Zrecenzowano: 10 września 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty w Breeze Beach Bodrum. Obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne, pokoje schludne i codziennie sprzątane przez obsługę :) Animator Ares bardzo pomocny, miły, organizował zawody w waterpolo, dyskoteki, zapraszał na wspólne wypady na imprezy :) plaża o krok od hotelu
Polecam!

Dziękujemy, MagdalenaC1121
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Animator Ares był bardzo zaangażowany w swoją pracę. Zachęcał wszystkich do zabawy, gier, tańców itp. Dzięki niemu spędziliśmy miło czas na grze w "waterball" i poznaliśmy okoliczne kluby a także tańczyliśmy wspólnie do tureckiej i polskiej muzyki.

Dziękujemy, WeronikaS1032
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel fajnie położony. Blisko rozrywkowego centrum Gumbet a jednak ciut na uboczu. Można też spacerkiem dojść do Bodrum co wszystkim serdecznie polecam. Fajny i zdrowy spacerek a po drodze super widoki.
Obsługa fajna i pomocna. Pokój codziennie sprzątany. Mój pokój bez zastrzeżeń, z nowiutkimi meblami, fajna łazienka, ale wiem , że były liczne skargi na inne pokoje. Nie wiem. Ja pisze o sobie.
Jedzenie ok. Co do alkoholi nie wiem, nie pije.
Plaża prywatna i to jest plus. Nie ma problemów z leżakami. Ale problemem jest smród i ilość psich kup(nikt ich nie sprząta) Kocham zwierzaki i wiem ,że kupy robią ale po to jest obsługa ,żeby je sprzątała.
Radzę uważać na animatora Aresa. Nie chodzi o animacje hotelowe bo tu nie mam zdania. Nie uczestniczę, nie interesują mnie. Sama sobie świetnie czas organizuję. Chodzi o wyjścia do klubów nocnych. Nie wiem o co chodzi z tymi grupowymi "wycieczkami". Przecież samemu też można. Natomiast Ares jest ewidentnie naganiaczem nocnych klubów, ma z tego profity i niestety jest dość upiedliwy w namawianiu. Takie wyjście kończy się często dużym uszczerbkiem w finansach bo darmowe wejście rekompensują sobie potem w drinkach. Dlatego jak do klubu to samemu!
Hotel absolutnie polecam.

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy:
Naprawdę świetna atmosfera. Wszyscy przyjaźni, otwarci, pomocni i uśmiechnięci.
Ares z mnóstwem energii i pomysłów do organizacji czasu gościom także poza hotelem, potrafi namówić każdego do wspólnej zabawy.
Wielki plus (i podziekowania) dla managera Musy za otwartość i pomoc!
Plaża i leżaki blisko, bez problemu rezerwacji miejsc. Całkiem przyjemna muzyka i animacje co wieczór. Dobra lokalizacja blisko centrum życia nocnego.
Minusy:
Zimna woda w pokoju (na cały pobyt ciepłą mieliśmy w pokoju 2x około południa)
Hotel odrobinę zaniedbany: brudne szyby w restauracji, uszkodzona szafka na sztućce, zaśmiecona miejscami plaża (głównie papierosy), wyłamana futryna w łazience na wysokości kolana lub brak części drzwi w kabinie. Kiepskie dojście z walizkami po kamieniach (nasze są zniszczone, bo kierowcy busa nie chciało się zjechać pod recepcję). Drobne rzeczy, a psują odbiór.
Czy wróciłabym tam za rok? Tak!

Dziękujemy, Jomord
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel Breeze Beach jest położony przy prywatnej, czystej plaży (codzinnie wieczorem sprzątana), która jest wyposażona w leżaki. Czystość w pokojach bez zastrzeżeń ( wymiana ręczników, pościeli, zawsze były zostawiane butelki wody). Obsługa w pensjonacie na OGROMNY PLUS! Zawsze mili, uśmiechnięci, pomocni, otwarci i co najważniejsze przyjaźni. Mahmet barman, którego nie powstydziłby się żaden bar czy klub. Pracowity, ambitny i bardzo życzliwy mężczyzna. Ares to najlepszy animator. Potrafi zachęcić każdego do wspólnej zabawy. Odbywały się konkursy, tańce, zabawy, a nawet wieczory dla najmłodszych! Potrafił zorganizować wycieczki poza obszar hotelu czy nocne wyjście do klubu. Chłopak z wielkim uśmiechem na twarzy o każdej porze dnia! MEGA POLECAM!

1  Dziękujemy, Zuza K