Ortakent
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu 2 tyg w sierpniu 2019 z biurem Itaka
Plusy. Idealne położenie
Widoki z hotelu i pokoju piękne
Piaszczysta plaża jedynie 2m przy wejściu małe otoczaki
Obsługa miła.

Minusy
Hotel zaniedbany potrzebuje remontu
windy czesto sie psują ta w latarni działała moze z 3 razy przez pobyt...
Pokoje duże wymagają odświeżenia niestety klima u nas psuła sie ciagle po 3 dniach walki zmienili nam pokój i do konca bylo ok
Jedzenie jest dosyć smaczne ale monotonne i ciagle to samo. duzo za to owoców
Ale największą tragedia to basen ze zjezdzalnią brak 10% glazury w basenie śmieci i widelce no jak na niby 4 gwiazdki to masakra na szczęście wyzej basen jest ok tylko mały

Ogólnie to hotelu nie polecamy bo można się zawieść jedyna rekompensata to widoki

1  Dziękujemy, Tomek Z
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel zaniedbany, zdecydowanie nie spełniający standardu 4 gwiazdek które utrzymują że posiadają, zdecydowanie ODRADZAM ten wybór tym bardziej dla rodzin z dziećmi!!!

Na dzień dobry dostaliśmy pokój z balkonem bezpośrednio nad dyskoteką!!! więc przez pierwszy tydzień codziennie próbowaliśmy go zmienić bo nawet przy zamkniętych drzwiach było tak głośno w środku że niemożna było zasnąć dopóki nie wyłączyli muzyki, a wyłączali ją codziennie ok 24:00/24:30. Codziennie na recepcji byliśmy odprawiani z kwitkiem że dziś nie ma wolnych pokoi, może jutro się uda, i nawet fakt że byliśmy z 8 letnim dzieckiem które nie może spać nikogo nie wzruszał. Do tego żenujące zachowanie managera Hotelu z którym spotkanie było niemożliwe ponieważ jak tylko przychodziłem na recepcję to akurat gdzieś wyszedł! a przychodziłem po 3 razy dziennie przez cały tydzień :(

Po drugie pokój w beznadziejnym stanie, poplamione ściany, brak jednych drzwi w szafie, balkon tak mały że mieściły się na nim tylko 2 krzesła, a byliśmy w trójkę! i najgorsze smród z kanalizacji w łazience!!! Dodatkowo po każdej wymianie ręczników musieliśmy prosić o doniesienie gdyż pokojówka zostawiała tylko 3szt: jedną stópkę, jeden mały do twarzy i tylko jeden duży, raz nawet się ręczniki dotarły do nas dopiero ok 24:00!!!

Dodatkowo do poziomu Naszego pokoju nie dojeżdżała żadna winda!

Po trzecie w ofercie wycieczki była informacja iż w Hotelu jest bezpłatne WiFi w częściach ogólnodostępnych, po czym okazało się że internet jest tylko i wyłącznie na recepcji która znajduje się bardzo wysoko i np z plaży trzeba było wejść 7 pięter!

Po czwarte jedna z głównych atrakcji (w końcu byliśmy z dzieckiem), czyli duży basen z zjeżdżalnią okazał się że nie nadaje się do używania ponieważ dookoła były stoliki restauracyjne bez jakichkolwiek barierek co powodowało że w wodzie lądowały, sztućce, serwetki i jedzenie, które były sprzątane bardzo rzadko!! Dodatkowo byliśmy świadkami jak dziewczynka mocno skaleczyła się w stopę o brakujące kafelki na ścianie basenu w trakcie wychodzenia z niego.

Ponadto poziom jedzenia serwowanego był bardzo niski, mały wybór na stołówce bez jakiejkolwiek rotacji, na 14 dni tylko 1 raz (dzień turecki) wybór był atrakcyjniejszy.
Do tego lody serwowane były tylko przez 1 godzinę przez 1 pracownika co powodowało kolejkę na co najmniej 45 min!!! Oczywiście jak minęła określona godzina to przestawano wydawać! Ciasto które było serwowane popołudniu było podawane na 1 tacce (ok 20-30 kawałków), po kilku dniach skarg gości podawane były 2 tacki czyli ok 50-60 kawałków których oczywiście też codziennie brakowało!

Niestety nawet na sam koniec Hotel rozczarował, kiedy okazało się że niema żadnego pomieszczenia do przechowania bagażu i nasze walizki po opuszczeniu pokoju leżały na środku lobby aż do wyjazdu:(

Jedynym pozytywnym aspektem były widoki i morze...

3  Dziękujemy, franek_franek
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy 7 dni w hotelu...bardzo dobre wrażenia i wspomnienia. Obsługa mila i pomocna. Pokój duży komfortowy. Chętnie będziemy wracać, jedzenia sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczory z animacjami.. Najlepszy animator Eddy bardzo dobry w kontaktach z klientami. Zadbał o nasz czas organizując rejs statkiem oraz wyjście na miasto do Clubu. Bardzo fajny, pogodny, przyjazny i pomocny
:-)

Dziękujemy, gabinetr
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Hotel znajduje się w miejscowosci Orkatent Yasi ok. 15km od centrum Bodrum, busy co 15 min. Położony jest przy samej plaży, oparty na skale, dlatego wszystkie pokoje są z widokiem na morze, konstrukcja hotelu jest bardzo ciekawa, widoki cudowne, jedzenie zależy co kto lubi, jest wybór, ale szału nie ma. Pokoje sprzątane, ręczniki wymieniane, ale nie zawsze, materace plażowe w bardzo zlym stanie, plaża piaszczysta, ale wejście do morza kamieniste, polecam buty do wody zabrać. Blisko jest do promenady ze sklepikami i restauracjami.

Dziękujemy, Dora A
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Spędziliśmy w tym hotelu 12 dni w czerwcu 2019. Przyznam się, że wybierałam się na wakacje "z sercem na ramieniu" po przeczytaniu opinii. rezerwację zrobilismy już w marcu więc ciężko byłoby ją odwołać.
Podsumowując cały nasz pobyt:
- jedzenie smaczne, chociaż np.mięs mały wybór ( tłumaczyli się początkiem sezonu),
- pokoje czyste, z balkonem
- łazienka z prysznicem- i niestety tu mogę pożalić, że nie dbają o czystość. Pomimo upomnień, zostawiania napiwków $, nie mieliśmy łazienki ogarniętej po poprzednich klientach
- w ofercie informują, że ręczniki codziennie wymieniane- nam wymieniali co 3/4 dni po przypomnieniu się
- hotel położony przepięknie, kaskadowo- średnio czysty. Mysle, że w ciągu 2-3 lat czeka ich generalny remont.
- obsługa bardzo miła, wiecznie uśmiechnięta, kelnerzy w barach mega sympatyczni :-)
Nastawialiśmy się na porażkę, a były to naprawdę miłe chwile przy smacznym jedzeniu!

Moje rady są takie: po lewej stronie plaży znajduje się przepiękna promenada z licznymi restauracjami i sklepikami. Można się targować ;-) Po plaży krąży też turek, który sprzedaje wycieczkowy rejs po zatokach (super sprawa), nie dajcie się tylko naciągnąć na drogie napoje na statku. Cena ok.20 Euro z obiadem i kawą, można ją negocjować. Dla "głodnych" zwiedzania polecam biuro podróży KLS Voyages które zadbało o nasz wolny czas (Kos, Pamukkale) z cenami niżymi o 50% niż Itaka.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na wyższych pietrach mają lepsze widoki
Dziękujemy, Zuzanna Ś