Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Najwiekszym plusem hotelu jest obsługa (recepcjoniści, barmani, kelnerzy, animatorzy)
Pokoje dla 5 osób bardzo małe i słabo sprzątane (mozna powiedziec że w ogóle)
2 baseny + brodzik ok. wystarczaja. Leżaki i parasole wystarczaja,
jedzenia za dużo nie ma, ale jest smaczne. Są dobre przekąski i lody. drinki piwo też ok.
Jest nora dla dzieci która nazywa sie Mini Clubem. Żadnych animatorów dla dzieci które są wyłącznie pod opieka rodziców. Można powiedzieć że mini clubu nie ma!!!!
Animacje na bardzo średnim poziomie - szczególnie te wieczorne. Mini disco dla dzieci co dziennie takie samo.
Okolica ok jest gdzie pospacerować. blisko do Bodrum i lotniska.
"Wifi'hasło'i'login'to'nr'pokoju:) WI FI w ogólnych miejscach działa dobrze.
plaża beznadziejna - bardzo mała, bardzo duzo leżaków do samej wody. plaza żwirkowo-kamienista. cięzko sie chodzi na boso.
Jest spokojny bar nad lobby gdzie nikt nie chodzi a są drinki internet i dobre piwko oraz wygodne kanapy.
Hotel średni na 3+. Nie ma szału i nie ma tragedii. Napewno tam nie wróce.

spa słabe.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje dla 5 osób małe
Dziękujemy, 282MarcinS
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wszystko na bardzo dobrym poziomie w relacji cena-jakość.
Jedyny ale ogromny minus to pokoje a szczególnie łazienki. Są w skandalicznym wręcz stanie. Brudne, zagrzybione. To że są już wysłużone to jedno ale czystość i minimalny wkład aby je doprowadzić do ładu powinien ktoś nagłośnić.
Pokoje generalnie są zbyt małe dla 3 lub 4 osób.
Cała reszta jest na bardzo dobrym poziomie. Jedzenie super, plaża ok. Cudowna okolica i lokalizacja hotelu. W recepcji miła obsługa, gorzej w barze przy basenie.
Restauracja super, obsługa również.
Animator dla dzieci jest fantastyczny! Dzieciaki za nim szaleją!

1  Dziękujemy, Beatabz
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Pokoje są w miarę czyste, jedzenie bardzo dobre, super obsługa, super animacje, bardzo blisko do plaży . Polecam dla rodzin z dziećmi. Vedat jaki animator jest spoko kolesiem i rozmawia po polsku. Petunia

1  Dziękujemy, KrzysztofS4151
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel bardzo ładny, obsługa kelnerów podczas posiłków rewelacyjna ,pokoje sprzątane codziennie , baseny czyste zadbane ,łazienki czyste ,pokoje nie zniszczone,tylko jeden minus jeden barman jest nie miły dla Polaków reszta barmanów jest ok Polecam miejsce idzie godnie wypocząć i zjeść

2  Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Wszystkie zastrzeżenia wyssane z palca. Jedzenie - dużo, smacznie, do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Bar - klasa!!! Różnorodne drinki + piwo klasa. Chcesz słabego ok, chcesz coś mocniejszego - nie ma problemu!!! Alkohole różny i wszelakiej maści. Piwo Tuborg. Pokoje- czyste i fajne. Obsługa - animator Vaded NAJLEPSZY (grzeczny i nienahalny). Języki - różnorodne. Plaża - przy hotelu. Generalnie polecam bardzo mocno. Byliśmy w dwie godziny. W sumie 7 os w tym 2 dzieci 10 lat i nastolatka 15 lat. Wszyscy BARDZO zadowoleni. W okolicy sklepy, lokale itp ale w opcji All nie potrzeba zabierać ze sobą kasy. Transfer na lotnisko ok 1.5h. Blisko na Kos. Dla mnie REWELACJA!!! Płacisz za 4* i tyle jest. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Lolek81