Zrecenzowano: 15 września 2019

Odbyłem tam podróż z biurem TUI
we wrześniu 2019roku
Byliśmy ekipą 6 dorosłych osób.
Jedzenie...ocena 4+
Plaża.odleglosc 150m
.......5
Woda w morzu....5
Komunikacja .....5
Nic dodać nic ująć...zawsze znajdzie się malkontent.
Ja polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, Jarek737
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fpolat, Yönetici, Natur Garden HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for choosing our hotel, and for taking the time to write a review! We are so glad to hear that you enjoyed your accommodations.

Zrecenzowano: 10 września 2019

Dobry hotel za niewielkie pieniądze. Miła obsługa, czyste pokoje, przyjemny basen i dobra kuchnia. Alkohol miejscowy bez szału ale patio przy barze super. Dobrze można odpocząć w ogrodzie pod palmami. Blisko do plaży z darmowymi leżakami. Proponuję tym którzy chcą odpocząć od zgiełku. Natomiast Ci którzy chcą poszaleć mogą za 4 euro taryfą pojechać do Gumbet.

Dziękujemy, Biegu

Zrecenzowano: 3 września 2019

W Natur Garden spędziliśmy nasze 5-te wakacje w Turcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, cena bardzo adekwatna do jakości. Hotel jest niewielki, znajduje się blisko plaży - goście Natur mogą korzystać z leżaków plażowych hotelu Ambrosia. Basen niewielki ale wystarczający, pokoje bardzo ładne, czyste i dosyć duże :) Jeśli chodzi o kuchnię- owszem, jest mały wybór dań, np. 2 rodzaje mięs, ale mimo, że jestem wybredna to nie chodziłam głodna, Ponadto wszystko bardzo smaczne, dobrze przyprawione niczym w domowej kuchni. Hotel posiada wspaniały ogród z poduchami, gdzie przy śpiewie cykad można się zrelaksować czy poczytać książkę. Możne również posiedzieć na patio, gdzie dobrze łapie WiFi :)
Obsługa hotelowa miła, uśmiechnięta, bardzo dużo uwagi przykuwają do porządku. Hotel ma 3 gwiazdki, ale naszym zdaniem zdecydowanie należą mu się 4 :)
W samej miejscowości życie toczy się na plażowej promenadzie, można pospacerować również mariną. Polecamy wyjazdy do Bodrum- bus spod hotel, lub spacer do imprezowego Gumbet ;)

Dziękujemy, AniaMS

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Mimo braku dostępu do plaży, można do niej dojść w 3min, a jak zapewnił rezydent, hotel ma umowę z sąsiednim hotelem, ktory pozwala korzystać z ich plaży i leżaków. Tu mała uwaga, ponieważ oddanie w użyteczność leżaków to jedno, aczkolwiek Turcy i tak uważają w dobrym geście zakupienie choć podstawowego napoju. Samą lokalizację uważam za spory plus. Promenada wieczorami potrafi być na prawdę głośna. W NATUR spokój przez całą dobę.

Hotel jest kameralny. To dla mnie był duży plus. Goście zdają sobie sprawę, że nie ma tu wielu atrakcji dla dzieci, stąd nie było ich dużo. Jeśli nad basenem będzie Ci za głośno (dzieci, muzyka z baru), można udać się na ubocze, ogród lub patio. Dużo zieleni, kwiatów, drzew, potęguję wakacyjny klimat. Ogólnie im później tym muzyka bardziej spokojna, blues-owa.

Obsługa - bardzo OK. Nie naprzykrzają się. Mili u uśmiechnięci. Można się dogadać prostym angielskim.

Jedzenie - nie mam dużych wymagań. Głodny nie chodziłem. Poprawiłbym jedynie wędliny w czasie śniadań/kolacji. Było wszystkiego po trochu, od zup, dań na ciepło, dań na zimno. Sporo zieleniny i warzyw.

Podsumowując, świetne miejsce dla osób, które nie oczekują niesamowitych atrakcji i animacji, a cenią spokojny, chill-owy wypoczynek :).

Wskazówka dotycząca pokoi: Cała prawa część kompleksu będzie cicha, ze względu na bar, basen, restaurację usytuowaną w lewym skrzydle.
Dziękujemy, yooguruto
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Spędziliśmy tu tylko 7 dni, o 358 dni za mało ;). Ale to wystarczyło żeby wrócić oczarowanym, z chęcią powrotu.
Hotel jest kameralny, położony blisko plaży, otoczony zielenią, z cudnym, przytulnym patio i szumiącą fontanną. Obsługa hotelowa uprzejma i bardzo życzliwa, robi wszystko aby gość poczuł się dobrze, jak u siebie, a może nawet lepiej-w końcu jest na urlopie :).
Jedzenie smaczne i jest go sporo-dania owszem, powtarzają się ale to dobrze bo przynajmniej jest szansa żeby skosztować tego, co się pominęło podczas poprzedniego posiłku.
No i ten basen! Idealnie czysty i bardzo zadbany, nie ma potrzeby chodzenia codziennie na plażę jeśli ma się taki basen tuż pod oknem ;)
Lokalizacja Bitez była wybrana przez nas z premedytacją, hotel położony jest z dala od centrum Bodrum co gwarantuje wypoczynek, jednak doskonała komunikacja z centrum (busiki) pozwala zrobić wypad o każdej porze dnia do centrum miasta na zakupy lub zwiedzanie.
Dla nieco bardziej leniwych miłośników zakupów polecamy deptak ciągnący się wzdłuż plaży pełen knajpek, punktów usługowych, sklepów, biur podróży.
Dziękujemy za miłą obsługę i przyjemnie spędzony czas!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Elasado
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fpolat, Yönetici, Natur Garden HotelOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019