Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Byłam na wakacjach w hotelu Kassandra na przełomie lipca i sierpnia. Muszę przyznać, że pobyt w hotelu był całkiem udany. Obsługa spisuje się na medal. Pracownicy dobrze dbają o czystość. Po zjedzeniu posiłków niepotrzebne talerze od razu są zabierane. Obsługa w barze bardzo sympatyczna. Nad wszystkim czuwają menadżerowie. Ręczniki w pokojach są regularnie wymieniane. Basen jest bardzo zadbany, woda jest czysta. Dla najmłodszych jest dostępny brodzik. Jedzenie również jest w porządku. Może nie ma największego wyboru, ale uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie. Często na śniadanie i kolację jeden z kucharzy przygotowuje przy gościach np. omlety, jajka sadzone, kebab, grilowane mięso i warzywa. Jedynym minusem w hotelu jest pokój. Nie wymagam od hotelu 3 gwiazdkowego, aby wszystko było z najwyższej półki, jednak pokój mnie nie zadowalał. Łazienka w słabym stanie, zniszczony kosz, po 3 dniach zepsuł nam się prysznic, ale obsługa na szczęście się tym zajęła. Mieliśmy też od samego początku problem z klamką, którą przy zamykaniu trzeba najpierw podnieść w górę, później w dół. Było to dość denerwujące. Nam trafił się pokój bungalow, więc nie mieliśmy niestety balkoników które były w innych pokojach, była jednak dostępna suszarka aby wysuszyć bieliznę. W pokoju klimatyzacja działa bez zarzutu, był też telewizor i suszarka. Hotel ma dobrą lokalizację, bo do plaży przechodzi się tylko przez mało ruchliwą ulicę. Leżaki na plaży i przy basenie są bezpłatne. Jednak warto zająć je od razu po śniadaniu, bo później może być w tym problem. Morze nie jest najlepsze, bo dno jest dość mułowate, ale można skorzystać z lokalnych biur podróży, które oferują wiele wycieczek nawet z polskim pilotem. Dużo tańsze niż wycieczki fakultatywne z biur podróży, z którymi jedziemy na wakacje, więc warto mieć to na uwadze. Ogólnie pobyt w hotelu oceniam dobrze ;)

Dziękujemy, martynka17
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry.
Za niską cenę mamy hotel z pokojami w standardzie 3*.
Jedzenie było bardzo smaczne i zawsze w dobrych ilościach.
Czystość na bardzo dobrym poziomie. Pokoje swoje już przeszły ale są dziennie sprzątane. Nie można narzekać na serwis. Teren hotelu jest zadbany i codziennie sprzątany!.
Lokalizacja - hotel znajduje się w Bitez Bodrum. Zaraz po drugiej stronie ulicy znajduje się mini plaża z leżakami. Plaża kamienista, dno w morzu muliste - nie ma rewelacji.
W okolicy hotelu promenada wzdłuż Bitez, dużo restauracji tylko kilka sklepów. Jest to bardzo spokojna okolica. Obok hotelu znajduje się przystanek skąd można pojechać do Bodrum. Basen hotelowy jest zadbany i bardzo miło można spędzić tam czas.
Największy plus to obsługa. Panowie robią ogromną robotę. Harują od rana do wieczora. Codziennie witają z olbrzymim uśmiechem mimo ogromnego zmęczenia. Nieważne czy to obsługa za barem czy w restauracji. Pan Manager tylko wygląda na ważniaka a tak jest bardzo miła osobą.
Ocena na 5 za to, że za niską cenę mamy produkt bardzo dobry jakościowy. Jeżeli ktoś od hotelu 3* nie wymaga 5* to polecam jak najbardziej!

1  Dziękujemy, BoboAdam
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Zacznę od tego, że nie jesteśmy z mężem bardzo wymagający.
Nie oczekujemy złotych klamek i baldachimów nad łożami. :)

POKÓJ - mieliśmy pokój 205 - pokój czysty, wystarczająco duży z funkcjonalną łazienką, troszkę ciemny bo było tylko małe okienko i drzwi balkonowe; dostępna "ala" szafa zabudowana, komody, mały tv, sprawna klima. W pokoju był na początku dziwny zapach takiej staroci, ale po wywietrzeniu było już oki.
W łazienkach wszystko co potrzebne jest, nawet małe jednorazowe szamponiki, żel pod prysznic, mydełko, suszarka itd.
Codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki.

ALL INC - różnorodne jedzenie ale za to bardzo smaczne; każdy znajdzie coś dla siebie. Na śniadanie i kolację na bieżąco robione przez kucharza omlety, jajka sadzone, naleśniki, grillowane mięso, ryba czy inne. No i nie tylko te europejskie ale i ich tradycyjne jedzenie to na duży plus.
Poza tym zawsze świeże warzywa, sosy, pyszny świeży chlebek, jogurty, jaja, sery, wędlina, frytki, ziemniaki, ryż, makaron, owoce i ogórki prawie jak nasze kiszone :) i wiele wiele innych smacznych potraw.
I przepyszne ciasta; codziennie jedliśmy bo są tak smaczne. :)
Przekąski po obiadku zawsze jakieś frytki, mięsko, ziemniaczki, ciasta czy ciasteczka.
Także nikt głodny nie będzie.
Alkohol od 10 do 23 godziny. Zawsze zimne piwko, napoje gazowane, soki, raki, brandy, wódka, wino. Robią też na życzenie różne drineczki.

