Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Poleciliśmy tam z biura podróży TUI. Hotel 3 gwiazdkowy wygląda tak:
1) Pokój - w miarę ok, często sprzątali, wymieniali nawet pościel, ręczniki
2) Łazienka - grzyb w kabinie prysznicowej a co najlepsze w pierwszy dzień odpadła nam kratka wentylacyjna i dziura była taka że mogliśmy patrzeć co się dzieje na zewnątrz (pokój był na parterze) niestety nie mogliśmy się doprosić aby ktoś to naprawił i mało tego w pierwszą noc gdy poszłam do łazienki co zastałam ? Dwa karaluchy! Oczywiście zgłosiliśmy to jednak dalej nie było odpowiedzi więc mój chłopak sam naprawił tą kartkę wentylacyjną i więcej tam karaluchów nie spotkaliśmy.
3) Dwa baseny - tutaj akurat nie mam żadnych zastrzeżeń
4) Leżaki przy basenie fajne czyste ale trzeba zajmować je bynajmniej około 7:30 żeby w ogóle mieć miejsce
5) Jedzenie BARDZO DOBRE - największy plus tego hotelu! Kucharzy mają najlepszych.
6) Drinki ? Cola z wódką i to by było na tyle. Za resztę trzeba dopłacać ale i tak nie ma szału. Piwo też jest ok.
7) Plaża ? Jest ale trzeba kupować w barze żeby z niej korzystać ponieważ hotel nie ma swojej prywatnej tak jak to zapewniało nas TUI
8) Animatorzy - codziennie organizowali to samo byliśmy tam tydzień i przez cały tydzień codziennie były te same zabawy więc trochę słabo.
9) No i ostatni punkt obsługa - starali się być mili ale co z tego jak nie można się z nimi dogadać bo praktycznie nikt nie mówi po angielsku.
Turcja jest piękna tak samo miasto Bodrum ale polecałabym jakiś hotel bliżej centrum bo w Bitez nic nie ma.

Dziękujemy, Aleksandra_89gg
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel położony jest pośród drzew i krzewów w oddali od centrum Bitez. Do hotelu przyjeżdżają głównie turcy lub polacy z rodziami. Pokoje były małe, ale zadbane. Jedynie w łazienkach można było spotkać grzyb w kabinach prysznicowych. Jedzenie było smaczne i urozmaicone. Hotel nie posiada własnej plaży ani nie współpracuje w tym zakresie z innym. Aby usiąść na leżakach należało skorzystać z oferty jednego z beach clubów (cena za dzień od osoby ok 70-80 lirów). W samym hotelu są trzy baseny: jeden dla dzieci ze zjeżdżalniami i dwa z różnym poziomem głębokości. Przy basenach również był problem z leżakami, ponieważ jest ich za mało w stosunku do ilości gości hotelowych. Dochodziło do tego, że aby mieć miejsce nad basenem trzeba było sobie go skoro świt zarezerwować. Animacje prowadzone są głównie w języku tureckim, tylko jedna animatorka mówi cokolwiek po angielsku. Codziennie to samo.
Minusem nasze pobytu było zatrucie żołądkowe w ostatnich dniach wakacji. Polecam wziąć sobie leki we własnym zakresie, ponieważ niestety hotelowy "pielęgniarz" nie mówi po angielsku i nie udziela pomocy w tym zakresie.
Hotel polecamy osobom niewymagającym i preferującym stacjonarny wypoczynek. Do samego centrum Bodrum można się było dostać taksówką lub lokalnym busikiem, ale w kontekście atrakcji turystycznych albo są nieczynne w tym sezonie albo nie warte zobaczenia.

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Gorąco polecam! Hotel położony wśród zieleni i kolorowych kwiatów, niedaleko plaży z pięknymi widokami. W pokojach jak i na terenie hotelu, bardzo czysto. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa na najwyższym poziomie, dba o każdy szczegół. A szczególnie menager Cevdet (którego pozdrawiam) dba o dobrą i przyjazną atmosferę.

Dziękujemy, Piotr_Piotre
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Miałam okazję spędzić w tym hotelu tydzień czasu i jestem bardzo zadowolona. Pokoje czyste i nowoczesne,mają wszystko czego potrzeba. Wokół hotelu jest mnóstwo zieleni co dodaje uroku Są 3 baseny więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie pyszne i różnorodne. Ale najlepsza jest obsługa, bardzo profesjonalna, życzliwa i Pomocna,a w szczególności manager restauracji Cevdet I jego zastępca Selman ❤️
Polecam ten hotel każdemu kto chce wybrać się do Bodrum.
Czuliśmy się tam bardzo dobrze i bezpiecznie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, NikolaWroclaw
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Swietny hotel, polozony w przepieknym ogrodzie, bardzo zadbany i czysty. Jedzenie przepyszne! Obsluga przemila, nie narzucajaca sie. Pokoje czyste, basen rowniez. Animatorzy dopiero sie rozkrecali ale tez byli bardzo mili. Z czystym sercem moge polecic to miejsce. Mam nadzieje, ze jeszcze tam wrócę :-*

Dziękujemy, Wioleta P