Jeśli chodzi o jedzenie, śniadania co dzień takie same - jajka bez majonezu, dziwnie wyglądające płatki, brak naleśników, jogurtów, dżemy tylko w małych opakowaniach, różowe, ohydnie wyglądające parówki z mortadeli. Obiad - bez zmian, kwaśny i zimny kalafior oraz brokuł, co dzień inna zupa do wyboru, którą musisz doprawić, ziemniaki, ryż lub kasza - brak wyboru, zależy od humoru kucharza, do tego kurczak lub mielone. Owoce do wyboru;pyszny arbuz lub sucha pomarańcza, ten pierwszy skończył się po dwóch dniach pobytu. Kolacja lepsza niz poprzednie posilki, lecz byly to pozostalosci po obiedzie, podane w innej formie. Hotel w miare czysty, dwoch bardzo milych mlodych kelnerow, reszta obslugi wiecznie obrazona. W barze tylko podstawowe drinki. Jedyny plus to miasto, które tętni życiem całą dobę. Brak sejfu, problem z rozmową w języku angielskim.

Dziękujemy, Natalia B
Zrecenzowano: 14 września 2019

Idealna lokalizacja. Hotel mały, kameralny. Pokoje przy basenie wyremontowane, niewielkie ale wystarczające, z kolei te dalej od basenu z widokiem na nic i z pleśnią w łazienkach. Basen ok, pomimo niewielkiej ilości leżaków wystarczający, bo to raczej doskonała baza wypadowa po Bodrum. Barman w zależności od humoru, kelnerzy bardzo sympatyczni, na recepcji Seda bardzo przyjazna i miła, pozostali nieco naburmuszeni.
Jedzenie dla niewymagających, ale pod dostatkiem, przekąski to parę suchych ciasteczek. W barze piwo raz lepsze, raz gorsze, wódka, gin, raki, wino. Ważne: nie ma posiłków w restauracji i przy barze przed rozpoczęciem doby hotelowej i po zakończeniu. W dniu przyjazdu o godz.9:00 nie mieliśmy prawa korzystać do 14:00 i w dniu wyjazdu o godz. 21:00 też bez prawa od godz.12:00.
Muzyczkę przy basenie raz puszczali, ale częściej nie. Będąc z grupą o pewne rzeczy można było samemu zadbać, więc samodzielne puszczanie muzyki było możliwe. Czasami barman wyłączał, a czasami sciszał. Sprzątanie codzienne to teoria, przychodziła Pani i tylko przekładała ręczniki i nasze rzeczy osobiste.
Ekstra miejsce na nocne spacery wzdłuż portu, zakupy na pasażu równoległym do deptaka. To miasto nie śpi. Cena hotelu nie jest wygórowana, więc niedogodności można znieść. Samo centrum Bodrum, a miasto jest przepiękne, takie trochę greckie.

1  Dziękujemy, AsiaK377
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na 3 gwiazdki hotel był ok. Jedzenie średnie, na śniadanie ciągle mortadela i jajka A na obiad kurczak. Pokoje nie za wielkie Ale na wakacje się nie jedzie po to żeby siedzieć w pokoju. Super lokalizacja, blisko portu, restauracji i różnych atrakcji turystycznych. Wakacje w costa maya uważam za bardzo udane

1  Dziękujemy, 772karolinag
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Basen, jedzenie ok. Pokój który dostaliśmy był okropny ale mili pracownicy w recepcji zmienili na dużo lepszy. Za te pieniądze polecam. Bardzo miła obsługa. Pracownicy starają się pomagać, mili kelnerzy, barman i dj. Miły wypoczynek.

1  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Super lokalizacja dla osób które lubią życie nocne. Bardzo blisko głównej ulicy która żyje 24/7.
Do plaży jakieś 6 km, można dojechać busem za 4 liry albo taxi 25 lira.
Pokoje ładne, po remoncie, jednak największym munisem był mocno rozwinięty grzyb na suficie w łazience, który praktycznie spadał na głowę! Pokoje codziennie sprzątane, jednak trzeba uważać co zostawia się OBOK kosza, koleżanka przez przypadek zostawiła buty i zniknęły razem ze śmietnikiem.
Jedzenie FATALNE! Nie jestem osobą wybredna, ale były dni w których naprawdę nie było co jeść. Mięso dziwnie wyglądało, kurczak suchy jak wióry, zero przypraw. Ratował nas makaron i frytki od czasu do czasu. "Przekąski" to jakieś suche placki podawane o 16.
Bar - zero kolorowych drinków, tylko wino, piwo, wódka, gin. Barman bardzo sympatyczny :)
Mało kto w hotelu ogarnia angielski. Dogadać się można na recepcji, z barmanem (ale tylko jednym) i animatorem.
My trafilysmy na animatora o imieniu Baran, bardzo pomocny, organizował nam wyjścia na Beach party i wieczorne imprezy w cenie 30 lira/os, dużo nie dużo, my chętnie korzystaliśmy bo w cenie było wejście+stolik+drin i świadomość że z Nim jesteśmy bezpieczne.
WiFi - dramat, strasznie słaby zasięg.
W hotelu nie ma Polskiego rezydenta, nie miałyśmy informacji o której jest wyjazd i nikt w hotelu nic nie wiedział, więc nie ma co się pchać bez znajomości angielskiego.

Ogólnie Turcja nas bardzo pozytywnie zaskoczyła, wszyscy bardzo uprzejmi i nie doswiadczylysmy żadnych nieprzyjemnych sytuacji, a byłyśmy w 3 dziewczyny. Wyjezdzalysmy z Bodrum z żalem serca...

Dziękujemy, Patrycja W