Zrecenzowano: 8 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładnie położony w egzotycznym ogrodzie. Obsługa bardzo miła, jedzenie bardzo dobre, duży wybór ciast, alkohole również bardzo dobre. Teren hotelu czysty i zadbany. Piękne widoki na morze i wyspę Kos :) pokoje po remoncie i przestronne. Jako minus mogę jedynie napisać, że plaża jest niezbyt ładna, reszta jak najbardziej na plus :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marlena C
Zrecenzowano: 9 października 2015

Lokalizacja kiepska. Teren hotelu ciasny, momentami klaustrofobiczny. Przyjemne akcenty wprowadzała zadbana, piękna roślinność. Pokoje ładne, w miarę duże, z balkonikiem (mniejszym bądź większym). Z czystością...jak to w tych stronach...my przywykliśmy jednak do większej higieny i dbałości, ale nie ma co narzekać:) Baseny czyste ale głębokie. Plaża fatalna, wąska, a może z mulistym dnem i pływającymi paprochami. Obsługa życzliwa, uśmiechnięta i skora do pomocy - ogromny plus. Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór. Bolączką był (przynajmniej dla mnie) brak dyskoteki. Potańczyć można było jedynie przy basenie do północy. Jak wyjaśnili animatorzy, dyskoteka jest zamknięta, bo pomieszczenie przerobiono na magazyn. Z tego powodu namawiano nas usilnie na wyjazd do publicznej dyskoteki w Bodrum. Moim zdaniem to naciągane, ale...po co psuć sobie wakacje:) Niewątpliwym folklorem jest pianie kogutów nad ranem;) i wszechobecne urocze kocięta. Pod folklor można też zaliczyć Jeff'a sprzedającego wycieczki;) - uwaga Panie!
Ogólnie, wakacje były udane. Dużo odpoczynku a przecież o to chodziło:)

Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 8888Joanna8888
Zrecenzowano: 9 września 2015

Biuro podróży Itaka zafundowało mi zamiast wymarzonego wypoczynku, na który czekałam i ciężko pracowałam calutki rok - koszmar! Hotel jest stary, przerażająco brudny. Wszystko jest zniszczone, klejące, obdarte, poplamione potargane... Brak słów po prostu!!! Jedyne plusy to całkiem miła obsługa, ładny ogród oraz smaczne jedzenie. Duży wybór dań, deserów czy pieczywa. Wszystko wyglądało na świeże. Obsługa miła, wesoła i pomocna. Miejsce położenia hotelu jest nijakie - dookoła pustka i nic... Baseny są czyszczone codziennie, nienajgorsze. Plaża wąska, niestety przy ulicy i to całkiem ruchliwej.

Termin pobytu: październik 2014
1  Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2015

Pobyt – sierpień 2015. Przede wszystkim jest sporo niezgodności pomiędzy opisem oferty a rzeczywistością. Po pierwsze - w hotelu nie ma żadnej dyskoteki!! I nie ma możliwości żeby rozkręcić jakieś tańce we własnym zakresie gdyż obsługa wtedy przycisza muzykę, a po 24 – wyłącza światło, żeby pozbyć się gości którzy siedzą w okolicach baru (bar jest do 24). Raz udało się wyprosić muzykę i trochę potańczyć, ale oczywiście do 24.00. Potem – cisza nocna, więc dla ludzi, którzy preferują nocne rozrywki zdecydowanie odradzam. Po drugie – nie ma ręczników basenowych, ani ręczników plażowych. Rezydent Itaki – istna porażka. Na pytanie dlaczego nie ma ręczników, a w ofercie było info że są odpowiedział - nie wiem. Jak spytaliśmy dlaczego nie ma dyskoteki, a było info, że jest – odpowiedział nie wiem, jak spytalismy czy są animacje w hotelu – powiedział, że nie ma, a w rzeczywistości były, więc...reasumując – rezydent nie ma zielonego pojęcia o działalności hotelu i jego jedynym zadaniem było namówienie ludzi na wycieczki, które są duże droższe niż te zakupione na mieście (też z polskim przewodnikiem).
Hotel niewielki, kameralny. Animacje na niskim poziomie, a głównym zadaniem animatorów jest namawianie ludzi na wyjazd na dyskotekę na miasto za 10 euro. Chyba dlatego właśnie zamknęli dyskotekę w hotelu, żeby zbić biznesik na wypadach na dyskoteki zamiejscowe. Raz się skusiliśmy, co było totalną porażką, gdyż było tak ciasno, że nie można było się poruszać, a poza tym nadymione papierochami, że aż dusiło. Muzyka żadna, tj. dla młodzieży 16-20 lat to może ok., ale dla nas i naszych znajomych (30+) – porażka.
Baseny głębokie, więc tylko dla tych pływających lub wysokich. Przy basenach bardzo głośna muzyka – nie da się zebrać myśli. Muzyka tak głośna, że słychać ją nawet na plaży, więc ciszy żeby poczytać książkę – brak - chyba że w pokoju, który niestety nie ma tarasu tylko mały balkonik z krzesłem. Plaża pełna wodorostów. Bar na plaży jest, ale bez piwa i alkoholi.
Poza hotelem – nic. Nie ma gdzie pochodzić. Jedyna szansa to jechać do Turgutreis lub do Bodrum. Dolmusze przy hotelu, bilet do Turgutreis około 1,5 euro, a do Bodrum ok. 3 euro.
Plusem hotelu jest jedzenie. Oczywiście śniadania to tragedia, ale wszędzie śniadania są tragedią, natomiast kolacje bardzo ok. Bardzo dobre dania z grilla oraz drób w różnej postaci, smaczne zupy, dużo warzyw i owoców. Nie było opcji żeby wszystkiego spróbować. Przekąski w ciągu dnia tez ok. – hamburgery, frytki i pizza.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2015

Hotel skromny bez tureckich akcentów , pokoje odnowione czyste , piękny ogród, dwa małe baseny +jeden brodzik dziecięcy , dojście do morza przez strzeżona ulice, plaża czysta z darmowymi leżakami i barem na plaży, jedzenie ok bez eureki. animacje skromne , obsługa dobra bez zastrzeżeń.

Wskazówka dotycząca pokoi: cisza, spokój oraz klimatyzacja w pokoju obowiązkowo.
Termin pobytu: sierpień 2015
2  Dziękujemy, Karina K