Turgutreis
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Mimo pięknych widoków warto się mocno zastanowić przed wyborem tego hotelu - miejsce już dość wysłużone, wszędzie czuć zapach z toalet, czystość umiarkowana, animacje dość przeciętne, ale to z czym spotkałam się pierwszy raz w życiu to "tworzenie" alkoholu na zapleczu (!!!) nie było oryginalnych butelek, barman gdzieś wynosił puste butelki i po chwili wracał z tymi samymi, bez nakrętek z dziwnym płynem w środku - drinki rozcieńczone do granic możlwości smakowały "chemicznie", aż strach pomyśleć co tam się znajdowało. W butelce z whisky była warstwa białej piany ... Manager Hotelu stwierdził że jaki się nie podoba, to sobie szukajcie innego hotelu (!!!) Nigdy więcej

Dziękujemy, Turystka_PB
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Pokoje brudne, drinki "bezalkoholowe", managerowie bucowaci i chamscy. Stwierdzasz problem w swoim pokoju i słyszysz " się nie podoba to do innego hotelu". Nie polecam szkoda pieniędzy! Większości atrakcji zawartych w ofercie nie było w trakcie pobytu. Z basenu widok na składowisko sedesów w krzakach. Tragedia........ Plaża beznadziejna, jedyna rozrywka to rzutki i wooter polo. To cała rozrywka

Wskazówka dotycząca pokoi: ńie wybierajcie tego hotelu
Dziękujemy, okurwa
Zrecenzowano: 10 marca 2019

Zostaliśmy zakwaterowani w pokoju numer 604, w którym wadliwie działała spłuczka. Z powodu ciągle płynącej wody w spłuczce oraz nieszczelnej miski klozetowej, podłoga ciągle była zalana wodą. Szum ciągłego wypływu wody w spłuczce zaburzał co noc nasz sen. Dodam, że zawór odcinający wodę do spłuczki również był niesprawny, a podłoga w toalecie miała spadek w kierunku przeciwnym do usytuowania kratki odpływowej. W tych warunkach, istniało bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku - pośliźnięcia się i upadku na mokrej podłodze.
Pomimo dwukrotnego, osobistego zgłoszenia problemu w recepcji hotelu, nie dokonano naprawy urządzenia. Wobec zaniechania działania przez personel hotelu, problem dwukrotnie zgłaszaliśmy Pani Rezydent, z prośbą o skuteczną naprawę lub zmianę pokoju. Dwukrotne interwencje Pani Rezydent poskutkowały jedynie tym, ze przyniesiono do naszej toalety ściągaczkę do wody z podłóg, byśmy sami sobie wodę odprowadzali do kratki. Pani sprzątaczka nie miała w zakresie obowiązków używania ściągaczki, więc nawet po sprzątaniu woda dalej „stała” w łazience. Tak więc urlop wakacyjny spędziliśmy „machając” wielokrotnie w ciągu dnia ściągaczką do wody, aby uniknąć wypadku oraz aby w cywilizacyjnych warunkach skorzystać z łazienki (i nie roznieść całej wody po pokoju).
Drugim problemem było oszukiwanie obsługi hotelu na jakości alkoholu oferowanego uczestnikom wyjazdu. Trunki wysokoprocentowe były rozcieńczane (nie wiemy czym, ale nie była to sama woda) do granic możliwości. „Pełne” butelki wyciągane z lodówki, były już wcześniej otwarte. Jak się dowiedzieliśmy od obsługi, alkohol był rozcieńczany na polecenie przełożonych. Nie wiemy, czym te alkohole były rozcieńczane, ale sprawa nadaje się do prokuratora, bo oferowało nam się coś oszukanego, niedopuszczonego oficjalnie do spożycia, mogącego mieć wpływ na nasze zdrowie, a firmowane, jako prawdziwy, oryginalny alkohol. Przypuszczamy, że sensacje żołądkowe, jakich tam doświadczyliśmy w pierwszych dniach pobytu, mogły być spowodowane jakimiś chemicznymi rozcieńczalnikami, użytymi do rozcieńczenia tych alkoholi. To, co nam oferowano nie nadawało się do picia ! Jesteśmy urażeni, że traktowało się nas w ten sposób. W ofercie All inclusive zawarta była informacja o lokalnych alkoholach, a to, co nam się oferowało w hotelu, nie można było nazwać alkoholem, tylko jakąś niebezpieczną chemiczną substancją. Złożona reklamacja w Coral Travel została odrzucona, ponieważ właściciel hotelu nie potwierdził naszych słów. Żenada. Już więcej razy nie skorzystam z tego biura.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, DGDaisy
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wczoraj wróciłam z tego hotelu. Było cudownie. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i pomocna. Na ten hotel nie można powiedzieć ani jednego złego słowa. Jedyne na co mogą narzekać Polacy to na alkohol. Warto wziąć ze sobą jakieś co nieco, ponieważ alkohol nie ma procentów :) chyba, że ktoś lubi piwko-jest dobre. Codziennie wieczorem animacje prowadzone przez super animatorów. W ciągu dnia w basenie Zumba, Aqua aerobik, dart i inne gry i zabawy. Do plaży bardzo blisko. Dojazd do turgutreis 5km nie jest kłopotliwy ze względu na busiki, które kursują co 15 min. Ogólnie polecam ten hotel. Super spędzone 12dni. Widoki przepiękne. Wi-fi z dużym zasięgiem, klimatyzacja w pokoju działała idealnie, łazienka zadbana,balkon z super widokiem na morze. Hotel bardzo kameralny, co daje super klimat. Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, jusikorska
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

bardzo piękne widoki z hotelu, piękny widok na Wyspę Kos, dobre jedzenie miła obsługa, czysto, obsługa hotelowa bardzo uprzejma, miła i pomocna ..animacje dla dzieci bardzo fajne ...dla nas pobyt bardzo udany

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, pioteres