Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Cudowne miejsce do wypoczynku ale takze i do zabawy. Pokoje czyste, sprzatane codziennie. Przemila obsluga, zawsze pomocna. Barmani sympatyczni i bardzo serdeczni, robia pyszne drinki. Animatorzy ktorzy tam pracuja maja fantastyczne podejscie do ludzi, mnustwo atrakcji, siatkowka plazowa, areobik wodny wieczorem atrakcje (tance, karaoke itp.). Jedzenie pyszne, duzo rozmawitych potraw. Nawet wybredny znajdzie cos dla siebie. Bylismy tam 7 dni i zdecydowanie za malo. Plaza bardzo blisko hotelu, piekna promenada, nie brakuje dla nikogo miejsca lezaki darmowe(hotelowe). Same plusy, serdecznie polecamy! Moze uda sie wrocic do tego miejsca ☺️

Dziękujemy, karolina_Q926
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Pierwszy raz w Turcji i od razu strzał w 10!!!!! Obsługa uśmiechnięta , jedzenie bardzo smaczne i dużo,animacje i występy super, plaża extra .Rodzina bardzo zadowolona z przyjemnością wrócimy tam jeszcze.

1  Dziękujemy, Elżbieta S
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Byłam 6 raz w Turcji, pierwszy raz w tym hotelu i nie mogę zrozumieć dlaczego ktoś opisał, że hotel beznadziejny. Byłam tam w maju 2019 r. jedzenie bardzo dobre, obsługa dowi się i troi aby zapewnić właściwą opiekę. Byłam 5 razy w 5 gwiazdkwych i naprawdę jadąc tam, wczesniej przeczytałam opinię z podpisem GOSIA i całą noc nie przespałam obawiając się co tam zastanę, a jechałam z dziewczynami, które jechały pierwszy raz za granicę.. Hotel jest położony w zacisznym miejscu, pięknym , zadbanym ogrodzie. Woda jest bardzo czysta, plaża kamienista, ale pomost z leżakami, poduchami i wodok rekompensuje kamienistą plażę. Dostałyśmy dwa pokoje pomimo, że płaciłyśmy za pokój z dostawką. Faktycznie pokoje są ciemne, ale dlatego, że wokoło sa wysokie drzewa i palmy, wymagają one remontu i można doczepić się do pań sprzątająych , albowiem robiły to szybko i na odwal się. Internet działa tylko w lobby, w pokoju i na plaży problem z zasięgiem, Obłsuga miła, usmiechnięta i pomocna, można się porozumieć w j. angielskim, rosyjskim a nawet polskim. Jeszcze raz podkreślam jak na 4 gwiazdkowy hotel w porządku, jedzonko pyszne, duży wybór, woda w lodówkach dostepna czły czas, , barek w pokoju wyposazony w napoje i butelkowe i puszkach, a łazienka wyposażona w kosmetyki, gąbeczki itp.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach w budynku bocznym jest cisza, winda
Dziękujemy, Witnica
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LatanyaParkResort, Halkla İlişkiler Müdürü, Latanya Park ResortOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Dear Guest,
Thank you for the great review of our hotel! We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.
Sincerely,

Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczne od minusow bo jest tylko jeden. Ale właściwie czy to taki calkowity minus. Bardziej+- mianowicie pokoje w bocznych budynkach nie sa najnowsze ale dla nas wystarczające. Czysto i cicho bo to nie budynek główny. Dla rodzin z dziecmi na plus.
Jedzenie przepyszne. Bardzo urozmaicone a przekąski bajka. Obsluga NIESAMOWITA. POMOCNA. UŚMIECHNIĘTA. 15 min dalmuszem do centrum Bodrum a sam hotel na uboczu. Dla mnie plus. Plaża raczej kamienista ale woda krysztal. Boty do wody i jest świetnie. Basen świetny. Dość duży. Jak dla mnie hotel do polecenia jak najbardziej jesli ktoś chce cos zobaczyc a nie siedzieć w pokoju bo przeciez nie to sie jedzie na urlop.

Dziękujemy, Magdalena A

Dear Guest,
Thank you for taking the time to share your feedback. We hope to welcome you back to our hotel very soon!
Sincerely,

Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie byłam w gorszym hotelu w Turcji. Totalna pomyłka pod każdym względem: pokoje stare i cuchnące, zepsuta kanalizacja, zepsuta klimatyzacja, lobby jak w starym zamku, plaża hotelowa to horror- brudno, brzydko. Brak promenady. Tragedia. Turcja ma najpiękniejsze hotele a ten powinien zostać zburzony. Chce zapomnieć.

Dziękujemy, GosiaALL