Zacznę od plusów bo są tylko dwa:
+ czysty basen
+ lokalizacja

Minusy:
- jedzenie jest okropne! Śniadanie : jeden dzień jajka sadzone na następny omlet i tak cały tydzień. Jeden rodzaj wędliny i pare serów. Brak ciepłych posiłków: frytki, ziemniaki, ryż itp. Mięso Wszystko zimne. Wybór posiłków żaden codziennie to samo na trzeci dzień zaczęliśmy chodzić po restauracjach bo już mieliśmy dość jedzenia zimnych posiłków. Między posiłkami głównymi miały być również serwowane przekąski w open barze nic z tego! Jedynie od 15-17 jest serwowane jedno danie np. Kanapka jakiś tost. Pokoje obskurne nadające się do remontu ciemne. Klimatyzacja zagrzybiona, ręczniki brudne. plaża hotelowajest oddalona o jakieś 4 min od hotelu. Leżaki i czystość pozostawia wiele do życzenia, brak prysznicy na plaży po kąpieli w morzu trzeba było wracać do hotelu na prysznic przy basenie. Bar przy plaży nie funkcjonuje musieliśmy chodzić po picie do hotelu po czym zwrócono nam uwagę ze nie można w szklanych szklankach powiedziałam , ze skończyły wam się plastikowe kubki. Obsługa nie zna języka angielskiego nie mogłam się z nikim porozumieć na recepcji i machnęłam ręka.

Dziękujemy, aneeecka89
Zrecenzowano: 10 września 2019

Polecam: wspaniała obsługa, dobre jedzenie, plaża około 150 m od hotelu, 1 raz w tygodniu animacje, pomimo bliskiego centrum w hotelu panuje cisza, nie polecam dla rodzin z dziećmi. Do Bodrum kursuje autobus ale wygodniej poruszać się Taxi - koszt 20 leji cenę ustalamy z kierowcą przed rozpoczęciem podróży.

Dziękujemy, Waclaw Z
Zrecenzowano: 9 września 2019

Świetny kameralny hotel, pokoje czysta, klimatyzacja działała bez zastrzeżeń, hotel i pokoje sprzątane na bieżąco. Pod względem jedzenia, napojów i alkoholi najlepszy hotel. Obsługa na najwyższym poziomie. Świetne usytuowanie hotelu, w niedalekiej odległości od rozrywkowego centrum Gumbet! Gorąco polecam! Napewno tu wrócę!

Dziękujemy, Ksrespekt
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Nie rozumiem pozytywnych opinii o tym hotelu. Hotel ma 4 gwiazdki i zapłaciłyśmy za niego dużo pieniędzy, a jest totalnie tragiczny ! Nawet 2 gwiazdek bym nie dała. Wody ciepłej brak, ewentualnie "od święta", kąpałyśmy się w lodowatej wodzie ! Klimatyzacja nie działała, trzeba było naprawiać. Firany dziurawe, ręczniki jak zjedzone przez mole. Internetu nie było, a jak się pojawiał to znikał po 2 minutach. Jedzenie ok. Plaża tragiczna, brudna i walka o leżaki. Alkohole na all inclusive jak gdyby bez alkoholu Postawa menadżerów pozostawiająca wiele do życzenia: jeśli człowiek nie okazywał im zainteresowania zaczęli zachowywać się w bardzo nieprofesjonalny sposób... plus taki, że blisko centrum. Gumbet jest piękną miejscowością w szczególności dla ludzi spragnionych rozrywki. Plus dla kelnerów i kucharzy bo robili co w ich mocy, żeby podnieść człowieka na duchu. Za tę pieniądze i takie warunki-nigdy więcej!

Dziękujemy, Podrozniczka1988
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

róciłyśmy z przyjaciółką niedawno z tego hotelu i jesteśmy zachwycone! Przede wszystkim co nas urzekło? Gościnność personelu, naprawdę można poczuć domową atmosferę, szczere uśmiechy, dobre słowo, chęć pomocy... Z niczym nie było problemu, a jeśli jakikolwiek problem się pojawił to szybko próbowano go rozwiązać ;) W hotelu nie faworyzuje się innych narodowości, wszyscy są traktowani tak samo, nikt nie czuje się gorszy, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Blisko do plaży, spacerkiem blisko do tętniącego życiem centrum. Gumbet to miejsce zdecydowanie dla młodych ludzi. Wyposażenie może nie jest najnowsze, ale jest czysto i to najważniejsze ;)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, PierzynkaKatarzyna