Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Gdyby nie pierwszy pokój w bungalow to tak naprawdę nie ma się do czego za bardzo czepiać. Standard tego pokoju to raczej hotel robotniczy przed remontem. Po wymianie na inny już było zdecydowanie lepiej. Pokój sprzątany codziennie, barek uzupełniany regularnie.Generalnie obiekt położony bardzo ładnie, na wzgórzu z prześlicznym widokiem na zatokę Gumbet i wzgórze wiatraków. Jedzenie - można powiedzieć że niezłe, spory wybór ale powtarzalne i po 15 dniach mgło się znudzić. W hotelu również 4 restauracje tematyczne: rybna, chińska, turecka i włoska. Monotonię posiłków można sobie urozmaicić po jednej wizycie na pobyt. Jednak aby zrobić rezerwację to trzeba wstać rano i stanąć w kolejce do rezerwacji na dany dzień. Obsługa - dobrze mówi recepcja i kilku animatorów, kelnerzy, pokojowe raczej słabo. Jednak wszyscy bardzo mili, pomocni. Internet działa niestety tylko w pobliżu lobby. Basen średniej wielkości z łagodnym wejściem dla dzieci. Animacje na wysokim poziomie, codziennie mini disco dla dzieci i jakaś atrakcja dla dorosłych. Do Bodrum można się dostać dolmuszem (4 lira za osobę) lub taxi (30 lira za kurs). W Gumbet jest polskie biuro podróży, można tam zakupić wycieczki o połowę tańsze niż u rezydenta. Generalnie aby nie być niemiło zaskoczonym to warto trochę dopłacić za pokój w części hotelowej. Hotel polecam rodzinom z dziećmi, dla par może być byt głośny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Standard pokoi w bungalow jest dużo niższy niż w części hotelowej
Dziękujemy, wojciech P
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Byliśmy ze znajomymi w lipcu. Ogólnie OK. Widoki i położenie super. Plaża i platforma nad morzem super. Dużo miejsca,nie brakowało leżaków. Dużo zieleni. Hotel położony na kilku poziomach. Basen nieduży. Drinki dobre mocne. Jedzenie dobre. Pokoje mieliśmy w bungalow nawet spoko. Nie było żadnych problemów. Personel miły i uczynny. Siedem osób jakie od Nas pojechało wszyscy zadowoleni.

Dziękujemy, Michal9409
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na odpoczynek, basen z delikatnym wejściem co jest świetne dla mniejszych dzieci, dużo leżaków na plaży i basenie, piękne widoki, smaczne jedzenie i dobre drinki, obsługa hotelowa świetna, mili młodzi ludzie, którzy bez problemu pomogli, Izzet z Tamba Tumba Bar i Sebah z głównej restauracji najlepsi, wieczorem na plaży muzyka na żywo lub często ciekawe show, a przed tym mini disco dla dzieci (niestety dzień w dzień te same piosenki co na pewno zostaje w głowie), pokoje w części klubowej ładne z balkonem gdzie można posiedzieć (np. z widokiem na morze i molo jak nasz)może nie na standart 5 gwiazdek ale narzekać nie można, ogólnodostępne wifi (najlepszy zasięg na plaży), mały minusik za koty kręcące się dosłownie wszędzie, trochę przeszkadza przy jedzeniu

4  Dziękujemy, 594julitaw
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

W hotelu wszechobecny zapach stęchlizny .po przyjeździe (itaka) zakwaterowano nas na poziomie 0 w pokoju gdzie w 4 osoby mieliśmy spac na 2 łóżkach (cześć hotelowa). Nie zgodziłem się na to wiec powiedzieli w recepcji ze doniosą łóżka ,powiedziałem ze nie ma tam miejsca na dodatkowe łóżka i poza tym tak śmierdzi w pokoju ze nie będę tam spał z dziećmi .pokazali mi 2 inne pokoje za dopłata 200 euro za 10 noclegów(1 pokój w części hotelowej-apartament ,ładny i pachniało)oraz(bungalow przy basenie z 2 osobnym pokojami ). Ze względu na czas i brak chęci dalszego konfliktu z recepcja dopłaciłem do bungalowu który w miarę spełniał nasze oczekiwania. Generalnie uważam ze taka sytuacja to poraszka żebym musiał płacić za pokój w którym nie śmierdzi i hotel 5gwiazdkowy traktuje to jako podniesienie standardu !!!! Reszta ogólnie ok za wyjątkiem 2 kradzieży paczek papierosów przez obsługę hotelowa która sprzątala stoliki na tarasie przed bungalowem . Ogólnie nie polecam. Byliśmy z 2 dzieci pod tym katem raczej odradzam. Jeżeli ktoś wybiera budżetowe wczasy to powiedzmy ze może być ale lepiej dopłacić 2 tys i cieszyć się wakacjami.

1  Dziękujemy, Simon K
Zrecenzowano: 16 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Super hotel, nieduży, ładnie położony niedaleko od centrum. Spacerkiem 15 minut do centrum zakupowego gdzie jest co robić.
Pokój w budynku głównym nieduży, czysty to nam wystarczyło. Jedzenie pyszne, w cenie pobytu wliczone restauracje a’la carte. All inclusive 24h. Przesympatyczna obsługa. Basen malutki, dlatego spędzaliśmy czas na plaży. Wejście żwirkowe, potem juz piaseczek przy plazy atrakcje wodne, ktore polecam. Warto wybrać się w rejs po okolicznych zatoczkach, można popływać w lazurowej wodzie i nacieszyć się pięknymi widokami. Za tą cenę warto spędzić tu urlop ;-) Poznaliśmy tutaj trzy lata temu przyjaciół na całe życie ;-)))

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Olciafasolciaa