Zrecenzowano: 7 września 2019

Sam hotel bardzo fajny, położenie super bliskość morza i ta zatoczka rewelacja. Pokoje w hotelu fajne duże przestronne ale warunek nie wszystkie, przyjechaliśmy w nocy ok 1ej dostaliśmy pokój na dole przejście przez basen chyba 7103 numer i niestety zapach wilgoci stęchlizny był okropny, widok z balkonu na budynek. Chcieliśmy od razu zamienić pokój niestety powiedziano nam że nie ma takiej opcji. Rano dopiero to uczyniliśmy ale dodam że daliśmy 20euro w recepcji jako przekupstwo i udało się nawet mieliśmy wybór wówczas pokoju, wybraliśmy duży rodzinny z widokiem na morze :) To był minus tego hotelu i innych minusów nie znalazłam. Dodam że to 7 nasz pobyt w Turcji w różnych hotelach i ten bym na drugim miejscu postawiła biorąc pod uwagę te w których byliśmy. Kolację wybraliśmy restaurację La Merla czyli ryby i owoce morza bardzo sympatycznie i smacznie było polecam. Z minusów jeszcze bym dodała zbyt dużo polaków którzy naprawdę nie zawsze umieją się zachować... przykład pań które pobiły się parasolami o leżaki...obie wylądowały w szpitalu, tam dostały przypisane sobie miejsca :) Zajmowanie miejsc przy basenie od 8ej (wcześniej ręczniki zabiera obsługa) po kilka miejsc bo słońce przechodzi.... oczywiście to polacy...ale to nie wina hotelu tylko ludzi. Za to leżaki przy morzu zawsze coś się znalazło wolnego. Bazar w sobotę fajny, chociaż najfajniejsze są przy Alanya ale ten też nie był zły, ktoś kto lubi zakupy u nich to polecam warto :) oczywiście sklepiki w centrum też mile wspominać będziemy też fajnie zaopatrzone i ciekawie. Posiłki ktoś napisał wcześniej monotonne i tu się zgodzę ciągle to samo nawet ryż ciągle ten sam w innych hotelach zmieniają często, a to ciemny a to z dodatkami a tu nie...ale jedzenie ogólnie smaczne każdy niejadek znajdzie coś dla siebie :) Z owoców morza tylko kalmary były podawane w restauracji głównej. Animacje bardzo fajne ciekawe codziennie coś innego wieczorem tu na pewno duży plus dla hotelu. Ogólne wrażenie hotel zrobił na nas pozytywne, będziemy polecać go na pewno!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty narożne są jasne i przestronne.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, GogaBil
Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel wspaniały, idealny dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Obsluga hotelowa miła, uśmiechnięta i pomocna. Codziennie sprzątane pokoje. Jedzenie rewelacyjne, urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie. Basen jak i plaża czyste, sprzątane codziennie. Widoki niesamowite, szczególnie zachody słońca. Ogólnie jest to jeden z najlepszych hoteli w jakim byłem mogę polecić z czystym sumieniem. Jedyny minus to animatorzy, którzy przedstawiali polaków na wieczornych animacjach w sposób bardzo niemiły do tego podczas atrakcji mówili w wielu językach oprócz polskiego, gdzie 2/3 gości hotelowych to Polacy ale ogolnie oceniam ten hotel na 5, ponieważ animatorzy to ostatnia rzecz na którą zwracam uwagę.

Dziękujemy, marcinpzn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dear " marcinpzn",

Thank you so much for choosing to make La Blanche Resort Bodrum your home during your vacation time!

I am so happy to know that you enjoyed your time with us. It's great that you were able to take advantage of our comfortable, spacious and clean rooms,general area and the kitchens as well.

Thank you very much for the wonderful feedback regarding our team, it really means the world to us! We truly appreciate you taking the time to post this fantastic review and our entire team will be looking forward to your next visit!

Sincerely,
Arzu Ataözden
Guest Relation Manager

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, niezłe jedzenie,świetne restauracje tematyczne,dużo atrakcji dla dzieci, jedyną wadą jest zachowanie turystów w głównej mierze z Polski które jest bardzo wieśniackie i irytujące, a także wszechobecny smród papierosów

Dziękujemy, 100MatK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear 100MatK,

Extremely thanks for being our guest and taking your time for sharing your experience on Tripadvisor about your stay with us.
We want to specify that our aim is to serve perfectly and your positive and negative comments are the most important things which lead us on this way.
We truly enjoyed looking after you and hope to the pleasure of welcoming you back again in the not too distant future.
Please always feel free to contact us for your all concerns you might have.

Kindest Regards
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 5 września 2019

Super obsługa hotelowa. Wspaniałe widoki na wyspy, piękny krajobraz Czyste codziennie sprzątane pokoje. Smaczne jedzenie, urozmaicone. Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten hotel.Chętnie do niego wrócę.

Dziękujemy, Katarzyna L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dear "Katarzna L",

Thank you for staying with us and for your review of our hotel. I am very pleased to learn of your great satisfaction while staying with us. We are truly happy to have been of service to you and certainly look forward to welcoming you back to La Blanche Resort in the future.

With my best regards,
Arzu Ataözden
Guest Relation Manager

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu La Blanche 10 dni i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno tu jeszcze wrócimy, ponieważ zostaliśmy oczarowani tym cudownym miejscem. Duże przestronne pokoje, jedzenie przepyszne, basen duży a plaża nad morzem z przepięknymi widokami. Wieczorami animacje na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca i już tęsknię za tym miejscem.

Dziękujemy, MonikaR2328
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LaBlancheHotel, Guest Relation Manager, La Blanche Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear MonikaR2328,

Please always feel free to contact us for your all concerns you might have.

Kindest Regards
Guest Relations Manager