Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

NIE jest to hotel 4-gwaizdkowy, ponieważ pokoje są małe, klimatyzacja w środku zarośnięta GRZYBEM i do tego działająca wedle "swoich zasad". Dodatkowo pokoje RÓŻNIĄ SIĘ MIMO TEJ SAMEJ CENY - nasi znajomi otrzymali znacznie większy pokój, z nową klimatyzacją i lepszą łazienką. Co więcej, Wifi NIE ma w tym hotelu, to znaczy ponoć jest, ALE NIE DZIAŁA WCALE. Wymieniając dalej, ważnym elementem jest fakt, że "ANIMATOR" (naganiacz do imprez w pobliskich klubach, z których dźwięki docierają do twojego pokoju hotelowego) od 10:00 do 23:00 puszcza muzykę nad basenem - okay, lubię słuchać muzyki, serio, ale zmartwi czytelników mojego komentarza rodzaj i głośność tej muzyki: turecki rap, trap, turecki hip-hop, disco polo i to tak głośno, że do swojego towarzysza na leżaku obok musisz krzyczeć. Co więcej, hymmm, a no tak ALKOHOL, a w zasadzie jego brak. Nie jestem osobą z mocną głową, więc wypicie 7 drinków i nie odczucie rezultatów nasuwa pewne wnioski. Nikt z obsługi nie mówi po angielsku, w przypadkach desperacji podsuwają ci translator pod usta i proszą o napisanie swojej wypowiedzi. No i HIT! Jeden z moich towarzyszy wylądował w szpitalu, dostał ŚWIERZBU SKÓRY, powód niby nie potwierdzony, ale jako jedyny wypożyczył ręcznik plażowy, który gdy oddawał wylądował w tym samym pojemniku, z którego wcześniej go otrzymał. Uwaga, jedyna zaleta: JEDZENIE, dobre, dużo warzyw, a więc i zdrowe. Nikt się nie pochorował, jednakże po połowie tygodnia robi się już monotonnie. Generalnie wyjazd pełen wrażeń, tylko SZKODA, ŻE NIE TYCH POZYTYWNYCH. :(

Dziękujemy, Szczebrina
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Ogólnie Hotel można powiedzieć że ok codziennie wymieniane ręczniki pościel co dwa dni, pokoje sprzątane codziennie jedzenie dobre chociaż śniadania jak dla mnie to tylko kawa, woda w basenie czysta atmosfera miła obsługa super co do alkoholi to ok piwo jak dla mnie nie rozcieńczane drinki dobre wódka zależy jak kto potrafi zagadać była słaba ale była też mocna hehe Pokój z widokiem na morze super współczuje tylko tym którzy mieli pokoje na parterze bo tam to bym nie chciał mieszkać ale każdy chyba wie co wybiera fakt ze w łazienkach cyklicznie śmierdzi kanalizacją.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na morze
Dziękujemy, Rafał P
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Ogólnie sytuacja wygląda mniej więcej tak jak wszyscy piszą - bardzo małe pokoje, z dwoma łóżkami gdzie oprócz nich nie było miejsca zeby wypakować walizki, więc trzeba było to robić na pościeli, trafiła nam się klimatyzacja, która działała na tylko 18 stopniach, dopiero od 27 zaczynała coś grzać, zero gniazdek przy łózkach (jak ktoś nie wziął ze sobą przedłużacza miał lipe), jedyne działające gniazdko to w toalecie oraz kontakt z lodówki - także można sobie wybrać czy chce się zimne napoje na rano, czy naladowany telefon

toaleta to jeden wielki brudny basen 1,5x1,5m.

kelnerzy oraz obsługa hotelowa bardzo miła i uśmiechnięta, niektórzy próbują uczyć się polskich słówek, ale jest też paru takich co albo udają, że nie rozumieją po angielsku albo chcą na siłę udowodnić, że jesteśmy w ich kraju i powinniśmy mowić w ich języku. animator Arturo !!!! zawyżył moją punktację całego hotelu, bardzo miły, sympatyczny i energiczny facet. Codziennie zachęca do różnych gier, dyskusji oraz tańców przy basenie.

