Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Taką nazwę jak w tytule powinien mieć ten hotel. Jedna wielka porażka. W pokojach śmierdzi jak z kanalizacji, łazienki słabo sprzątane, brodzik i wylewki w umywalkach niedomyte z kamienia - ohyda. W dniu przyjazdu nawet nie opróżniono koszy na śmieci po poprzednich turystach. Pomyłka? Nie sądzę, bo jakość sprzątania pozostawia wiele do życzenia. A teraz konkrety: 6 dni walczono z wodą w basenie zanim miała odpowiednią barwę i przeźroczystość (po naszej skardze), zresztą w ofercie są dwa baseny, a był tylko jeden. Przez 11 dni pobytu tylko dwa razy można powiedzieć, że na obiad i kolację było bardziej różnorodnie i dało się coś wybrać. Jeśli chodzi o mięso to przeważnie się go łowiło... oprócz tych dwóch dni, kiedy Turcy mieli święto i turystom też zafundowali "lepszy all inclusive". Chora sprawa. Śniadania monotonne, dało się jakoś wytrzymać przez 3 dni... potem bokiem już wychodziły pomidory i ogórki, wędlina beznadziejna, bez smaku - była w dwóch kolorach i każda smakowała tak samo czyli nijako. Czystość w "restauracji", a raczej w miejscu gdzie podawano posiłki to po prostu jeden wielki skandal. Zarówno kelnerzy jak i stoły przygotowane przez nich to obraz z filmu "Miś". Pokoje nie miały tej wielkości jaką zagwarantowano nam w ofercie. Wielkość to około 16 m kw. razem z łazienką! Balkon miał mieć widok na morze... i było rzeczywiście widać morze, ale na pierwszym planie był dach kryty papą o powierzchni grubo ponad 60 m kw., który nagrzewał się do potwornej temperatury, a rozgrzane nad nim powietrze wpadało do pokoju, tak więc wietrzenie pokoju było bez sensu. Lokalizacja jeśli chodzi o widoki jest bardzo dobra, ale jak chcesz odpocząć w nocy to nie ma szans. Odgłos tureckich dyskotek jest nie do zaakceptowania, pomimo tego, że wiele już słyszeliśmy i widzieliśmy. Pomogą tylko zatyczki do uszu. Obsługa wydaje się pracowała "za karę", zresztą i tak nie mieli za wiele do zaoferowania, a po wizycie w barze "all..." prędzej wyklują Ci się kijanki w żołądku niż poczujesz alkohol. Zresztą zarówno napoje jak i alkohol były straszliwie rozwadniane, a lód do drinków "pakowany" był przeważnie gołymi rękami prosto z wiaderka. Co najciekawsze to pretensje mamy głównie do biura z Polski, które nas w to miejsce wysłało, wydaje się, że ktoś kompletnie zignorował swoje obowiązki akceptując taki standard hotelu. Miały być 4 gwiazdki, a w rzeczywistości to nie było ich wcale. Rezydenci bezradni, otrzymali od nas na piśmie skargi i z pewnością będziemy oczekiwali zadośćuczynienia zmarnowanych wakacji i urlopu od biura turystycznego. Wkrótce dołożymy zdjęcia i nie przesadzę jak napiszę, że ten widok nie będzie przyjemny. Omijajcie ten hotel. A my omijać też będziemy biuro turystyczne jeśli nie stanie na wysokości zadania i nie pochyli się nad tematem, bo nie jesteśmy jedynymi skarżącymi.

