Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu (13-20 września 2019).Uważam ,że hotel jest bardziej nastawiony na tureckich turystów,kuchnia wybitnie turecka,dużo potraw jednogarnkowych,jedne lepsze drugie gorsze,ale każdy coś znajdzie dla siebie.To co mi osobiście przeszkadzało to średnio czysta restauracja! Jeżeli przybyło się na kolację nieco później niż o 19-tej to ciężko było liczyć na czysty stolik,pomimo nowego nakrycia.Uważać trzeba było na krzesła...różne niespodzianki tam były (właśnie po pozornym wczesniejszym sprzątaniu!!!!) SŁABE TO!!!!!!!. Jeżeli chodzi o zagospodarownie terenu hotelu to bez zarzutów,piękny ogród,fajne baseny,wąska plaża ,trzy mola. ABSOLUTNIE FANTASTYCZNE MOLO Z VIP PAWILONAMI DO WYNAJĘCIA!!!!.Wynajęliśmy na pięć dni pawilon numer 3(frontem do morza),fantastyczne miejsce z NAJLEPSZĄ OBSŁUGĄ ,jaką dotąd poznałam ,THANK YOU VERY MUCH FOR THE BEST VIP PAWILON STAFF!!!!!!! FERHAT,ERHAN,HASAN,YAVUZ AND THE BEST RESUL!!!!!!!!!!!. To dzięki Wam ten urlop był wspaniały!!!! Pozdrawiamy Joanna , Marek

Wskazówka dotycząca pokoi: The sea view rooms are sunny, large
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel sam w sobie pod każdym względem rewelacyjny i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu wymagającemu. Jedzenie pyszne!!!! duży wybór , alkohole i napoje butelkowane , dużo barów z przekąskami, lodami, owocami . Położenie świetne duża plaża, możliwość wykupienia domków vip przy plaży - polecam , piękna roślinność , przepiękne baseny . Aquapark i lunapark dla dzieci po prostu rewelacja !!!! Obsługa przy basenie i na plaży wyśmienita Robią przepyszne drinki . Restauracje tematyczne super ale trzeba wstać o 8:00 i iść zarezerwować stolik bo są kolejki .

Teraz niestety kilka minusów : Obsługa w recepcji koszmar !!! Niemili , aroganccy i nieuprzejmi wręcz agresywni . Pan „Menager” powinien być zwolniony za takie traktowanie gości . Pokoje nie do końca zgodne z opisem (mieliśmy premium z widokiem na morze w budynku głównym ) daleko mu do zdjęć z folderów albo Polaków kwaterują do gorszych pokoi na drugim pietrze . Gdy poprosiliśmy ze chcemy zobaczyć jak wyglada pokój na pierwszym pietrze odmówili . Nie ma możliwości wydłużenia pobytu nawet jeśli wylatujesz o 23:00. Sprzątanie pokoi tez pozostawia wiele do życzenia . Bardzo głośno w hotelu gdybym się tu wybierała drugi raz wzięłabym pokój w budynkach bocznych co mimo wszystko niesie ryzyko lokalizacji w dalszej części hotelu . Generalnie polecam bo jest tu dużo atrakcji , gdyby nie obsługa recepcji dałabym 5.

1  Dziękujemy, 640jolantab
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pięknie położony hotel, mnóstwo zadbanej zieleni, piękne widoki.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane lecz wymagające odświeżenia.
Przemiła i uczynna obsługa hotelu.
Rewelacyjne wyżywienie, szczególnie restauracje a’la carte- wszystkie w cenie All.
Alkohole z górnej półki
Jedyny minus to mnóstwo rodzin z hałasującymi dziećmi.
Reasumując, mieliśmy bardzo udany pobyt w hotelu Vogue.
Polecam!

1  Dziękujemy, tommaj11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VogueBodrum, Guest Relation, Vogue Hotel Supreme BodrumOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dear tommaj11,

Thank you for sharing your review following your stay with us.

We are glad you had an enjoyable stay with us and we do hope to welcome you back in the near future.

Kind regards,

Vogue Hotel Bodrum Management

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Bardzo fajny hotel dla każdego z super aquaparkiem i lunaparkiem.Dostaliśmy wille z prywatnym basenem na trzy rodziny co sprawiło że poczuliśmy sie komfortowo..Napoje alkoholowe orygianalne Chivas l, JD, Captain Morgan, Bacardi..nawet nasza Luksusowa,Napoje butelkowane coca cola, fanta, sprite...lody carte dore...Pyszne jedzenie bar owocowy przy basenie
, piękne widoki, przepiękna piaszczysta plaża .Blisko do Bodrum i szybki transfer z i na lotnisko ok 30 min

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Love33Turkey
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Fajny hotel.
Na plus - baseny, aquapark, blisko do morza, czyste pokoje, jedzenie ok, ale trochę monotonne. Ogólnie Polecam.
Na minus - porównując z hotelem Barut Lara to: alkohole markowe płatne, jedzenie bardziej tureckie, mnie europejskie, szczególnie desery... wieczorem poza występem wieczornych nie było np muzyki na żywo w barze... tłoczno, mniejsza przestrzeń, dużo polaków i rosjan.
Nie mniej polecam warto pojechać.

Dziękujemy, 15map