BASEN - jeden basen ale za to wystarczający i brodzik dla dzieci z czyściutką codziennie wodą. Nigdy nie było tłoku w basenie, leżaków dla wszystkich wystarczało bez problemu. Na plaży także są dostępne leżaki za darmo.

OBSŁUGA - tu mogę pisać na prawdę dużo... Obsługa jest znakomita, jedyna w swoim rodzaju. Byliśmy w różnych hotelach w różnych krajach, ale nigdy nie mieliśmy tak wspaniałej obsługi. Wszyscy uwijają się aby było czyściutko, aby każdy miał czysty talerz, stolik, przynoszą także napoje. Ogólnie obsługa nie mówi biegle po angielsku ale idzie się dogadać :)
Barman Serdar i kelner Kadir - oni szczególnie są w naszej pamięci. Przemili, zabawni i uczynni. I się pośmiali i potańczyli i powygłupiali. Zaprzyjaźniliśmy się z nimi i chociażby nawet dla nich chętnie wrócę do tego hotelu. :)
! Jeśli chcecie dać napiwek to dajcie im bezpośrednio do ręki !

Hotel na wyciągnięcie ręki położony jest blisko morza. Trzeba tylko przejść przez mało ruchliwą uliczkę. Niedaleko deptak jak pójdziecie w prawą stronę z licznymi restauracjami, wymianą pieniędzy czy też sportami wodnymi, pamiątkami itd.
Niedaleko także przystanek, z którego można pojechać do Gumbet czy Bodrum za parę groszy autobusikiem, który jeździ co chwila.

Podsumowując - jeśli NIE jesteś "Januszem z Polski" , który za 1200 zł oczekuje nie wiadomo jakich luksusów to ten hotel jest dla Ciebie.
Na prawdę warto !!

Polecam z całego serca. :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Dostępne pokoje z bezposrednim wyjściem przy basenie.
2  Dziękujemy, sylvia1310
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony jest w dobrej lokalizacj, dookoła otaczają go kolorowe budki z pamiątkami , ofertami wycieczek oraz odzieżą.Pokój miał sprawną klimatyzacje, wygodne łóżko i tv .Jedzenie było bardzo smaczne,był duży wybór oraz codziennie na śniadaniu były świeżo robione omlety.Obiady były dobre tak jak kolacja.Do posiłków zawsze były placki,arbuzy,śliwki ciastka czasem pudingi.Basen był średniej wielkości ale wystarczający ponieważ 5 metrów od hotelu była plaża(kamienna).Dostępny był też malutki basen płytki dla młodszych dzieci.Obsługa zawsze się uśmiechała i nawet jak komuś zbił się talerz mówili że nic się niestało. Było tam dużo Polaków ale każdy był sympatyczny.Bióra podróży obok hotelu oferowały ekstra wycieczki np.Rejs statkiem z przerwami na skakanie z burty do wody, statek nie bujał się mocno a więc nie było złego uczucia,podawano tam obiat a za dodatkową opłatą ok.4 euro. Picia bez ograniczeń np.Pepsi,Sprite,Wino. Bardzo polecam . Z ciekawszych wycieczek jeszcze park delfinów,Aquapark,wyspa Himi. Podsumowując bardzo fajne i udane wakacje.:)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Zuzupetek
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje schludne, czyste, dziennie sprzątane. Woda ciepła tylko po południu, rano i wieczorem letnia/zimna. Sprzątaczki mile uczynne, kelnerzy oraz recepcja bardzo miła, chłopaki dają radę na prawdę świetni ludzie. Manager to jedna wielka porażka. Przynieslismy swoją whisky do hotelu to domagał się szklanki whiskey w ramach haraczu. Krzywo patrzy, udaje bossa a jest nikim. Drugi bos tak samo. Szkoda słów. Psują cały urok hotelu. Jedzenie słabe dziennie to samo zmienia się może dwie potrawy, mięso tragiczne, ziemniaki, kasza ryż i sałatki dobre. Szynki nie ma jest tylko mortadela. Piwo ma maksymalnie 2/3% alkoholu. Wino najtańsze jakie można kupić, wódka jeśli ma 20% to wszystko tak samo gin. Basen wystarczający, jest brodzik dla dzieci. Leżaków wystarcza dla wszystkich, są nawet na plaży przy morzu. Jest bilard, ping pong oraz rzutki. Muzyka na żywo tragiczna tylko psuje wieczór. Ogólna ocena to 4 gwiazdki głównie dla chłopaków kelnerów i barmanów którzy robią świetna robotę, super ludzie pracują od 7:30 do 23:59 na pełnych obrotach wielkie pokłony dla nich. Ocena 4 również że względu na to ze hotel jest po prostu tani i pobyt kosztuje tyle ile faktycznie jest wart. Wielki minus za bossów. Ogólnie polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kamil K