2  Dziękujemy, yakumoto
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel tragiczny obsługa kiepska i nie miła. Udaje że nie zna żadnego języka oprócz arabskiego. Cały dzień muzyka przy basenie jest arabska... Pokój ma może 4metry kwadratowe. Nie jestem w stanie na podłodze rozłożyć walizki. Myjąc się można od razu lać wodę do toalety bowiem prysznic ma 20 x 15 cm i nie ma nawet zasłonki.. z klimatyzacji woda leje się po ścianie, z której spada tynk... w nocy arabskie rytmy nie grają a napi.... ją mniej więcej do 4:30 rano, a zaczynają o 18. Nie jestem bardzo wymagającym gościem ale Itaka ma w ofercie ten hotel i reklamuje jako super miejsce na 4* to jest to pomyłka... Menadżer nic nie wie nie potrafi pomóc rezydentka też... Taki mamy klimat... Nie skorzystam więcej z podróży z Itaka ani nie skorzystam z tego hotelu... Nie polecam nikomu

Dziękujemy, Tomek M
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pokój z 8/10m2, syf, obsługa pracuje za karę z wyjątkiem jedynej tam pracującej kobiety, która jest bardzo miła, nikt prócz jej nie zna angielskiego więc nie ma co marzyć o dogadaniu się chyba, że znasz turecki :) bardziej ubogiego all inclusive również nie znajdziecie w całej Turcji, jedzenie? TRAGEDIA. Zamiast wybierać w potrawach na jakie dzisiaj masz ochotę to musisz mocno się natrudzić, żeby w ogóle coś wybrać, osobiście byłem zmuszony z braku jakiegokolwiek dobrego jedzenia obiadowego, iść zjeść na mieście i to 4 razy na 7 dniowy pobyt... Przy barze setki mrówek chodzących przy kubkach i automatach do soków, w załączniku dodam zdjęcia. Hotel +13, a i tak są tutaj dzieci, więc jeśli ktoś wybiera ten hotel między innymi z tego powodu, również się zawiedzie... Cytując jednego z panów co do alkoholu "szybciej nerki Ci wysiądą niż się tu napijesz"
Okolica bardzo imprezowa, może być to plusem jak i minusem, dla lubiących głośną muzykę do 4 nad ranem to jest to miejsce dla niego ( nie hotel, a okolica bo naprawdę nie polecam hotelu ). Hotel nie posiada animacji

Jedynym plusem tego hotelu jest widok. Jest naprawdę piękny.

3  Dziękujemy, szymi011
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Otrzymaliśmy pokój ,a raczej klitkę 8 m2 ,można powiedzieć zaplecze hotelu ,niski parter z widokiem na płot i ulicę ale i tak mało było widać bo małe okienko .Z kanalizy straszny fetor nie można było wysiedzieć w pokoju ,a jak tu przenocować .Meble to jakaś masakra ,szafa jeśli tak można ją nazwać to dechy zbite i pomalowane farbą olejną ,bez półek ,nie było gdzie ubrań położyć w dodatku dno szafy brudne.ściany zawilgocone ,drzwi od łazienki zagrzybiałe cała łazienka to klitka nie odnawiana chyba od poczatku istnienia hotelu lata 60-te .Podróżujemy z mężem dużo ,ale takiego standartu to jeszcze nie mieliśmy .Wydaje mi sie ,ze hotel składa się z dwóch części starej i odnowionej ,ale ta stara moim zdaniem powinna być zamknięta to nie są warunki jakie przedsawiła nam Itaka w katalogu .Jedzenie też kiepskie na okrągło to samo ,jajka z proszku ,nawet nie było masła tylko jakiś masmix ,na obiad i kolacje to samo ,nawet zdarzały się ziemniaki na śniadanie ,które zostały z poprzedniego dnia .ryb i owoców morza w ogóle nie było .W nocy straszy hałas od 23.00 do 4.00 rano muzyka z różnych klubów nakładała się na siebie powodując straszy hałaśliwy bełkot który nie dawał spać .Stołówka w której jedliśmy wymaga również kapitalnego remontu to nie był standard 4 gwiazdkowy uwierzcie mi.

4  Dziękujemy, Danuta K
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel lub raczej hostel o obniżonym standardzie. Jedzenie większości warzywne i monotonne alkochole bardzo mocno rozcięczone smród kanalizacji i bardzo głośna muzyka do 4 rano. Najgorsze wakacje z Itaką.

1  Dziękujemy, JarekJarema12