Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wspaniałe wakacje w tym Hotelu.
Obsługa hotelowa zaczynajac od recepcji, boy’ów hotelowych, pokojówek, kelnerów, barmanów i kucharzy przemiła i bardzo życzliwa pomagająca w każdym problemie. Jeżeli chodzi o pokoje schludne i czyste, codziennie sprzątane(ręczniki, pościel itd).
Kuchnia zróżnicowana(full jedzenia od zimnych przystawek przez pozycje gorące aż do deserów), bardzo smaczna każdy znajdzie coś dla siebie.
Polecamy z Żona ten hotel w 100%, na pewno tu jeszcze wrócimy ☀️

Dziękujemy, Mikel1986grudzien
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ByCorendon, Customer Relationships Management By Corendon, Grand Park BodrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Drogi Gościu,
Doceniamy to, że poświęciłeś czas na ocenę nas. W ten sposób nasi kolejni goście są lepiej informowani, a ponadto daje nam możliwość jeszcze lepszego dostosowania naszych usług.

Mamy nadzieję powitać cię ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po 6 latach powróciliśmy do Turcji i ponownie do odnowionego już Grand Parku (wcześniej Yelken Spa). Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania, a nawet je przerósł. Super obsługa, pomocna, życzliwa, nastawiona na klienta! Lokalizacja jak widać przy samym morzu, kilka basenów, zjeżdżalnie bez szału - od drugiej strony hotelu, chyba przy jakimś szambie innego ośrodka bo czasami zalatywało, ale my wpadaliśmy tam na chwilę więc to nie był problem. Przy pierwszej wizycie (6lat temu) był duży problem z leżakami, łowcy wstawali chyba o 4 żeby je "zdobywać". Obecnie plaża poszerzona, z kilkoma rzędami leżaków, przy basenie też większa ich liczba więc nie było nigdy problemu z miejscem. Zdecydowanie na korzyść oceniamy zmiany jakie zaszły w tym hotelu i polecamy!!

Dziękujemy, 969krzysiekr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ByCorendon, Customer Relationships Management By Corendon, Grand Park BodrumOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Drogi Gościu,
Chcielibyśmy podziękować za Twój cenny czas, który poświęciłeś na przegląd naszego hotelu.
Mamy nadzieję przywitać Cię ponownie w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z cudownym widokiem na morze co jest dużym atutem ze względu na widoki oraz przyjemny wiatr dzięki czemu łatwiej znosi się upały. Pokoje wygodne i czyste, balkony zacienione, dobra klimatyzacja. Warto dopłacić za widok na morze. Czysto wszędzie, obsługa bardzo miła i uczynna. Jedzenie bardzo smaczne a przede wszystkim świeże, plus za całodobowy bar, szczególnie po piersiach z wycieczek późnym wieczorem i rano.
Animacje bardzo fajne i dla dorosłych i dla dzieci, muzyka na żywo, wieczór turecki, karaoke, etc, prowadzone po turecku i angielsku. Naprawdę trudno się do czegoś przyczepić. Minusik za zbyt głośną muzykę przy basenie, co utrudnia odpoczynek oraz za mało urozmaicone menu śniadaniowe. Basen ze zjeżdżalniami czynny tylko od godz 10-12 i 14-16, o czym nie było informacji w ofercie, co może być dla niektórych problemem. Hotel też nie przygotowuje lunchboxu na życzenie gości (wycieczka całodniowa), co raczej powinno być standardem w 5* hotelu. Hotel jest położony dość daleko od Turgutreis ok 1h spacerem promenadą.
Podsumowując, pobyt był bardzo udany a hotel jest godny polecenia. Warto, polecam.

Dziękujemy, Agnieszka N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ByCorendon, Customer Relationship Management, Grand Park BodrumOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Beste Gast ,

Graag willen we u bedanken voor uw kostbare tijd die u in de beoordeling van het hotel heeft geïnvesteerd.

Wij hopen het voorrecht te hebben u opnieuw te mogen verwelkomen in ons hotel.

Met vriendelijke groet ,

Het Grand Park Bodrum Team

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia.Bylam tam w czasie moich urodzin, które były bardzo dobrze zorganizowane.Nasz pobyt trwał 10 dni i każdego dnia w hotelu były różne animacje jak Zumba, różne gry i wieczorne atrakcje.Animatorzy bardzo mili itak samo jak menadzer.Jedzenie było bardzo dobre.Hotel ma całodobowy snack bar z jedzeniem i piciem.Wieczorem można pojechać do klubu z animatorem, który jest dosyć blisko i ma się tam około 4 godziny.Trzeba niestety zapłacić 15 euro, ale jest wliczony w to transport i drink a spędzony tam czas jest tego warty, ponieważ klub w hotelu jest pusty niestety.Duzym plusem hotelu jest miła obsługa i dobry dostęp do picia i jedzenia.

Dziękujemy, Eliza556

Beste Gast ,

Wij hopen het voorrecht te hebben u opnieuw te mogen verwelkomen in ons hotel.

Met vriendelijke groet ,

Het Grand Park Bodrum Team

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel pięknie położony z bezposrednim dostępem do morza, szerokim pomostem i 4 basenami. Pokoje wygodne i czyste, z dużym balkonem i super widokiem. Codziennie zmieniane ręczniki, teren wokół basenu i toalety także ciągle sprzątane. Obsługa bardzo miła (szczególnie w barach) i na ogół bez zarzutu ( personel w recepcji mówi po angielsku, reszta niestety słabo). Duży plus za urozmaicone, świeże i smaczne jedzenie oraz całodobowe zaopatrzenie w burger -barze ( dania lunchowe, ciasta i owoce, wazne przy wczesnych lotach lub poznych powrotach).
Animacje na różnym poziomie, ale codziennie inny zestaw wieczornych atrakcji i dobra muzyka. A jeśli stać nas na odrobinę luksusu warto skorzystać z hotelowego spa - profesjonalna obsługa i duży wybór zabiegów. Mój pakiet 4 godzinnych masaży i tradycyjnego rytuału hammam byl rozkoszą dla ciała i ducha, z miłą niespodzianką w postaci gratisowych zabiegów na twarz.
Podsumowując, pobyt bardzo udany i godny polecenia, szczególnie w tej części Turcji i tym standardzie hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Świetne widoki z drugiego piętra
Dziękujemy, roswiat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ByCorendon, Customer Relationships Management By Corendon, Grand Park BodrumOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Drogi Roswiat,
Chcielibyśmy podziękować za cenny czas spędzony na przeglądzie naszego hotelu.
Mamy nadzieję przywitać Państwa ponownie w naszym hotelu.