Serdecznie polecam

Jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i z samej wycieczki do Pamukkale. Wycieczka bardzo... Przeczytaj więcej

Zuzanna997
Wspaniała obsługa

Byliśmy z tym biurem na 3 wycieczkach. Ceny w porównaniu do cen u Organizatora połowę niższe... Przeczytaj więcej

Ewelina O

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Skorzystaliśmy w tym roku w lipcu z biurem KLS z wycieczki do Pamukkale, rejsu statkiem, złożyliśmy również wizytę w tradycyjnej łaźni tureckiej. Stacjonowaliśmy w Bitez, z dala od centrum Bodrum ale to nie było przeszkodą ponieważ KLS radzi sobie świetnie z organizacją tego typu wyjazdów. Panie przewodniczki ciekawie opowiadały o Turcji i jej historii. Ceny wycieczek były bardzo konkurencyjne jeśli porównać je z cenami takich samych wycieczek u rezydentów. Serdecznie polecamy!

Dziękujemy, Elasado
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Patrząc na opinie innych pewnie będę nudna podpinając się pod nie i pisząc że pracują tam profesjonaliści i przemili ludzie. Wszystkie pozytywy nie są naciągane. Jeszcze przed przyjazdem do Turcji pani wskazała plusy i minusy hoteli nad którymi wahałyśmy przy wyborze miejsca wypadowego. Skorzystałyśmy z trzech wycieczek (Efez, Pamukkale i Dalyan), świetne prowadzenie przewodników po ciekawostkach i historii Turcji. Głęboki ukłon w stronę przewodniczek pani Elwiry (doskonałe komentarze i dowcipy, legendy) oraz pani z Azerbejdżanu, świetna ekipa, olbrzymia wiedza. kontakt z biurem, bezproblemowy zarówno osobiście jak i przez komunikator. Porównując ceny są bezkonkurencyjni. Na każdej z wycieczek jest postój na śniadanie, można skorzystać z hotelowych lunch box'ów jak kupić je w knajpce, ceny nie są wygórowane. Przez cały czas czuje się opiekę i procesjonalną organizację. Dodatkowo co rzadko zdarza się w biurze doradzą co warto zobaczyć a na co nie warto wydawać pieniądze. Bardzo dziękuje za cudownie spędzony czas i na pewno skorzystam przy kolejnej podroży do Turcji.

Dziękujemy, joanjulsal
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Korzystalismy z biura KLS Voyages w czerwcu 2019r.. Pojechalismy z nimi do Pamukkale. Bardzo polecam. Wszystko swietnie przygotowane, Pani przewodnik (mimo, że z Azerbejdżanu) rewelacyjnie mówiła po polsu i bardzo ciekawie podczas wycieczki opowiadała o Turcji i lokalnych atrakcjach. Cena wycieczki o połowę niższa od oferowanej przez rezydenta w hotelu. Wszytko załatwilismy przez maila przed wyjazdem do Turcji. A na miejscu spokojnie można kontaktować się przez whats app. Opłaty tez już na miejscu w dniu wycieczki.
Bardzo polecam.

Dziękujemy, kasiazywa
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wycieczki w atrakcyjnych cenach. Polecam wycieczkę na wyspę Kos i rejs po morzu, a także wizytę w Sultan Hamam.

Dziękujemy, Marzenka125
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Bardzo miła profesjonalna obsługa jak i porada.Proponowane wycieczki w atrakcyjnych cenach.Bardzo polecam.

Dziękujemy, evara59