W Petunya spędziliśmy 6 dni. Było całkiem przyjemnie. Jedzenie wyśmienite. Nie było opcji chodzenia glodnym -:) pokoje mogłyby być lepsze jednakże nie było źle. My po pierwszej nocy zmienialiśmy gdyż w pokoju śmierdziało. Internet dodatkowo płatny, a nie jak w ofercie Coral, że free wifi. Sejf płatny również dodatkowo - jednak na klucz czyli również dobrze obsługa recepcji w każdej chwili może do niego się dostać. U nas ostatniej nocy dość przykry incydent, mianowicie godzina 5:04 ktoś otworzył kartą drzwi od pokoju i wszedł do środka - jak się okazuje był to recepcjonista. Od razu się zbudziłam i zaczęłam do niego krzyczeć co jest i natychmiast się wycofał. Jednym słowem trzeba uważać na każdym kroku. Tym bardziej jeśli się wymienia peniadze na recepcji to doskonałe wiedzą co i ile człowiek ma.

1  Dziękujemy, AnnaWor
Zrecenzowano: 10 września 2019

Dzisiaj miała miejsce sytuacja w których naszych znajomych okradli- włamali się balkonem do pokoju, porwali walizki okradli ze wszystkich pieniędzy zniszczyli wszystkie rzeczy. Rezydentka umywa ręce zostawiła nas bez pomocy , z policjantami którzy nie rozumieją nic po angielsku, sami sobie w obcym mieście. Pokój do jakiego się włamali znajduje się na parterze gdzie można łatwo się dostać przez balkon który jak się okazało jest popsuty. Godzina 00:06 zostali bez możliwości powrotu do pokoju, jednym słowem śpijcie pod chmurką. Zastanówcie się pare razy zanim wybierzecie ten hotel bo nie dość ze PRL to jeszcze nie można się w nim czuć bezpiecznie ;)

Dziękujemy, Ewegy1234
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Najwiekszym plusem hotelu jest obsługa (recepcjoniści, barmani, kelnerzy, animatorzy)
Pokoje dla 5 osób bardzo małe i słabo sprzątane (mozna powiedziec że w ogóle)
2 baseny + brodzik ok. wystarczaja. Leżaki i parasole wystarczaja,
jedzenia za dużo nie ma, ale jest smaczne. Są dobre przekąski i lody. drinki piwo też ok.
Jest nora dla dzieci która nazywa sie Mini Clubem. Żadnych animatorów dla dzieci które są wyłącznie pod opieka rodziców. Można powiedzieć że mini clubu nie ma!!!!
Animacje na bardzo średnim poziomie - szczególnie te wieczorne. Mini disco dla dzieci co dziennie takie samo.
Okolica ok jest gdzie pospacerować. blisko do Bodrum i lotniska.
"Wifi'hasło'i'login'to'nr'pokoju:) WI FI w ogólnych miejscach działa dobrze.
plaża beznadziejna - bardzo mała, bardzo duzo leżaków do samej wody. plaza żwirkowo-kamienista. cięzko sie chodzi na boso.
Jest spokojny bar nad lobby gdzie nikt nie chodzi a są drinki internet i dobre piwko oraz wygodne kanapy.
Hotel średni na 3+. Nie ma szału i nie ma tragedii. Napewno tam nie wróce.

spa słabe.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje dla 5 osób małe
Dziękujemy, 282MarcinS
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wszystko na bardzo dobrym poziomie w relacji cena-jakość.
Jedyny ale ogromny minus to pokoje a szczególnie łazienki. Są w skandalicznym wręcz stanie. Brudne, zagrzybione. To że są już wysłużone to jedno ale czystość i minimalny wkład aby je doprowadzić do ładu powinien ktoś nagłośnić.
Pokoje generalnie są zbyt małe dla 3 lub 4 osób.
Cała reszta jest na bardzo dobrym poziomie. Jedzenie super, plaża ok. Cudowna okolica i lokalizacja hotelu. W recepcji miła obsługa, gorzej w barze przy basenie.
Restauracja super, obsługa również.
Animator dla dzieci jest fantastyczny! Dzieciaki za nim szaleją!

1  Dziękujemy, Beatabz
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Pokoje są w miarę czyste, jedzenie bardzo dobre, super obsługa, super animacje, bardzo blisko do plaży . Polecam dla rodzin z dziećmi. Vedat jaki animator jest spoko kolesiem i rozmawia po polsku. Petunia

1  Dziękujemy, KrzysztofS4151