Zrecenzowano: 1 września 2019

Pomijając fakt iż jedzenie nie było najlepsze i sprzątanie jest praktycznie na zerowym poziomie to przede wszystkim chodzi o to że OBSŁUGA OKRADA KLIENTÓW A MENADŻERA HOTELU WOGÓLE TO NIE INTERESUJE. Po zgłoszeniu kradzieży naszyjnika z pokoju menadżerowie śmiali się z nas mówiąc że jesteśmy Polakami i oni umywają ręce. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Dziękujemy, Aleksandra G
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Świetny hotel, bardzo dobra lokalizacja zaledwie kilka minut od miasteczka, pyszne jedzenie, różne kuchnie świata każdy znajdzie coś dla siebie, idealny hotel dla rodzin z dziećmi, do dyspozycji gości dużo leżaków na plaży jak i na pomoście, baseny i zjeżdżalnie , piękne widoki, pokoje sprzątane codziennie, świetna obsługa, bardzo miłe i przyjazne osoby zawsze uśmiechnięte i pozytywnie nastawione, jak najbardziej polecam ten hotel. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy ❤️✈️

Dziękujemy, Julia O
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Polecam hotel Dużo leżakow na plaży i na pomoście . 10 min od centrum Turqutieres. Śliczne widoki. Pokoje sprzątane codziennie, obsługa miła, urozmaicone jedzenie, wfi działa dobrze w hotelu, przy basenie i na plaży.

Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

W hotelu Sundance spędziliśmy udane 7 dni urlopu. Hotel urokliwie położony, przy promenadzie, którą zaledwie w 10 min. spacerkiem można dojść do centrum miasta. Hotel ma ciekawą architekturę, ale jest niestety mocno zaniedbany. Teren wokół budynków, basenów, restauracji słabo zagospodarowany. Przydałby się ogrodnik, który zadbałby o zieleń wokół. Plaża hotelowa trochę mała i brudna, jednak obsługa bardzo się stara. Ogólnie hotel posiada duży potencjał, który niestety nie jest wykorzystany. Pokoje czyste, sprzątane na bieżąco. W restauracji nie było tłoków, stoliki czyste, miła obsługa, jedzenie urozmaicone. Jeśli ktoś wybiera się na wakacje z dziećmi, może być niezadowolony z usług tzw. mini klubu. Animacje nudne, plac zabaw do remontu, wieczorne minidisco z powtarzającym się codziennie repertuarem. Mimo wszystko wakacje spędziliśmy mile. Ciepłe morze, urzekające widoki i tanie wycieczki rekompensowały niedociągnięcia obiektu.

1  Dziękujemy, boho86
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wyjeżdżamy z hotelu Sundance Resort i co mogę napisać. Są pewne niedociągnięcia lecz nic co mogłoby zepsuć bardzo dobre wrażenie z pobytu. Więc jedzenie super wszystko dla wszystkich krótko. Pokój wypasik super widok na morze codziennie sprzątane woda soki w lodówce wymienione ręczniki . Basen czysty plaża ok super pomost zjeżdżalnie dla dzieci już trochę przechodzone. Animatorzy fajni to nasz 3 pobyt w Turcji więc wiem że są lepsze hotele lecz temu nic nie brakuje a obsługa jest chyba najmilsza po 3 latach w Grecji trochę standardu zaznane więc było bardzo fajnie polecamy Pamukkale i rejs dam troszkę fotek na dobitkę dobry wybór. PS Turgutreis bardzo miłe miasteczko piękna marina szczególnie w nocy sporo sklepów z ciuchami i nienachalni sprzedawcy a to dobrze wiem co mówię pozdrawiam wszystkich i polecam że spokojnym sercem hotel wymaga troszkę remontu ale to dla mnie detal i szkoda o tym pisać.

1  Dziękujemy, 712slys