Wspaniały hotel z bardzo miłą i pomocną obsługą. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, zabawna ekipa animatorów- umili pobyt i tym małym jak i dorosłym. Jedynym minusem jest kiepska jakość Wi-Fi, najlepiej korzystać w nocy i wczesnym rankiem , tak do godziny 8:00, wtedy działa bez problemu. Pokój rodzinny przestronny, duży . Lodówka uzupełniana codziennie w cole, fantę, wodę i soki, również codzienne uzupełnienia kawy i herbaty. Hotel położony niedaleko bazaru w Turgutreis, do którego można dojść promenadą. Wspaniałe widoki. Myślę, że wrócę tam ponownie.

Wskazówka dotycząca pokoi: mieliśmy pokój na parterze,był to pokój rodzinny a okna balkonowe wychodziły na basen hotelowy, pomimo tego było cicho, bardzo polecam.
Dziękujemy, Iza B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Misafir İlişkileri Müdürü, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear "Iza B",

Our team was so proud to read your wonderful review and thank you for taking the time to share your experience with us. It was such a pleasure to serve you during your stay and we are glad that you had such a good stay with us in La Blanche Resort.

We hope to welcome you back very soon.

Sincerely,
Guest Relation Manager

Pokoje bardzo wilgotne, brudna klima, ubrania przeszly stechlizna, jedynie plaza i widoki rekompensuja pobyt, jedzenie monotonne, bardzo fajny Queen boat i super wycieczki po morzu , obsluga sie bardzo starala i dobry program rozrywkowy

Wskazówka dotycząca pokoi: wyzsze pietra sa lepsze i widok na morze
Dziękujemy, Piesbari
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Piesbari,

First of all we want you to know that we receive your positive or negative comments as presents to get better. We are happy about you liked our hotel's Service, Animations team and Quen Boat tour but we are sorry about your disturbance. You can be sure about your problems were talked with departments and necessary notes were taken.
We will be happy to see you again in your next vacation plan.4

Best regards.

Guest Relations Manager

Miła i sprawna obsługa, ciągły uśmiech na twarzy,a co najważniejsze drinki pyszne i korowe. Wyśmienity kontakt z barmanem Ahmet Ihsan myślę że każdy chciałby spotkać taką obsługę podczas swoich wakacji. Thank you to Ayća Ali anìl Ahmet Atìcì nad family of La Blanche

Dziękujemy, Dudi23

Wróciliśmy z wakacji w hotelu La Blanche Resort& Spa i wrażenia z naszego pobytu w tym hotelu są cudowne. Hotel piękny,obsługa wspaniała,mili uczynni ludzie,przecudowni animatorzy potrafiący rozbawić człowieka do łez,pokoje sprzątane codziennie,ręczniki wymieniane systematycznie jedynie był mały problem z uzupełnianiem szamponu i płynu do kąpieli pościel również zmieniana podczas pobytu.Jedzenie wspaniałe,owszem dania powtarzały się ,ale był tak duży wybór,że zawsze znalazło się to na co miało się ochotę.Kelnerzy szybko i sprawnie realizujący zamówienia i najcudowniejszy wart wielkiego uznania barman Mehmed,który wyczarowywał najsmaczniejsze i wizualnie najpiękniejsze i kolorowe drinki alkoholowe i bez alkoholowe dla wnuczki.Morze Egejskie cudownie ciepłe,spędzalibyśmy w nim dużo więcej czasu gdyby nie małe żarłoczne rybki,które bezlitośnie atakowały nogi ale hotelowy basen rekompensował nam niedosyt wody.Pobyt w hotelu La Blanche wykupiliśmy w biurze podróży Tui i jak zwykle jesteśmy bardzo zadowoleni.Serdecznie polecamy

Dziękujemy, Paradise19642093722

Sayın Misafirimiz Paradise19642093722,,
La Blanche Resort ile ilgili deneyiminizi paylaştığınız bu güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.Personelimizden memnun kaldığınızı duymak bizi çok mutlu etti. Sizleri otelimizde tekrar ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımla,
Misafir İlişkileri Müdürü

Zrecenzowano: 8 września 2019

Spędziliśmy cudowne, rodzinne wakacje. Hotel wspaniały, pokoje rewelacyjne - czyste i przestronne. Pyszne jedzenie i możliwość skorzystania w trakcie pobytu z 3 restauracji a la carte - to była rewelacja. Super przekąski w barze na plaży i przy basenie, kelnerzy mili, uśmiechnięci i pomocni. Przepyszne gozleme robione przez sympatyczną Turczynke. Basen bajeczny, z leżakami o każdej porze nie było problemu. Zatoczka morska fantastyczna i te romantyczne zachody słońca - to trzeba zobaczyć. Do miasteczka 10 min spacerkiem fajnym bulwarem, Turcy przyjaźni. Wieczorami dla chętnych animacje i muzyka na żywo do północy w beach barze. Były to dla nas jedne z najlepszych wakacji i bardzo polecamy ten hotel.

Dziękujemy, 216domi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dear "216domi",

On behalf of our La Blanche Resort Bodrum hotel, I wish to express my gratitude for choosing and staying at our hotel. We are so honored by such a wonderful review!

Our aim is to try to personalize each guest's stay so that La Blanche Resort Bodrum becomes their home away from home. I am so glad to hear that the dedicated La Blanche Resort team was able to provide you a enjoyable and convenient stay.

We look forward to the next chance we have to serve you in the future!

Sincerely,
Guest Relation Manager