Zrecenzowano: 3 września 2019

Cudowne miejsce, wspaniali, uczynni ludzie, choć mało mówiący po angielsku. Mustafa - człowiek orkiestra - dziękujemy za wszystko. Chłopaki z baru: Ibrahim, Ugur, Seymus i Halil robiący pyszne drinki, obsługa w restauracji na 6. W barach i restauracji czysto, szef kuchni dba o gości, jedzenie baaardzo dobre. Każdy pokój z widokiem na morze, basen czyściutki, fajne spa, super mini klub dla dzieci. Wieczorami na tarasie muzyka na żywo. Plaża z nieciekawym piaskiem, ale widok na zatokę cudny. Nie ma problemu z leżakami. Do Bodrum prawie godzina dolmuszem, plażą można dość do centrum najbliższej miejscowości w 5 minut. Zastrzeżenia jedynie co do czystości w pokoju, ale przy wszystkich pozytywach można przymknąć oko. Z przyjemnością tam wrócę.
Marzena

1  Dziękujemy, Quest48014747617
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, bardzo miła obsługa restauracji, piękny widok na morze, spokojna miejscowość, generalnie dobry hotel.
Z minusów: w naszym pokoju było bardzo gorąco i duszno pomimo klimatyzacji, z jednego balkonu można swobodnie przejść na inne, co ogranicza prywatność, obsluga recepcji bardzo słabo mówi po angielsku, w hotelu było bardzo dużo dzieci i spory hałas podczas posiłków, dostęp do internetu został odcięty w momencie wymeldowania, chociaż czekaliśmy jeszcze kilka godzin na wylot. Jednak generalnie hotel oceniamy pozytywnie, na tygodniowy wypoczynek idealny. Cudowne wschody i zachody słońca nad morzem.

1  Dziękujemy, 664ewelinam
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel bardzo fajny, jak na standard 4*. Pokoje rodzinne wszystkie z widokiem na morze i piękne wschody Słońca. Wyżywienie smaczne, duży wybór, codziennie na kolację jakaś smaczna rybka. Bar z "gotowcami", za coś markowego trzeba zapłacić, ale też nie jakiś wielki majątek. Brak animacji w ciągu dnia, tylko dla dzieciaków, wieczorami również. Generalnie polecam - plaża urokliwa, z własnym pomostem. Polecam :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje rodzinne wszystkie mają widok na morze. Jednak trzeba się trochę nachodzić po schodach. Dla leniwych melexy.
Dziękujemy, Magdalena O
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel ogólnie na plus, jednak moim zdaniem nie zasługuje na 4,5 gwiazdki. Dotarliśmy do hotelu przed północą, Pani na recepcji nie umiała ani słowa po angielsku. Dostaliśmy po kanapce, jabłku oraz soczku na wynos do pokoju co było bardzo miłe. Otrzymaliśmy pokój 917, ogólnie pokój bardzo przestronny z ogromnym balkonem, czysty, minimalistyczny. Łazienka ok, chociaż szału nie robiła, co od razu mi przeszkadzało było w niej bardzo ciemno, oświetleniem było tylko kilka malutkich halogenów, widać było, że powinna świecić jeszcze lampa przy lustrze, niestety nie działała. Mimo późniejszych próśb na recepcji oraz pokazywaniu o co nam chodzi Panu "złota rączka" nie została naprawiona, ten Pan był u nas, gdyż zepsuła się również spłuczka, spłuczkę naprawił, co do lampy stwierdził "tomorrow" i więcej go nie zobaczyliśmy :D W dzień w łazience było jasno, gdyż znajdowała się szyba w suficie, jednak wieczorem miałam problem z wyjęciem soczewek z oka w tych ciemnościach, na zrobienie makijażu nie było co liczyć ;) Pozostając w temacie łazienki, sprzątana była tylko w sposób umycie podłóg, przetarcie umywalki. Płytki, baterie, lustra oraz ścianka od prysznica dawno nie uraczyły środków czystości. Ręczniki wymieniane były codziennie, pościel niestety ani raz, mimo pozostawionych napiwków. Balkon bardzo przestronny, ale dla mnie dziwny bo nie był odgrodzony od "sąsiadów", można było swobodnie wchodzić na każdy z nich. Widok na morze owszem, jednak z większości pokoi nie jest on taki wow, gdyż zasłaniają go drzewa. Do pokoi dojście krótkim spacerkiem po schodach. Klimatyzacja działała dobrze, u nas w pokoju brakowało do pilota baterii i również mimo próśb na recepcji do końca wyjazdu nie otrzymaliśmy jej, radziliśmy sobie bateriami od tv ;) Restauracja bardzo przyjemna z dobrym jedzeniem i dużym wyborem, jednak ani raz nie było owoców morza co mnie bardzo rozczarowało. Na barze smaczne piwo i kilka drinków do wyboru w ofercie all inclusive. W hotelu goście pół na pół Turcy i Polacy.
Animacje były tylko dla dzieci, raz widziałam tylko Panią która zorganizowała grę w siatkówkę dla dorosłych. Na nasz tygodniowy pobyt 3 razy śpiewała jakaś Pani wieczorem na tarasie. W dzień przy basenie przez 5 dni leciała tylko turecka muzyka, w dwa ostatnie zmieniali to również z polskim disco polo ;)
Schodziliśmy ok. 9.00 na śniadanie i zawsze były jeszcze jakieś wolne leżaki nad morzem lub basenem. Ok. 20 min spacerkiem plażą znajduje się większa miejscowość gdzie można kupić coś drobnego lub zjeść owoce morza ;) Dla mnie hotel w sam raz dla tych którzy lubią tylko leżeć i się relaksować. Jeśli chodzi o wifi to jest dramat, zasięg w lobby ok, ale mimo to sieć cały czas się rozłączała, więcej nerwów kosztowało mnie żeby coś sprawdzić na telefonie niż to było warte, w momencie wymeldowania nie ma opcji połączyć się już w ogóle , mimo że do wieczora byliśmy jeszcze w hotelu. Ręczniki do wypożyczenia za kaucją 10 euro od sztuki i mimo tego przy wymeldowaniu kazali nam zwrócić karty, a chcieliśmy z nich korzystać jeszcze do wieczora. Obsługa na recepcji baaardzo słaba, nie da się z nimi dogadać po angielsku, mają olewkę na ludzi niestety. Można stać kilka minut, a oni sobie sprawdzają coś np. na telefonie :/

