Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel bardzo urokliwy, wszędzie niesamowita ilość zieleni. Bardzo uprzejma i uczynna obsługa, co rekompensuje bardzo podstawową znajomość języka angielskiego. Pokoje jak na obecny standard malutkie (przy czterech osobach w pokoju i walizkach było trochę jak na łodzi podwodnej), ale za to bardzo czyste i regularnie sprzątane! Jedzenie bardzo urozmaicone i zawsze świeże. Codziennie inne menu. Szkoda, że kawa była tylko rano. Animacje skierowane były głównie do tureckich turystów, a główną rozrywką nad basenem były mecze waterpolo. Główny DJ preferował styl głośno i dudniąco..., ale było spoko. Plaża hotelowa czysta, woda od strony zatoki mętna, ale wynikało to wyłącznie z charakteru dna (drobny piasek). Przyjemności odbierały niestety wszechobecne śmieci rozrzucane przede wszystkim przez turystów, znudzonych bezowocnym poszukiwaniem jakichkolwiek śmietników. Okolica bardzo sympatyczna, szczególnie polecamy spacery wieczorem - niezapomniane zachody słońca.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje zlokalizowane z tyłu hotelu, po 23.00 robi się tam względnie cicho.
Dziękujemy, marekprz
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

To był nasz pierwszy pobyt w Turcji i w tym hotelu. Hotel czysty, zadbany dużo zieleni, blisko morze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Obsługa przemiła szczególnie MELIK i FAYSAL. Chłopaki młodzi i bardzo pracowici, pochwała dla nich. Obsługa na najwyższym poziomie. Posiłki urozmaicone i bardzo smaczne pod każdym względem. Za te pieniążki które wydaliśmy za pobyt jesteśmy mega zadowoleni. Polecam wszystkim!

1  Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel fajny choć pokój malutki,jedzenie bardzo dobre,blisko do morza choć woda w morzu brudna i zimna może dlatego, że zatoka pełna jachtów.Obsługa miła szczególnie MELIK .Piękne otoczenie zieleni i kwiatów.Codzienne animacje choć wszystko po turecku, jest miła młoda dziewczyna która dobrze mówi po angielsku więc można się dogadać.Pokoje czyste .Minusy: basen tylko do 19.00- słabo,bardzo słaby wybór alkoholi no i najważniejsze wszędzie przyzwolenie na palenie papierosów. Dla osób nie palących może być to problem.Hotel rodzinny.Okolica fajna,miejscowość GUmbert przyjemna, do Bodrum ok. 2km polecam.Polecam zwłaszcza młodym osobą chętnym na rozrywke.Ogólnie może być.

Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano: 29 maja 2019

wspaniały 14 dniowy pobyt w hotelu Anadolu. wspaniali uśmiechnięci ludzie cudowne jedzenie, blisko morze i dojście do centrum Bodrum. Było wspaniale, czysto, smacznie i słonecznie oraz wesoło. Polecam wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokoi: jeśli ktoś kocha cały dzień słońce to poprosić o pokoje na południowej części.
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Margerita D
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To nasz 1 raz w Turcji. Zakochalismy sie w tym kraju a najbardziej w ludziach sa cudowni. Hotel super pokoj 3 os bardzo dobry 2os troche małe czysto i schludnie jedzenie i obsluga na najwyzszym poziomie. Pycha jedzenie. Animatorzy mega mega szacun super ludzie. Dzieki nim te wakacje na zawsze zostana w moim sercu. D.j rewelacyjny czlowiek wiecznie zadowolony. Dziewczyny animatorki wspaniale sie troszcza o swoich klientow. Turysci w tym hotelu to 90%tureccy mezczyzni jednak nie przeszkadzalo to wcale bylo glosno ale bardzo milo i zabawnie. Uwielbiają polakow

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, KarolinaS3477