tylko prowadzili różne zabawy .
Ogólnie hotel na bardzo wysokim poziomie .
Polecam!

Dziękujemy, balta26
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

W hotelu byłam w połowie lipca z biura student travel z którym współpracuje biuro Rego-Bis. Po przyjeździe ok.2 w nocy dostalismy na powitanie bufet ze świeżymi owocami, napojami, oraz przygotowanymi bułkami. Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane, animacje fajne chociaż brakuje ich więcej wieczorami. Goście hotelowi to sami polacy, obsługa mówi po angielsku i jest bardzo pomocna, miła pani z baru nawet zna troche polski :) Basen czysty, nie za duży, leżaków dużo, chociaż zdarzają się ludzie którzy zajmują ręcznikami na pół dnia puste leżaki. ale coż to juz niektórych nasza polska mentalnosc

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje z widokiem na morze lub ewentualnie od wejścia głównego
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, pauciiia
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na wakacjach byliśmy rok temu ze znajomymi. Hotel wizualnie ok. Pokoje ładne, sprzątane codziennie. Jeżeli chodzi o jedzenie nie jestem bardzo wymagająca osoba, ale niestety nie wspominam go zbyt dobrze. Codziennie były raczej te same dania, raz były mule na obiad znikły w mgnieniu oka. Lody i przekąski po obiedzie w barze przy basenie znikały w pierwszych 10 minutach i nie były dokładane. Nie po to człowiek jedzie na wakacje żeby czatować na jedzenie, trochę to żenujące. W hotelu byli sami Polacy, z obsługa bez problemu można było dogadać się po Polsku. Animatorzy byli ok ( P. Dawid i jeszcze jakaś Pani). Naokoło hotelu bardzo dużo bezpańskich psow, ale to akurat częsty widok w Albanii. Bar na basenie nie obejmuje all inclusive, wiec wszyscy w mokrych strojach musza wchodzić do hotelu. Przez cały tydzień nie widziałam żeby ktoś korzystał z płatnego baru, wiec nie wiem jaki jest jego sens ;) Bar w hotelu do 21:00 jedna osoba mogła wziąć max 2 napoje. Jak byliśmy w 4 osoby musiały iść 2 osoby żeby wziąć dla wszystkich napoje... Hotel niby ładny, czysty, ale ciężko to nazwać all inclusive. Po dwóch dniach jedzenia w hotelu 3/4 osób miało przeboje żołądkowe. My po 2 dniach prócz śniadań jadaliśmy na mieście. Polecam ten hotel, ale w konfiguracji bez wyżywienia lub z samymi śniadaniami. Jedzenie w restauracjach jest pyszne i tanie. Albańskie all inclusive jest bardzo słabe w większości hotelów. Do Albani wrócimy na pewno, ale nie do tego hotelu

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, beata_8_0_0
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel Mediterrane czysty, jedzenie bardzo dobre, pomocna obsługa - polecam!!! Co do biura Rego-Bis odradzam!!!! - ma w głębokim poważaniu klienta w razie problemów a rezydentka Daria z Sarandy ( Albania) pilnuje bardziej swojego interesu (wycieczka fakultatywna--JEEP SAFARI) a nie interesu klientów biura z Katowic!!!!! . Oferta tego biura trochę przekoloryzowana z odległością z hotelu do morza.
Ps.
Zdjęcie plaży z ofery na stronie Rego-Bis jest przekłamane, nie ma takiej plaży w okolicy hotelu i szczerze mówiąc nie widziałem takiej plaży a dość sporo zwiedzaliśmy.

Dziękujemy, Jacek T