Zrecenzowano: 19 lipca 2015

polożenie hotelu na plus i na minus. Plusem napewno że jest to że jest on przy plaży. Jedząc posiłki możemy podziwiać piękne widoki. Blisko barów i sklepów . Minus- hotel znajduje się doslownie 10 metrów od kilku najwiekszych dyskotek na wybrzeżu. Hałas w nocy do 4 rano ( polecam stopery do uszu- pomagają), tam napewno się nie wyspisz. Miejscowość piekna ale bardzo droga, chcesz imprezowac poza hotelem weż dużo euro!!!!
Bardzo ubogi allinclusive.
Jedzenie monotonne i zimne- na pobyt tygodniowy do wytrzymania!!!!
Obsługa sympatyczna.
Dj hotelowy powinien zmienić repertuar muzyki którą puszcza przy basenie- jedno a to samo!!!! i również mega głośno!
wi fi zerowe - tylko w hotelowym lobby równiez słabo działające!

Wskazówka dotycząca pokojów: Proponuje pokój bliżej basenu-" troche" ciszej w nocy!!!
  • Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, ustron2015
Zrecenzowano: 19 lipca 2015

Byliśmy w hotelu Sun Club 11 dni i były to nasze najlepsze wakacje !
W samym centrum tętniącego życiem Gumbet ! Wszędzie blisko !
Bary, sklepy i dyskoteki centralnie koło hotelu także nie da się tam nudzić :-D
Jeśli jedzie ktoś na typowy wypoczynek to raczej odradzam, to hotel przeznaczony dla młodych osób, lubiących zabawę.
Hotel kameralny, nie ma mega luksusów, ale atmosfera i obsluga w hotelu nadrabia wszystko !!! :-) Dj Chester puszcza najlepsza muzykę, a barmani i kelnerzy bardzo życzliwi i zawsze uśmiechnieci !
Byc moze za rok tutaj wrocimy :-)

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Justyna1103
Zrecenzowano: 10 lipca 2015

Hotel położony blisko plaży , niestety ta należąca do hotelu jest po prostu brudna, wszędzie niedopałki i bezdomne (chyba )psy. Muzyka towarzyszy nam praktycznie do czwartej rano. Głośno jest na plaży, głośno przy basenie. My mieliśmy świetna akustykę i słychać było rozmowy z pobliskiej dyskoteki do czwartej rano. Nie polecam dla rodzin z dziećmi. Dobre jedzenie, niestety stołówka wymaga porządnego popsprzątania. Obsługa miła. Pokój był sprzątany codziennie tzn. wymieniane ręczniki i pozamiatana podłoga. w pokoju czuć było kanalizacją . Hotel wymaga generalnych porządków wg. mnie zasługuje na dwie gwiazdki.

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel dla osób lubiących bogate życie nocne i ceniących tureckie podróbki
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, etka77
Zrecenzowano: 30 września 2014

Po pierwsze ten hotel nie zasługuje na 4*- łazienki jak z czasów PRLu, brud, syf i grzyb. Pokoje nienajgorsze, jednak zaniedbane- kanapy śmierdzące, ściany wymagające poprawek remontowych. Klimatyzacja śmierdziała stęchlizną.

W ofercie biura podróży zero informacji na temat położenia hotelu vis a vis kilku klubów- w pokoju gwarantowana dyskoteka codziennie do 4 rano(i to nie ważne z której strony masz okna).Skończyło się na tym że już 1 dnia poszliśmy po zatyczki do uszu. Położenie hotelu jest i wadą i zaletą- zaletą dlatego, bo jest położony tuż przy samej plaży i przy ulicy z wszystkimi sklepikami, przy której "wszystko się dzieje". Dolmusz zatrzymuje się przy samym hotelu- dojazd do Bodrum 3 liry w jedna strone, 3 km.

Jedzenie monotonne, wiekszosc potraw niedobra np. bakłażany w jogurcie naturalnym albo makaron w keczupie to standard. Co gorsze nie mają tam podstawowych przyborów kuchennych-wiekszosc potraw powinna byc w naczyniach z przykrywami zeby trzymaly cieplo, niestety hotel tego nie posiada i jak nie przyjdziesz na godzine na ktora zaczyna sie obiad/kolacja to bedziesz mial wieszkosc zimne. Prawie codziennie wieczorami chodziły po "restauracji" w części tarasu koty i byłam świadkiem jak jeden wskoczył na krzesło i poczęstował się mięsem z czyjegoś talerza.
Kubki i szklanki były obmywane jedynie wodą po każdym użytkowaniu, co jest dla mnie nie do pomyślenia żeby nie używać płynu do mycia naczyń nie mówic już o wyparzaniu ich.
Problem z wydawaniem 3 drinków dla 1 osoby(wiadomo że czasem jedna osoba bierze więcej dla pozostałego towarzystwa,a zresztą all inclusive to all inclusive.... )

Plusem codzienne świeże warzywa i owoce, które były bardzo smaczne, czasami wieczorem kebab.

Ręczniki dziurawe.W pokojach nie ma kołder- w nocy przykryjesz się szorstką narzutą ktora ma spełniać zadanie kołdry,

Przy lezakach biegaja mrowki ktore wchodza na reczniki i ciało. Czesc hotelu ogrodzona drutem kolczastym.

Ogromna ilość papierosów na plaży.

Obsługa miła, otwarta i uśmiechnięta, chociaż część nie potrafi lub bardzo słabo mówić po angielsku.

W hotelu głównie Rosjanie, trochę Turków i Polaków a reszta to pojedyncze osoby np. z Bułgarii.

To nie tylko moja sucha opinia- rozmawiając z jakimikolwiek Polakami w Sun Club wszyscy byliśmy załamani hotelem i zawiedzeni, że tak renomowane biuro jak Itaka wysyła ludzi do tego hotelu (i to w takiej cenie).

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Julia W
Zrecenzowano: 12 września 2014 z urządzeń przenośnych

Byłam w hotelu w maju i były to moje najlepsze wakacje!!! Hotel w samym centrum Gumbet, tuż przy bar streer i dyskotekach, głośno do 4 rano. Nam to nie przeszkadzało:) posiłki przepyszne, miła i przyjazna obsługa w restauracji i w barze, dobre i mocne drinki, brak kolejek, wystarczająca ilość leżaków, ale byłam przed sezonem. Pokój ok, ale dopiero za drugim podejściem, pierwszy pokój miał grzyba na całej ścianie. Nie zgadzajcie się na pokoje na parterze. Znajomi mieli pokój rodzinny, który był rewelacyjny, jak z hotelu 5 gwiazdkowego, więc jak widać standard pokoi różny. W hotelu pracuje jeden animator, który wieczorem zabiera gości na imprezy. W hotelu głównie Polacy, Turcy i Anglicy. W maju było mnóstwo starych Polaków, którzy na wszystko narzekali. Generalnie polecam imprezowiczom, wszędzie blisko :)))

• Data pobytu: maj 2014
1  Dziękujemy, Malwina S