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 917 był ok, widok na morze przysłaniało w części drzewo, ale mieliśmy normalne drzwi, jak widziałam niższe pokoje miały gorszy widok.
Dziękujemy, mettli
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Zasugerowaliśmy się przy wyborze hotelu pozytywnymi recenzjami i niestety przeżyliśmy rozczarowanie. W hotelu jest brak jakichkolwiek rozrywek dla dorosłych, do miasta daleko, 2-tygodniowy pobyt niestety jest nudny. Nie dzieje się nic poza koncertami na żywo w 99% z turecką muzyką, zagraną średnio i właściwie interesującą tylko dla gości z Turcji. Pokoje spore, choć trzeba do nich chodzić sporo pod górkę lub po schodach. Sprzątanie pokoi pozostawia wiele do życzenia, wokół basenu, restauracja i lobby są czyste, nie mogę nic zarzucić. Woda w morzu dość chłodna, jak na temperaturę powietrza 35 stopni. W basenach woda nieco cieplejsza, ale przy ciągłym wietrze wychodzenie z wody jest niezbyt przyjemne. Plaża wąska, taka sobie. Obsługa praktycznie w ogóle nie mówi po angielsku, podstawowe słowa zna po polsku. Z angielskim jest ciężko nawet na recepcji. Kelnerzy i barmani bardzo pomocni, mili, uśmiechnięci. Jedzenie smaczne, dużo do wyboru, warto próbować różnych rzeczy. Przekąski to typowy fast food, najsłabsze z wszystkich posiłków, reszta nam smakowała bardzo. Niczego nie brakowało nawet na chwilę przed zakończeniem pory posiłku. Drinki typu mojito, pina colada dodatkowo płatne w trochę skomplikowanym systemie - barman wystawia kwitek, z którym idzie się do recepcji i dopiero tam się płaci. Na terenie hotelu jeden sklepik, bardzo drogi nawet jak na to, że jest w hotelu. Lepiej przejść się plażą 15-20 minut na promenadę i tam coś kupić. Animacje dla dzieci na szóstkę, dziewczyny bardzo zaangażowane, zabawy urozmaicone. Lekki minus za zbyt głośną muzykę na mini disco - dzieci biegały po scenie za zasłoniętymi uszami. Za to animacje i rozrywki dla dorosłych to porażka. Animatorka nie robiła dosłownie NIC, nawet się nie uśmiechnęła do gości, o przywitaniu nie ma mowy. Była odpowiedzialna za puszczanie muzyki, która była zdecydowanie za głośno nie tylko na mini disco, ale i przy basenie. Do tego przed mini disco puszczała jakieś techniawy, choć jest milion piosenek dla dzieci. Tak samo przy basenie, choć szczytem nietaktu jest piosenka z tekstem "I love Poland ku... ma..." (!). Więcej nie wrócę, niestety w hotelu jest nudno. Gdyby nie grupa Polaków, z którymi trochę pogadaliśmy i spędziliśmy czas, animacje dla dzieci, smaczne posiłki i chęci kelnerów, oceniłabym ten hotel na 1 gwiazdkę.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Monika K