Właśnie wróciłam z hotelu gdzie spędziłam 11 dni w opcji All Inclusive.Obiekt bardzo ładnie położony,widoki super,blisko portu.Hotel nadgryziony zębem czasu.Mialam pokój w części hotelowej na trzecim piętrze z widokiem na zatokę.Sprzatany codziennie,przestronny.Trochę odnowiony ale nie jest to standard jak na zdjęciach i opisie,podobnie jak i cały hotel.Obsługa nie najgorsza,drinki ok,jedzenie zjadliwe.Jak za te pieniądze to nie ma co narzekać (3300 za osobę 11 dni).Jedyne co mnie wkurzyło to fakt że przy wymeldowaniu recepcjonista chciał wyłudzić ode mnie pieniądze za rzekome piwo które zamówiłam.Gdy poprosiłam o rachunek odpowiedzial ze nie ma i nagle stwierdził że nie potrafi mówić po angielsku.(Jak zamawia się dodatkowo płatne piwo to kelner wystawia rachunek i kopie z podpisem gościa zostawia na recepcji. W końcu poprosiłam kierownika i udało się się wyjaśnić.Ps nie chodziło o te głupie 4 dolary tylko o fakt.Reasumując średnio i szału nie ma.Nie jest to standard jaki przedstawiają w ofertach.

Dziękujemy, 169ewah

Piękny hotel,wspaniałe widoki .Bardzo dobre i urozmaicone wyżywienie .Pokoje czyściutkie jak cały hotel:rzetelny i uśmiechnięty personel ,zawsze pomocny w każdej sytuacji .Warto skorzystać ze SPA.Polecam ten hotel,dziękujemy za wspaniały pobyt i pozdrawiamy Wszystkich wspaniałych ludzi których mieliśmy okazje tam spotkać .

Dziękujemy, Viasalitapieta14
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BodrumBayResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Bodrum Bay ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu!

Jeśli zaś chodzi o wskazane niedociągnięcia, Państwa uwagi zostaną przekazane kierownictwu hotelu,
Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wraz z żoną w tym hotelu 1 czerwca, na tydzień. Hotel położony trochę na uboczu Ale komunikacja jest wszechobecna. Miejsce bardzo urokliwe z niesamowitymi widokami! Widoki to chyba najlepsza cecha tego hotelu. Jeżeli chodzi o jedzenie to było różnorodne, smaczne i dużo. Nie było scisku, przepychu. Obsluga w miarę życzliwa. Największy i chyba jedyny minus to pokój który dostaliśmy. Smród, bród, brak światła! Po prostu porażka. Nieszczęście pogoda była super więc spędzaliśmy czas w pokoju tylko sporadycznie więc dali się przeżyć. Z czystym sumieniem polecam!

Dziękujemy, grzesiekt2016
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Hotel godny polecenia, widoki z restauracji czy z tarasu obok lobby super, miła i uprzejma obsługa, bardzo dobre, zróżnicowane jedzenie, dla każdego coś dobrego. Nie możliwości żeby ktoś nie znalazł czegoś dla siebie.
Bar w lobby 24h, bar na plaży, bar przy basenie. Alkoholu nie żałują. Woda butelkowana bez limitów.
Pokoje w porządku, sprzątane codziennie. Bardzo duża ilość schodów ale o tym piszą biura w ofercie. Największą zaletą jest własny pomost z dostępem do morza i pięknymi widokami. Animacje przy basenie, przy morzu cisza i spokój. Transfer z lotniska ok 50 minut.

Dziękujemy, Mariusz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BodrumBayResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Bodrum Bay ResortOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Drogi Mariusz,
Przede wszystkim dziękujemy za wybranie naszego hotelu i poświęcenie czasu na przygotowanie tak szczegółowego komentarza dotyczącego Państwa pobytu w nim. Bardzo cieszy nas fakt, że są Państwo zadowoleni z wakacji. Dziękujemy za podkreślenie mocnych stron hotelu, co z pewnością ułatwi innym Gościom wybór. Cieszymy się, że byli Państwo naszymi Gośćmi i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w hotelu Bodrum Bay Resort & Spa.

Zrecenzowano: 28 maja 2019

Przede wszystkim wspaniale widoki, z jednej strony na zatoczke z wysepkami a z drugiej na Bodrum z zamkiem. Obok malownicze wiatraki. Cisza . Do tego wspaniala atmosfera , do czego przyczynia sie grono ludzi pracujacych w tym hotelu. Szczegolnie wyrozniali sie Husseyin z baru na plazy ,Ali kelner z glownej restauracji ,chlopcy animatorzy i cala rzesza usmiechnietych ludzi ,ktorzy czynia pobyt wartym zapamietania.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Malgorzata W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BodrumBayResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Bodrum Bay ResortOdpowiedź udzielona 30 maja 2019

Drogi Gościu
Guest Relations Manager