Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel w swojej kategorii naprawdę zasługuje na najwyższą notę. Kameralny, położony w bardzo ładnym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży. Pokoje nieduże, ale w zupełnosci wystarczajace na wakacyjny pobyt, dobrze wyposażone. Łazienka niewielka i kompaktowa, w bardzo dobrym stanie. W hotelu panuje wzorowa czystość. Posiłki smaczne i urozmaicone, króluje turecka kuchnia. Spory wybór owoców i deserów. Automaty do herbaty i kawy dostępne całą dobę. Basen czysty i spory jak na ilość gości, plaża dość wąska, kamieniste zejście do wody. Wysatrczająca ilość leżaków zarówno przy basenie jak i na plaży. Piwo i dinki takie jak być powinny. Obsługa hotelowa na wysokim poziomie, uprzejma i sympatyczna. Gośćmi hotelu są głównie rodziny tureckie z dziećmi. Jednym słowem bez przepychu, ale naprawdę można tam bardzo miło spędzić wakacje i odpocząć bez żadnych problemów. Spod hotelu kursują dolmusze do Bodrum. Warto wybrć się na wycieczke.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Bea D
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Jak zwykle Tui wymyśla różne kategorie pokoi .Jest to bardzo cwane z ich strony ponieważ oferując wyimaginowane, zaniżone standardy pokoi, nie masz możliwości reklamacji.Doświadczyłem tego podczas zakwaterowania .Dostaliśmy w trzy dorosłe osoby mały pokoik z dwoma łóżkami i jedną polówką.Po rozmowie z niemiłym konsultantem z Polski - Panem Adamem, dowiedziałem się ,że trzecie łóżko to może być nawet w formie ławki lub plażowego materaca i tak będzie spełniać standard pokoju DZX1 . W tym hotelu praktycznie wszystkie pokoje są jednakowe. Różnią się jedynie wielkością i dostawką do spania. Szkoda czasu i pieniędzy na rozmowę telefoniczna z konsultantem TUI w Polsce.Na drugi dzień, dzięki naszej prośbie i interwencji j rezydentki bez problemów zamieniono nam pokój na większy z trzema normalnymi łóżkami.Niepotrzebnie budziłem Pana Adama.
See Said Beach to hotel dla rodzin tureckich z dużą ilością dzieci.Jedzenia dużo.Nikt głodny chodzić nie będzie.Generalnie festiwal kurczaka i sałatek na bazie pomidora i zielonego ogórka.Żadnych owoców morza.Na dziesięć dni dwa razy rybka.Jeżeli chcecie poczuć alkohol w drinkach to zabierzcie go ze sobą.Najlepszym wyborem jest piwo i wino jeżeli nie macie nadkwasoty.
Leżaki są .Plaża mała, ale jest.Morze czyste z kamienisto-wodorostowym dnem.Basen głęboki . I co najważniejsze !!!!!, od godziny 10 do godziny 23 , z małymi przerwami, BARDZO GŁOŚNA MUZYKA wydobywająca się z czterech głośników zainstalowanych przy barze i basenie .M A S A K R A. Żadne prośby turystów i interwencja rezydenta o przyciszenie nie dały rezultatów. Muzyka grać musi. Zwłaszcza rodzimych wykonawców. Nawet nie zdawałem sobie sprawy ,że to taki muzykalny naród .Na nasze szczęścia , pokój mieliśmy od strony recepcji.Tam muzyka nie dochodziła.
Oczywiście jest to moja i mojej rodziny opinia.Proszę się nią zbytnio nie sugerować.Ja wybierając ten Hotel sugerowałem się opiniami z internetu. ...... i jestem zawiedziony.

Dziękujemy, Jubinoz
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na pierwszy rzut oka hotel sprawia średnie wrażenie ale czym dalej się wchodzi tym bardziej oczy cieszy. Otrzymaliśmy spory pokój z widokiem na ogród. Ogród piękny, duży basen i to wszystko w pobliżu plaży i baru. Leżaki dostępne dla każdego i o każdej porze. Super obsługa, pokoje sprzątanie codziennie. W barze pyszny alkohol i super drinki. Jedzenie bardzo dobre i dużo. W odległości 800 m od hotelu znajduje się piękna promenada że sklepikami
i restauracjami. Bus do Bodrum zatrzymuje sie przy hotelu. Piękne miejsce, HOTEL godny polecenia. To były niewątpliwie najlepsze wakacje w naszym życiu. Sylwia i Piotrek

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, sylwianiec
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

W każdej dziedzinie życia najważniejsi są ludzie .To oni pracuja na ogólny sukces w jakiejkolwiek branży. Tak też jest z załogą holelu Sea Side Beach Club. Kuchnia bardzo smaczna-ludzie. Sprzątanie codzienne pokoju plus wymiana ręczników- ludzie.Młodzi recepcjoniści ale nie powstydziłby się Hilton bo zawsze pomocni-ludzie.Bar . kucharze i obsługa jadalini wspaniali -ludzie. Spędziłem tam z żona ostatnie 10 dni czerwca 2018 . Hotel dla ludzi którzy pragną wypoczynku. Jedzenie wspaniałe ,basen super , plaża prywatna z wyznaczonymi bojami bezpieczeństwa. Zero hałaśliwych małolatów zero rowrzeszczanych dzieciaków .Chcesz w spokoju pażować ,wypoczywać dobrze zjeść i wypocząć to to jest to miejsce POLECAM!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, bgoras
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018

hotel pięknie położony.czysto, ręczniki wymiana codziennie.personel super.teren hotelu bardzo ładny, świetny basen z serwisem,plaża żwirkowa,bardzo łagodna. pyszne jedzenie. nie brakuje niczego. POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój z widokiem na pom. gosp. hotelu i kuchnie, ale z balkonu korzystałam jedynie wywieszając kąpielówki. na prawde nie ma co narzekać.
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, ANIAROR