Zrecenzowano: 8 września 2019

pobyt początek czerwca 2018, do hotelu dojechaliśmy ok.8 rano i kazano nam czekać na pokój do godz.14tej, byliśmy bardzo zmęczeni, pragnęłam się odświeżyć niestety czekaliśmy...
wykupiliśmy pokój rodzinny, który zdecydowanie odbiega od prezentowanych w folderze lub na stronie hotelu,otwierając drzwi myslałam ze wchodzimy do korytarza okazało się że jest to pokój syna bez okna z dwoma leżankami /bo trudno nazwac to łóżkami, synowi nogi wychodziły poza lezankę/i sząfką po lodówce, bez telewizora, gdzie informowano nas że telewizor jest,"pokój"z brudną zieloną wykładziną, natomiast nasza sypialnia mała klita, z przestarzałymi sprzętami, lata 80te..., byliśmy bardzo rozczarowani, poza tym piękne widoki i dobra kuchnia

Wskazówka dotycząca pokoi: nie kupujcie pokoju rodzinnego
Termin pobytu: październik 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, kufelek11
Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo miła obsługa pokoje sprzątane dziennie i za to plus dla hotelu , super wieczory szczególnie te z animatorami którzy robią tam świetną robotę pozdrawiam ich gorąco bo są super i potrafią ludzi rozruszać, jedzenie super tylko troszkę zbyt monotonne powinno troszkę się je urozmaicić żeby każdy coś dla siebie znalazł, minusem są tam oczywiście turyści szczególnie Polacy oraz Rosjanie co do Polaków to niektórym wiocha i słoma wychodzi z butów szczególnie ci co przyjechali na wypoczynek z mniejszych miejscowości tzn jakby się urwali ze smyczy i nie wiedzą co znaczy słowo TAKT I UMIAR ci z miast to OK, Rosjanie to myślą że są panami świata i wszystko im wolno tzn, matka zamiast pilnować dziecka/i żeby cos sobie nie zrobiło to woli pić drinki a dzieci samopas sobie no i chamstwo z ich strony na każdym kroku od razu poznasz że to Rosjanin, ale ogólnie dałbym taką ocenę 8,5 w skali 10 W tym roku już wykupiliśmy pobyt w LA BLANCHE na przyszły rok odwiedzę ich ponownie tak się zakochałem w tym miejscu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Super widoki Morza Egejskiego ,super zatoczka taka wyciszająca dla wypoczywających uwaga na słońce jest tam zdradliwe
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, frotek2012
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear frotek2012,

Extremely thanks for being our guest and taking your time for sharing your experience on Tripadvisor about your stay with us.
We want to specify that our aim is to serve perfectly and your positive and negative comments are the most important things which lead us on this way.
We truly enjoyed looking after you and hope to the pleasure of welcoming you back again in the not too distant future.
Please always feel free to contact us for your all concerns you might have.

Kindest Regards
Arzu Ataözden
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 7 września 2019

Sam hotel bardzo fajny, położenie super bliskość morza i ta zatoczka rewelacja. Pokoje w hotelu fajne duże przestronne ale warunek nie wszystkie, przyjechaliśmy w nocy ok 1ej dostaliśmy pokój na dole przejście przez basen chyba 7103 numer i niestety zapach wilgoci stęchlizny był okropny, widok z balkonu na budynek. Chcieliśmy od razu zamienić pokój niestety powiedziano nam że nie ma takiej opcji. Rano dopiero to uczyniliśmy ale dodam że daliśmy 20euro w recepcji jako przekupstwo i udało się nawet mieliśmy wybór wówczas pokoju, wybraliśmy duży rodzinny z widokiem na morze :) To był minus tego hotelu i innych minusów nie znalazłam. Dodam że to 7 nasz pobyt w Turcji w różnych hotelach i ten bym na drugim miejscu postawiła biorąc pod uwagę te w których byliśmy. Kolację wybraliśmy restaurację La Merla czyli ryby i owoce morza bardzo sympatycznie i smacznie było polecam. Z minusów jeszcze bym dodała zbyt dużo polaków którzy naprawdę nie zawsze umieją się zachować... przykład pań które pobiły się parasolami o leżaki...obie wylądowały w szpitalu, tam dostały przypisane sobie miejsca :) Zajmowanie miejsc przy basenie od 8ej (wcześniej ręczniki zabiera obsługa) po kilka miejsc bo słońce przechodzi.... oczywiście to polacy...ale to nie wina hotelu tylko ludzi. Za to leżaki przy morzu zawsze coś się znalazło wolnego. Bazar w sobotę fajny, chociaż najfajniejsze są przy Alanya ale ten też nie był zły, ktoś kto lubi zakupy u nich to polecam warto :) oczywiście sklepiki w centrum też mile wspominać będziemy też fajnie zaopatrzone i ciekawie. Posiłki ktoś napisał wcześniej monotonne i tu się zgodzę ciągle to samo nawet ryż ciągle ten sam w innych hotelach zmieniają często, a to ciemny a to z dodatkami a tu nie...ale jedzenie ogólnie smaczne każdy niejadek znajdzie coś dla siebie :) Z owoców morza tylko kalmary były podawane w restauracji głównej. Animacje bardzo fajne ciekawe codziennie coś innego wieczorem tu na pewno duży plus dla hotelu. Ogólne wrażenie hotel zrobił na nas pozytywne, będziemy polecać go na pewno!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty narożne są jasne i przestronne.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, GogaBil
Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel wspaniały, idealny dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Obsluga hotelowa miła, uśmiechnięta i pomocna. Codziennie sprzątane pokoje. Jedzenie rewelacyjne, urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie. Basen jak i plaża czyste, sprzątane codziennie. Widoki niesamowite, szczególnie zachody słońca. Ogólnie jest to jeden z najlepszych hoteli w jakim byłem mogę polecić z czystym sumieniem. Jedyny minus to animatorzy, którzy przedstawiali polaków na wieczornych animacjach w sposób bardzo niemiły do tego podczas atrakcji mówili w wielu językach oprócz polskiego, gdzie 2/3 gości hotelowych to Polacy ale ogolnie oceniam ten hotel na 5, ponieważ animatorzy to ostatnia rzecz na którą zwracam uwagę.

Dziękujemy, marcinpzn

Dear " marcinpzn",

Thank you so much for choosing to make La Blanche Resort Bodrum your home during your vacation time!

I am so happy to know that you enjoyed your time with us. It's great that you were able to take advantage of our comfortable, spacious and clean rooms,general area and the kitchens as well.

Thank you very much for the wonderful feedback regarding our team, it really means the world to us! We truly appreciate you taking the time to post this fantastic review and our entire team will be looking forward to your next visit!

Sincerely,
Arzu Ataözden
Guest Relation Manager

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, niezłe jedzenie,świetne restauracje tematyczne,dużo atrakcji dla dzieci, jedyną wadą jest zachowanie turystów w głównej mierze z Polski które jest bardzo wieśniackie i irytujące, a także wszechobecny smród papierosów

Dziękujemy, 100MatK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear 100MatK,

Please always feel free to contact us for your all concerns you might have.

Kindest Regards
Guest Relations Manager