Zacznę od tego że to nie jest hotel 5 gwiazdkowy.Nie wiem jak wyglądają inne pokoje w tym hotelu a nasz był okropny.Łazienka nie remontowana od lat,rdza na lustrze i grzyb pod prysznicem,żeby spuścić wodę w toalecie trzeba było praktycznie rozmontować spłuczkę.W ciągu tygodnia pokój sprzątany był tylko raz.
Dobre wrażenie robi tylko hotelowe lobby reszta pozostawia wiele do życzenia.
Gdybym wykupiła pobyt w hotelu 2 lub 3 gwiazdkowym nie byłoby tematu, natomiast 5 gwiazdek moim zdaniem zobowiązuje do czegoś więcej i nie chodzi mi tutaj o luksusowe apartamenty bo nie pojechałam tam aby cały czas siedzieć w pokoju ale.....chciałabym te nieliczne chwile spędzić w hotelu w którym jest CZYSTO a tak niestety tam nie jest.Na koniec dodam że byłam w wielu miejscach na świecie w wielu hotelach i nigdy wcześniej się tak nie rozczarowałam.
Jedynym atutem hotelu jest jego położenie.

1  Dziękujemy, Vacation256322

Hotel zasługuje max na 3 gwiazdki. Jeśli komuś zależy na pokoju o standardzie ciut lepszym koniecznie musi dopłacić. Chociaż i to nie zagwarantuje Wam że taki dostaniecie. Dają często pokoje w bungalowie nawet tym którzy doplacili do standard. Sprzątanie w pokoju przy tygodniowym pobycie aż dwa razy i to dwa dni pod rząd w środku wyjazdu. Zdecydowanie hotel odradzam rodzinom z małymi dziećmi i osobom którym ciężko się poruszać . Hotel znajduje się na zboczu więc jesli chcesz przejść pieszo do "plaży" z recepcji nasz do pokonania ponad 200 stopni. Kolejko-winda jeździ do restauracji. Widząc osoby o lasce miałam wrażenie że w biurze nie zostali poinformowani jak wygląda rozmieszczenie budynku. Obsługa nawet miła. Grzeczni i kulturalni. Jeśli chodzi o jedzenie na tak duży hotel mały wybor. Często te same rzeczy były na wszystkie posiłki. chyba dawali to co zostało z poprzedniego posiłku. W restauracji często kolejki. Obiad zbyt krótko wydawany. Największym plusem hotelu jest widok na zatokę i pobliskie wiatraki. Widok zapiera dech w piersiach.

Dziękujemy, sylwunia89

Właśnie wróciłam z hotelu gdzie spędziłam 11 dni w opcji All Inclusive.Obiekt bardzo ładnie położony,widoki super,blisko portu.Hotel nadgryziony zębem czasu.Mialam pokój w części hotelowej na trzecim piętrze z widokiem na zatokę.Sprzatany codziennie,przestronny.Trochę odnowiony ale nie jest to standard jak na zdjęciach i opisie,podobnie jak i cały hotel.Obsługa nie najgorsza,drinki ok,jedzenie zjadliwe.Jak za te pieniądze to nie ma co narzekać (3300 za osobę 11 dni).Jedyne co mnie wkurzyło to fakt że przy wymeldowaniu recepcjonista chciał wyłudzić ode mnie pieniądze za rzekome piwo które zamówiłam.Gdy poprosiłam o rachunek odpowiedzial ze nie ma i nagle stwierdził że nie potrafi mówić po angielsku.(Jak zamawia się dodatkowo płatne piwo to kelner wystawia rachunek i kopie z podpisem gościa zostawia na recepcji. W końcu poprosiłam kierownika i udało się się wyjaśnić.Ps nie chodziło o te głupie 4 dolary tylko o fakt.Reasumując średnio i szału nie ma.Nie jest to standard jaki przedstawiają w ofertach.

Dziękujemy, 169ewah

Piękny hotel,wspaniałe widoki .Bardzo dobre i urozmaicone wyżywienie .Pokoje czyściutkie jak cały hotel:rzetelny i uśmiechnięty personel ,zawsze pomocny w każdej sytuacji .Warto skorzystać ze SPA.Polecam ten hotel,dziękujemy za wspaniały pobyt i pozdrawiamy Wszystkich wspaniałych ludzi których mieliśmy okazje tam spotkać .

Dziękujemy, Viasalitapieta14
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BodrumBayResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Bodrum Bay ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu!

Przede wszystkim dziękujemy za wybranie naszego hotelu i poświęcenie czasu na przygotowanie tak szczegółowego komentarza dotyczącego Państwa pobytu w nim.
Bardzo cieszy nas fakt, że są Państwo zadowoleni z wakacji. Dziękujemy za podkreślenie mocnych stron hotelu, co z pewnością ułatwi innym Gościom wybór.
Jeśli zaś chodzi o wskazane niedociągnięcia, Państwa uwagi zostaną przekazane kierownictwu hotelu,
Cieszymy się, że byli Państwo naszymi Gośćmi i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w hotelu Bodrum Bay Resort
Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wraz z żoną w tym hotelu 1 czerwca, na tydzień. Hotel położony trochę na uboczu Ale komunikacja jest wszechobecna. Miejsce bardzo urokliwe z niesamowitymi widokami! Widoki to chyba najlepsza cecha tego hotelu. Jeżeli chodzi o jedzenie to było różnorodne, smaczne i dużo. Nie było scisku, przepychu. Obsluga w miarę życzliwa. Największy i chyba jedyny minus to pokój który dostaliśmy. Smród, bród, brak światła! Po prostu porażka. Nieszczęście pogoda była super więc spędzaliśmy czas w pokoju tylko sporadycznie więc dali się przeżyć. Z czystym sumieniem polecam!

Dziękujemy, grzesiekt2016