Po przyjeździe do hotelu pierwsze wrażenie było dobre, położenie bardzo dobre,miła obsługa, czysto. Wygląd hotelu oceniam na 3,5* a nie na 5*. Ogólnie niczego nie brakowało. Jednak w trakcie pobytu obsługa hotelowa nie dokładała papieru toaletowego, sprzątane pokoju było niedokładnie, ręczniki nie były wymieniane, trzeba było samemu się o to upominać. Na dzień przed naszym wylotem ,po wejściu obsługi hotelowej zostały nam SKRADZIONE PIENIĄDZE (euro oraz polskie) . Po zgłoszeniu zajścia w recepcji byliśmy zbywani przez 2 godziny. Powiedziano nam, że wojsko może przyjechać na następny dzień( oczywiście uprzedzono nas że nie da się z nimi dogadać po angielsku. Rozmawiają tylko w swoim języku. ). Pomijając również fakt że o 5 rano musieliśmy wyjeżdżać z hotelu żeby zdążyć na samolot. Pieniądze nie zostały zwrócone.
Opisując w pigułce Państwu sytuacje -NIE POLECAM TEGO HOTELU

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, rh01234
Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel w przepięknym położeniu. Widok z okna zapierał dech w piersiach. W hotelu, mimo że nie jest najnowszym obiektem, jest bardzo czysto. Jeśli chodzi o jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa przemiła, uczynna. Leżaków na plaży i przy basenie bardzo dużo. Atrakcje dla dziecka rewelacyjne, mini disco było elementem obowiązkowym każdego dnia :) show dla dorosłych też niczego sobie :) z całego serca polecam wakacje w Sundance Resort!

Dziękujemy, mamakacpra
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pomijając fakt iż jedzenie nie było najlepsze i sprzątanie jest praktycznie na zerowym poziomie to przede wszystkim chodzi o to że OBSŁUGA OKRADA KLIENTÓW A MENADŻERA HOTELU WOGÓLE TO NIE INTERESUJE. Po zgłoszeniu kradzieży naszyjnika z pokoju menadżerowie śmiali się z nas mówiąc że jesteśmy Polakami i oni umywają ręce. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Dziękujemy, Aleksandra G
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Świetny hotel, bardzo dobra lokalizacja zaledwie kilka minut od miasteczka, pyszne jedzenie, różne kuchnie świata każdy znajdzie coś dla siebie, idealny hotel dla rodzin z dziećmi, do dyspozycji gości dużo leżaków na plaży jak i na pomoście, baseny i zjeżdżalnie , piękne widoki, pokoje sprzątane codziennie, świetna obsługa, bardzo miłe i przyjazne osoby zawsze uśmiechnięte i pozytywnie nastawione, jak najbardziej polecam ten hotel. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy ❤️✈️

Dziękujemy, Julia O
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Polecam hotel Dużo leżakow na plaży i na pomoście . 10 min od centrum Turqutieres. Śliczne widoki. Pokoje sprzątane codziennie, obsługa miła, urozmaicone jedzenie, wfi działa dobrze w hotelu, przy basenie i na plaży.

Dziękujemy, Ewa Z