Jedzenie, śniadania bardzo monotonne ale nie można powiedzieć, że nie dobre. Ciepłe i świeże naleśniki lub omlety to codzienność, do tego pyszny chleb i masa dodatków do wyboru. Wędliny jak to wędliny, mają tam po prostu inne mięsa i warunki do robienia takich przetworów, więc zawsze będą gorsze niż u nas w Polsce.
Obiady - może 3 razy na 11 dni pobytu było coś zjaliwego, co nie było małym okrągłym kebabo klopsem z baraniny wyłowionej z zupo podobnej mieszanki.
Przystawki i kolacje były bardzo dobre i zawsze znalazłem coś czym mogłem się najeść ze smakiem.

Widok z tarasu na morze oraz na bodrum rekompensował minimalny brud na sali.

Na głośne noce nie narzekam ponieważ wiedziałem, że jade do Gumbet, czyli najbardziej imprezowej części Bodrum, gdzie dosłownie jest bar na barze, a dyskoteka na dyskotece.

Service room był bo był, codziennie mieliśmy posprzątany pokój, nowe ręczniki oraz pościelone łóżko, niestety cały czas w toalecie było po prostu brudno na ziemi z piasku.

Wskazówka dotycząca pokoi: best views
Dziękujemy, MarcinM4792
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Niestety, nie polecam tego czegoś do spędzenia urlopu. To nie jest hotel. Mają rzekomo 4*ale nie wyobrażajcie sobie że je mają ." Hotel" ten nie ma przy nazwie żadnej gwiazdki. Obsługa pracuje tam za karę - niestety. Jedyną miłą osobą jest Pani Wiola z Mołdawii, która od czasu do czasu się uśmiechnie. Reszta za karę. Co do samego " hotelu" to dramat. Woda w basenie na samo dzień dobry mętna i zielona. Po naszej awanturze spuszczono wodę do połowy i uzupełniono resztę, tak więc na 6 dzień naszego pobytu woda miała swój kolor. Sprzątanie pokoi daje wiele do życzenia. Hotel sam w sobie wygląda jakby zatrzymał się 20 lat wcześniej. Jedzenie dramat. Przez 11 dni ciągle jedno i to samo, oprócz dnia w którym mieli święto, zaserwowali nam 1 indyka dla wszystkich i bardzo ładne arbuzy wycięte nawet z turecką flagą. Ale to nie o to chodzi. Nie polecam wyrabianych "pizzerek" , które również przez 11 dni są wyrabiane przez " właściwie nie wiadomo kogo". Chłopak karmi żółwie ( wkłada do fartucha żółwie) i w tym samym fartuszku wyrabia ciasto na "pizzę". W dłoniach wsmarowuje ten okropny " bełt" i podaje to ludziom do konsumpcji. Zdjęcia przedstawione w ofercie nie odzwierciedlają tego czego zastanie się w rzeczywistości. Pokoje na poziomie -1, bo tak można to nazwać to slamsy, pokój może ma ok. 8m2, w tym prysznic za kotarą i lejącą się wodą do pomieszczenia. Hałas z dyskotek zapewniony każdego dnia od 22:00 do 4:00 rano . To jest pewne. Jeśli ktoś chce wypocząć to tam niestety nie. Dramat istny dramat. Nie polecam a wręcz uświadamiam każdemu, uciekajcie jak najdalej z tego miejsca. Nawet za darmo!!!!

Dziękujemy, 499iwonap
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Fajny hotel, położony jest blisko plaży w samym centrum gumbet. Jedzenie jest różnorodne. Dużym plusem jest usytuowanie restauracji na dachu. Animacje są na wysokim poziomie, tutaj nie można się nudzić. Polecam każdemu

Dziękujemy, ama550