Dobra lokalizacja, bezpośredni dostęp do wody, super jedzenie, bardzo imprezowe miasto, sporty wodne 100m od hotelu, obsługa od rana do wieczora stara się cały czas sprostać naszym oczekiwaniom. Angielski personelu na komunikatywnym poziomie.

Dziękujemy, lukasz511

Lokalizacja miejsca jest super. Blisko centrum Gumbet oraz około 3 km do Bodrum. Obsługa w hotelu jak najbardziej na plus, jedzonko bardzo dobre. Hotel położony blisko morza, a tuż obok centrum sportów wodnych gdzie można wypożyczyć skutery wodne. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, wokaidi

Hotel nie zasługuje na 4* (najwyżej 2). Jedzenie mało urozmaicone, przywożone z miasta. Stołówka jak z czasów PRL (lady brudne, odrapane). Bar na wolnym powietrzu brudny i zaniedbany (obsługa nie próbuje tego zmienić). Plaż maleńka, brudna (pełno petów i odchodów bezpańskich psów i kotów) - w sumie ohyda. Poszukajcie czego ś innego - serdecznie odradzam!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na poziomie ziemii to często zapleśniałe nory (np. pokój 105)
Dziękujemy, uarkitku
Zrecenzowano: 10 września 2019

Ekstra wypoczynek dla par. Obsługa bardzo miła. Jedzenie dobre. Bardzo zaangażowany animator Ares. Hotel tuż przy żwirowej plaży. Niedaleko hotelu uliczki z wieloma sklepami. Trochę słabe WiFi. Ogólnie Polecam

Dziękujemy, MaciekS217
Zrecenzowano: 10 września 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty w Breeze Beach Bodrum. Obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne, pokoje schludne i codziennie sprzątane przez obsługę :) Animator Ares bardzo pomocny, miły, organizował zawody w waterpolo, dyskoteki, zapraszał na wspólne wypady na imprezy :) plaża o krok od hotelu
Polecam!

Dziękujemy, MagdalenaC1121