Zrecenzowano: 10 września 2019

Polecam: wspaniała obsługa, dobre jedzenie, plaża około 150 m od hotelu, 1 raz w tygodniu animacje, pomimo bliskiego centrum w hotelu panuje cisza, nie polecam dla rodzin z dziećmi. Do Bodrum kursuje autobus ale wygodniej poruszać się Taxi - koszt 20 leji cenę ustalamy z kierowcą przed rozpoczęciem podróży.

Dziękujemy, Waclaw Z
Zrecenzowano: 9 września 2019

Świetny kameralny hotel, pokoje czysta, klimatyzacja działała bez zastrzeżeń, hotel i pokoje sprzątane na bieżąco. Pod względem jedzenia, napojów i alkoholi najlepszy hotel. Obsługa na najwyższym poziomie. Świetne usytuowanie hotelu, w niedalekiej odległości od rozrywkowego centrum Gumbet! Gorąco polecam! Napewno tu wrócę!

Dziękujemy, Ksrespekt
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Nie rozumiem pozytywnych opinii o tym hotelu. Hotel ma 4 gwiazdki i zapłaciłyśmy za niego dużo pieniędzy, a jest totalnie tragiczny ! Nawet 2 gwiazdek bym nie dała. Wody ciepłej brak, ewentualnie "od święta", kąpałyśmy się w lodowatej wodzie ! Klimatyzacja nie działała, trzeba było naprawiać. Firany dziurawe, ręczniki jak zjedzone przez mole. Internetu nie było, a jak się pojawiał to znikał po 2 minutach. Jedzenie ok. Plaża tragiczna, brudna i walka o leżaki. Alkohole na all inclusive jak gdyby bez alkoholu Postawa menadżerów pozostawiająca wiele do życzenia: jeśli człowiek nie okazywał im zainteresowania zaczęli zachowywać się w bardzo nieprofesjonalny sposób... plus taki, że blisko centrum. Gumbet jest piękną miejscowością w szczególności dla ludzi spragnionych rozrywki. Plus dla kelnerów i kucharzy bo robili co w ich mocy, żeby podnieść człowieka na duchu. Za tę pieniądze i takie warunki-nigdy więcej!

Dziękujemy, Podrozniczka1988
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

róciłyśmy z przyjaciółką niedawno z tego hotelu i jesteśmy zachwycone! Przede wszystkim co nas urzekło? Gościnność personelu, naprawdę można poczuć domową atmosferę, szczere uśmiechy, dobre słowo, chęć pomocy... Z niczym nie było problemu, a jeśli jakikolwiek problem się pojawił to szybko próbowano go rozwiązać ;) W hotelu nie faworyzuje się innych narodowości, wszyscy są traktowani tak samo, nikt nie czuje się gorszy, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Blisko do plaży, spacerkiem blisko do tętniącego życiem centrum. Gumbet to miejsce zdecydowanie dla młodych ludzi. Wyposażenie może nie jest najnowsze, ale jest czysto i to najważniejsze ;)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, PierzynkaKatarzyna
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciłam z Eken. Spokojnie mogę powiedzieć, że były to moje najbardziej udane wczasy na jakich kiedykolwiek byłam. Wszystko oczywiście dzięki ludziom, którzy tam pracują. Atmosfera jest bardzo rodzinna, wszyscy są uśmiechnięci i wręcz nie chciało mi się opuszczać hotelu żeby pozwiedzać coś na mieście :)
Jedzenie super, codziennie coś innego. Wracam w sierpniu :)

Dziękujemy, kassyroombey