Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Pokoje są w miarę czyste, jedzenie bardzo dobre, super obsługa, super animacje, bardzo blisko do plaży . Polecam dla rodzin z dziećmi. Vedat jaki animator jest spoko kolesiem i rozmawia po polsku. Petunia

1  Dziękujemy, KrzysztofS4151
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel bardzo ładny, obsługa kelnerów podczas posiłków rewelacyjna ,pokoje sprzątane codziennie , baseny czyste zadbane ,łazienki czyste ,pokoje nie zniszczone,tylko jeden minus jeden barman jest nie miły dla Polaków reszta barmanów jest ok Polecam miejsce idzie godnie wypocząć i zjeść

2  Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Wszystkie zastrzeżenia wyssane z palca. Jedzenie - dużo, smacznie, do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Bar - klasa!!! Różnorodne drinki + piwo klasa. Chcesz słabego ok, chcesz coś mocniejszego - nie ma problemu!!! Alkohole różny i wszelakiej maści. Piwo Tuborg. Pokoje- czyste i fajne. Obsługa - animator Vaded NAJLEPSZY (grzeczny i nienahalny). Języki - różnorodne. Plaża - przy hotelu. Generalnie polecam bardzo mocno. Byliśmy w dwie godziny. W sumie 7 os w tym 2 dzieci 10 lat i nastolatka 15 lat. Wszyscy BARDZO zadowoleni. W okolicy sklepy, lokale itp ale w opcji All nie potrzeba zabierać ze sobą kasy. Transfer na lotnisko ok 1.5h. Blisko na Kos. Dla mnie REWELACJA!!! Płacisz za 4* i tyle jest. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Lolek81
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Polecamy dla rodzin z dziećmi. Bardzo miła obsługa i animatorzy a szczególnie Vedad ❤️☀️. Dobre jedzenie i bardzo dużo. Pokoje są sprzątane codziennie. Moim zdaniem tylko mało animacji. Wakacji udane

Dziękujemy, Joannna89
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Byliśmy w tym hotelu 11 dni na przełomie czerwca i lipca w dwie rodziny. Wakacje bardzo udane, tym bardziej że negatywne opinie, które czytaliśmy na temat tego hotelu nie potwierdziły się.Zawsze można się do czegoś na sile przyczepić. Hotel znajduje się w małej, urokliwej miejscowości z promenadą, sklepikami i restauracjami. Atutami są: bliskość plaży, dwa fajne baseny, zjeżdżalnie, brodzik, pyszne i urozmaicone jedzenie. A przede wszystkim wspaniały personel. Na uznanie zasługuje fotograf Serkan, tatuażysta Baris, barman Sahrat, animator Vedat. Wspaniała obsługa w restauracji m.in. Ibrahim oraz ekipa sprzątająca Alican. Na terenie obiektu znajduje się bardzo dużo roślin i kwiatów. Hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi i dla osób chcących spokojnie wypocząć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na baseny, są najlepsze.
1  Dziękujemy, renatawaj